PDA

View Full Version : tursq si programka ..



[B]a[N]D[i]T[k]a
04-21-2007, 20:54
abe hora... mn`mi trqbva programka za namalqne na videoklip ili da mu smenq formata na faila :roll: nqkoi znae li kak stava tova??

dete_na_prostora
04-21-2007, 21:54
Ами.... аз тука имам ени филмчета ден от 700гб са смалени на 46гб и преспокойно си ги гледкам на телефончето..... :mrgreen: А относно формата на файла.... отфаряш на дата търсене, дааш на програми отметката там и пишиш convertor... и то шти намери пр .ави ту .3джип и други конмвртери... :smt016 Иначе за намаляне на видеоклип не са сештам ся програмката :-s
П.П. скиф тука - http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=89999 можи помогни :mrgreen:

Forslor
04-21-2007, 22:02
ku4k@_n@_k@ru4k@ правиш ли разлика между GB и МВ ???

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-21-2007, 23:22
Ами.... аз тука имам ени филмчета ден от 700гб са смалени на 46гб и преспокойно си ги гледкам на телефончето..... :mrgreen: А относно формата на файла.... отфаряш на дата търсене, дааш на програми отметката там и пишиш convertor... и то шти намери пр .ави ту .3джип и други конмвртери... :smt016 Иначе за намаляне на видеоклип не са сештам ся програмката :-s
П.П. скиф тука - http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=89999 можи помогни :mrgreen:

misi drupnah si q.. am ojesh li da mi kajesh kak se baca s neq :roll: 4e neshto kat indianec q gledam :smt017

dete_na_prostora
04-22-2007, 16:04
ku4k@_n@_k@ru4k@ правиш ли разлика между GB и МВ ???

Пфф.... загледай се ша видиш че и др грешки правописни съм допускала, не са фаштай за букфата мб съм имала предвид :smt011

Forslor
04-22-2007, 20:16
ku4k@_n@_k@ru4k@ правиш ли разлика между GB и МВ ???

Пфф.... загледай се ша видиш че и др грешки правописни съм допускала, не са фаштай за букфата мб съм имала предвид :smt011
Ми то нямаше да се "фана" изобщо , ако не го беше завторила така убедително . :)

dete_na_prostora
04-22-2007, 20:24
ku4k@_n@_k@ru4k@ правиш ли разлика между GB и МВ ???

Пфф.... загледай се ша видиш че и др грешки правописни съм допускала, не са фаштай за букфата мб съм имала предвид :smt011
Ми то нямаше да се "фана" изобщо , ако не го беше завторила така убедително . :)

мда МБ пофторвам :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :!: :!: :!: