PDA

View Full Version : Sichki me biqt



Andjaf
04-21-2007, 20:04
Awe sega sum 11 klas i vsichki v daskalo me biqt i tormozat samo zashtoto sum debel , ochilat , papchiv . Kazvam se Maxim i sam rusnak ot turski proizhod. Poneje nqmam priqteli po cql den igraq igri i sam super kompleksiran . Iskam da mi dadete suvet . Kak da si fana gadje . Kvo da pravq ? Pisna mi veche da biq chekii po cql den . Tva ot 5ti klas .
Onq den v daskalo si qdoh sandvicha i guzara na vipuska doide i me ocapa celiq sus sandvicha i sichki momicheta mi se smqha i me obijdaha . Sram me e da hodq po ulicite . Imam chuvstvoto che glavata mi e kriva i sam ebasi grozniq . PLS HELP !

04-21-2007, 20:17
AWE IDOT TI MISLI6 LI SI 4E SI4KI V TOQ SKAPAN FORUM SA MALOUMNI KATO TEBE.... PF MIZERNIK ZEH 4E SE HVANAH

Aileen
04-21-2007, 20:26
"руснак от турски произход"??????? OMG! #-o

04-21-2007, 21:02
като за начало...вземи отслабни :P

dete_na_prostora
04-21-2007, 21:39
shoot yourself #-o

04-22-2007, 08:01
shoot yourself #-o
Абе много сте тъпи !! дали ще е руснак или турчин или китаец българин и др няма значение !! според мен МНОГО ЛОШО СЕ ДЪРЖАТ С ЧОВЕКА!!
Пич предлагам ти както аз правя, зимаш 1 лист и на него пишеш кой те е закачал правил те е за смях и т.н фащаш се лятото и започваш да спортуваш разбирасе тва не озн да умираш от глад пак си яж но в умерени количества.... АЗ ЛИЧНО МИСЛЯ ЧЕ ТЕЗИ ХОРА КОЙТО МУ СЕ ПОДИГРАВАТ ЧЕ ГО ИЗЛАГАТ И Т.Н СТЕ ПЪЛНИ ПОМЯРИ!!
не изкам да се карам с другите но зареди тва като отиде някой българин в чужбина и се държат като помяр с него, неможе да съдите човекът какъв е и т.н Имах 1 приател учих с него 8 години пак небеше чисто българин майка му беше от България а баща му от Сирия човекът беше супер Честен всички от класа дето го познаваха го уважаваха и сичко но пред мен се е случвало като ходим и некой по голями помярчета му се подиграваха там то даже беше безсмислено. На мен ми ставаше гадно на него не знам но пак казвам това не е най-важното какъв е и защо е.
Човекът несам го виждал от 6 год вече но ще го помня и за напред..

fulldelight
04-22-2007, 11:51
1. Щом си дебел начи се можеш малко от малко да се защитиш - набий някой и ще има респект.
2. Спри да ядеш сандвичи и спортуай
3. Мий си лицето и ползвай крем против акне
4. За момиче ще трябва да почакаш докато свършиш нещата от 1-3

djeini
04-22-2007, 12:11
A i nezabravqi 4e si li4nost struva6 mi se "leko"sduxan.Tova 4e nqma6 perfectna vun6tnost ne te pravi lo6 4ovek.( :D estestveno ne e pri4ina da ne otslabne6 i da spazva6 suvetite na fulldelight za6toto tova e na4ina da si nameri6 gadje) Kusmet

PoLiToOo
04-22-2007, 14:27
"руснак от турски произход"??????? OMG! #-o


[-X [-X [-X [-X

LosT`HearT
04-22-2007, 14:31
oО омфг ужас...ами за начало започни да се обраняваш
тва че си дебел...ами започни диета,малко прическа и нови дрехи и готово
трябва желание...не се затваряй в себе си.Познавам много печени 'дебели' момчета.Просто поварвай в себе си ,прическа дрехи и самочуствие и готово! :)

Aileen
04-22-2007, 15:17
"руснак от турски произход"??????? OMG! #-o


[-X [-X [-X [-X

Тъй като май сте ме разбрали погрешно: не съм расистка или нацистка. Напротив. Причината да напиша това е следната: в началото мислех че темата е ебавка, а това, което съм написала - зле скалъпена измислици. Стана "Лъжливото овчарче" - сред многото теми ебавки е трудно да се различат истинските.Наистина много съжалявам за това. Искрени извинения към Максим.

И, за да не е флууд... Ти си написал вече какви са ти проблемите - сега се опитай да намериш начин и да ги разрешиш.

mechtaq_za_teb
04-22-2007, 15:19
E kak shte te biqt?Ti ne mojesh li da se zashtitavash?Da ne si im nqkva igra4ka za zabavlenie?Dokato se ostavqsh da se darjat taka s teb te 6te prodaljavat.Ti sam trqbva da napravish neshto po vaprosa.

pecata
04-22-2007, 19:12
kaji mi samo koi sa tiq idvam i gi prebiwam s huiq si !

Killu
04-23-2007, 08:50
Az sum toq deto gi bie vseki den..........i kvo?
ne6to mnogo ste oborotni a/tuka v foruma mn vi znae ustata ama ste ebati putkite na jivo ebati kompleksarite sa se subrali tuka........samo 4ovek kato vi vidi galeriqta i mu stava qsno kvi ste izrodi vsi4ki.....are begaite we utrepki.........toq kude go namerq tam mu e groba maika mu i izrod debel pup4iv

ge6a_ppl
04-24-2007, 10:37
Man... vij ti za vun6niqt ti vid moje6 da napravi6 4udesa.. primerno az pred 10 meseca tejah 130 kg .. sq sam 90... s redovno hodene na fitnes i re6enost 4e ne6to trqbva da se promeni ...Otnosno vaprosa s priqtelkata ... e vij tuka ti trqbva opit ... ne e za den ,dva rabota parvo trqbva da si izcqlo nov tip mislene i vuzpriqtie u horata ... ne e samo vun6en vid .. trqq i akul
Ti ot 5ti klas bluska6 (s izvinenie) i iska6 ei taka da te haresvat ...
Otnosno poboia 6ti dam 1 suvet .. ako si re6en dotolkova .. zemi se zapi6i na nqkakvo boino izkustvo ....1 moi priqtel teji 45 kg 10ti klas si4ki go majeha i se zapisa na karate ... sq duma v liceto ne mu kazvat ...
Uspeh , nadqqm se sam ti pomognal s ne6to !! :| :roll: :roll: :roll:

fak_you_maafaka
04-24-2007, 17:27
Az sum toq deto gi bie vseki den..........i kvo?
Da we nqkuv pilkio deto se prai na gazar vuv forumi, koi ta znae kuf si pedal.

Po temata - poznavam mnogo debelaci deto sa golemi pi4ove i nai-vajnoto e 4e se za6titavat. De da znam, sigurno ne e tolkos vajno da otslabne6 kolkoto da po4ne6 da gi mlati6 takiva zadrustenqci kato toq "Killu". Toi e lo6 primer, imam predvid hora koito socialno se vodqt za "gotini". Kvito i da se vodqt sa na edin 6amar jivot.

Cerealkiller
04-24-2007, 21:22
От мойту училище един дебеланко и бая се сдухваше горкия ...сега си хвана за гадже супер яко момиче ,да не кажа най -готинката в даскало една финничка, мъничка и си се обичат двамата! Тъй че всякакви ги има и ти пожелавам късмет! :smt004

fak_you_maafaka
04-25-2007, 13:49
Дам, не е за външния вид а за характера. Има един предиод в който всеки се сдухва ама в един момент се осещат и живота почва.

IKAR
04-25-2007, 19:46
ми за Killu какво да кажа, ако беше перничанин до сега той да е труп с неговото мислене. за тебе братче имам няколко съвета. почваш да ядеш често и не да се натъпкаш, а да се позаситиш малко, така ше ти стане по-бърз метаболизма. пак си хапваш от каквото искаш, само че почваш повече да наблягаш на сухари разни и плодове, зеленчуци - и 2-те не са много калорични така че тялото ти ше почне да се захранва от натрупаното, а от плодовете и зеленчука ше имаш повече енергия. почни да ходиш на фитнес. некои хора се опитваме да качваме килограми, а ти си ги имаш - възползвай се. за момичетата ако си тръгнал да си хващаш гадже, за да спреш да лъскаш... по-добре си лъскай за сега ; P и за секс ше ти дойде време, само се стегай и позарежи игрите че зомбират доста. ако искаш да питаш нещо евентуално за упражнения, диети, съвет някакъв или просто лафче пиши лично ше ти дам skype

#YoU MuSt DiE#
04-28-2007, 06:43
Пфф леко ша е сложно при теб!ама де а знам някой ден може би ако отслабнеш :-&

N0_feAR
04-28-2007, 08:45
1. Щом си дебел начи се можеш малко от малко да се защитиш - набий някой и ще има респект.
2. Спри да ядеш сандвичи и спортуай
3. Мий си лицето и ползвай крем против акне
4. За момиче ще трябва да почакаш докато свършиш нещата от 1-3
подкрепям тва мнение!Всичко с времето си!

а относно Killu мога да ти кажа само да си прехапеш шибания език и после да си го завреш от зад щот такива идиоти като тебе не заслужават никво уважение!!!