PDA

View Full Version : колко money :) харчите за дрешки?



miloto_Pilence
04-21-2007, 21:29
В темата "От къде си купувате дрехи?" а и не само там, а и в много теми за гримове и т.н. останах с впечатлението, че всички са прекалено претенциозни към абсолютно всичко (не че има нещо лошо). Обаче няма ли тука хора, който да не ползват винаги маркова козметика и да не държат всяка дреха да им е маркова. Няма ли обикновенни хора? Много ще ми е интересно ако кажете колко money :) харчите за дрешки? Колко струва най-скъпатови "парцалче"? Моята най-скъпа блузка е за 30лв и имам един чифт дънки Долче и Габана (който взех на половин цена 8) )

:D :D :D

P.S. sorry ако е имало такива теми!

duff
04-22-2007, 04:27
Ne darja tolkova mnogo na markata.Darja drehata koqto nosq da bade originalna.V smisal,da bade fashion kakto se kazva.Cvqt,kroika,model i vsi4ko ostanalo.A tova 4e ne e Armani,Vercase ,Hollister ili Abercrombie,nqma zna4enie.... :D A kolkoto za cenata na drehite,v garderoba imam kakto skapi taka i na pozemni ceni....no visk4o zavisi ot samata dreha ,ne ot markata..tova e moe mnenie:):):):)

04-22-2007, 06:23
Всеки според възможностите си! Аз лично нямам блузка за над 15 лв, нямам дънки за над 30 лв, а и нямам толкова мн блузки и дънки. Дрехи си купувам рядко... не ходя гола и боса- напротив, но смятам, че мн хора прекаляват в манията си да купуват дрехи, гримове и нз какво още непрекъснато! Но явно просто имат толкова мн пари, че незнаят за какво вече да ги харчат! Карам вече 3-4 год със стар модел телефон, но не това е най- важното! Както се казва-всеки знае 2 и 200! :)

`Death`Whore`
04-22-2007, 06:24
Не давам много пари за дрехи.

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-22-2007, 07:07
heh az si vzemam tova koeto mi haresva... nai skupata mi dreshka e eedno qkence za 220 lv koeto si kupih predi 5 6 dena.. to vsashtnost maika mi go vze :roll: a bluzka.. hm... edno potni4e za 35 :lol: a nai skupite dunki 120 .. e tova est ne zna4i 4e nqmam dunki za 20.. :) abe ne gi davam tiq pari az .. :roll: maika ne se oplakva :smt017 a baba mi kato i ida na gostii i haresam li si bluzka za 15 lv ska4a do nebeto 4e e mn`skupa.. razbiram q de zatova tam si vzimam nqkvi po .. ne skupi neshta :lol:

<black soul>
04-22-2007, 07:43
най-скъпите ми дънки са за ...ъъ... 50 лв :-k най-скъпата ми блузка е за 20 и нещо ... а най-скъпата ми друха изобщо е якето ми за 150 лв. :roll: аз не нося много скъпи дрехи защото повечето скъпи дрехи не ми харесват. и аз не знам защо :-D

`Death`Whore`
04-22-2007, 07:46
Моето най-скъпо нещо е балната ми рокля - 150 лева. Обувки - 100 лева, но са кубинки. :)

Butterfly^
04-22-2007, 08:22
Най- скъпата ми дреха мисля, че е едно якенце за 200 и нещо беше..иначе не се изхвърлям чак толкова, важното е дрешката да ми хареса :wink: Е един път бях дала 45 лева за потниче и майка ми щеше да ме унищожи :lol:

e_l_i_z_a
04-22-2007, 08:25
Мм...че какво им е лошото на марковите дрехи?Просто платовете са по-качествени и изработката е по-прецизна..което,естествено, не важи за всички марки :lol:
Купувала съм си блуза за 15 лв ... черно и бяло е.При първото изпиране бялото беше вече сиво... :roll: За това говоря.. :wink:
Способна съм 6 месеца да не си купувам дреха,но като си избера нещо,да го нося с кеф,да се съчетава успешно с мои аксесоари и да е качествено.
За цени не желая да говоря

VankS
04-22-2007, 08:26
Харча по много пари за дрехи... Месечни разноски общо 1500 лева.. както и да го погледнете с тях се издържам.. :) :roll: Стигат ми понякога :)

Baby_b
04-22-2007, 09:11
Аз в гардероба си имам и скъпи и евтини дрехи ::: обаче напоследък мн взех да се оплаквам че няма какво да си облека :? много съм станала претенциозна [-( та подкрепям мнението на елиза щото кат си купиш 1 скъпа дреха и има да си я носиш мн време. Щото и аз съм патила от такива боклуци дето след първото пране и стават парцали ама така е иначе най скъпата ми дреха са 1 дънки на мис сиксти ама си ги зех на половин цена :::

PlAyBoyChEToooo
04-22-2007, 09:58
Ami az poprincip nosq vse markovi drehi i nqmam drehi deto da struvat pod 50 leva ;)

HopeLesss
04-22-2007, 10:44
Като ми дават пари, защо да не си купувам маркови дрехи? Не виждам нищо лошо... честно казано не съм претенциозна за дрехите, но държа на маркови маратонки, защото си личи от км че са 1000 по-качествени от тия за по 30 лв. Имам дънки за по 30 и за по 70 и определено има разлика... Затова предпочитам да си купя нещо хубаво веднъж на месеца, отколкото да давам всяка седмица по 15 лв за някви парцалки :roll:

beautiful.soul
04-22-2007, 11:08
Преди няколко седмици си взех едно потниче- 40лв, страшно много ми хареса ... сребърно с разни надписи,,, изпрах го и на първото пратно нямаше и следа от потничето което си взех, беше сиво и раздърпано... ужаст!
ЗА пръв път дадох толкова пари за потник и то да се окаже боклук...
за дънки давам около 50 лв някъде, за обувки най много съм давала 70 лв...
не бих си взела дреха само защото е ефтина и не ми се дават пари, по принцип не гледам цената, но ако е прекалено скъпа и не по възможностите ми не я взимам, намирам нещо по ефтино което да ми харесва

HopeLesss
04-22-2007, 11:10
Преди няколко седмици си взех едно потниче- 40лв, страшно много ми хареса ... сребърно с разни надписи,,, изпрах го и на първото пратно нямаше и следа от потничето което си взех, беше сиво и раздърпано... ужаст!

Погледна ли етикета преди да го пуснеш в пералнята?!? Ей така по същия начин майка ми много дрехи ми е прецаквала, защото примерно на тях пише да се пере на ръка или на 30 градуса, а тя ги пуска всичките на 40 и така се отпускат много. Прането в студена вода по принцип свива дрехите, а в топла - обратното. Аз примерно всички дънки си ги пера на 30 градуса, защото са ми и без това големи. Все пак погледни какво пише на етикета, защото грешката може да е в теб :wink:

Swinkenhoffer
04-22-2007, 12:17
много пари давам само за връхни дрехи - якета или нещо такова и обувки. за останалите... всички дънки, които имам, не надвишават 35 лева. блузи, ризи и пуловери си купувам от секънд шоповете за 20 лева най-най-много. преди, като се замисля, си купувах по-скъпи дрехи, сега направо ми се вижда ужасно да дам за риза 30 лева. :shock:

Sarabi
04-22-2007, 12:46
Хъх, не обичам да си давам парите за дрехи, предпочитам да изляза някъде и да имам средства да си позволя повечко от това-онова. Обикновено тениските ми са по 5-6-7 лева. Е, ако си харесам нещо наистина яко бих дала и 20тина лева. Най- скъпи дънки... за около 40 лева. Блуза/пуловер/тениска/потник... ами май е към 20 лв. Което, естествено, не означава, че изглеждат зле. Абе търся далавера :-D .
А най-скъпата част от облеклото ми са кубинките- към 200 лева.

AliceSw
04-22-2007, 13:13
реално погледнато не харча мн за дрехи

за дънки и панталони повече от 70-80 лв не давам, но си вземам и за 30-40лв, за блузи 20-30 лв, за якенца и кецки по 50-60, просто тва са цените в града ми, иначе като ходя насам натам имам навика да се изръсвам малко повече за някои марков парцал

обаче за сметка на това за бельо давам повечко, манийка си ми е 8-[

04-22-2007, 13:17
100лв ще ме оправят за дънки и блузка :P

sexy_devil4e
04-22-2007, 13:48
s risk da me obqvqt za nqkva materqlna ligla,6te kaja ,4e az si kupuvam samo markovi dre6ki!neznam,durja da mi e ka4estveno,a ne parcal ,koito 6te se skusa na 3 den!moje da ima i izkliu4enie..
za ceni...ne iskam da govorq!

kobrichka
04-22-2007, 14:07
Попринцим не давам мн пари за дрехи,в реда на нормалното.Всичките ми дънки варират от 50 до 90лв.,за блузки и потничета от 20 до 40 лв.,за обувки от 60 до 130лв.Най-скъпите ми дънки са 100лв,а най-скъпите ми обувки са 130лв,а и роклята за свадбата на братовчед ми тя е 150 лв.

^t_a_n_i_a^
04-22-2007, 14:38
Аз не държа дрехите ми да са маркови но пък обичам по-скъпите дрехи нямам по-евтини от 20 лв пък и щом ми дават пари що да не ги харча

OxJIuy`6oxJIuy
04-22-2007, 18:03
по принцип като си купувам каквото и да било гледам да е в порадъка до 50 лева...макар и по-ефтенки ме издържат достатъчно време докато си купя нови :wink:

punkrock
04-22-2007, 18:06
Не давам много пари за дрехи, демек само по-евтините :?

Slave4You
04-22-2007, 19:32
за мен няма значение ква е марката ... нито си купувам маркови дрехи .. зех си преди 2-3 години една дънково яке за 58лева ама то беше(и все още е) първото и единствено за целия ми живот :lol: Другото вече ... дънки по 30 лева, блузки по 10 ...:)

white_chik
04-23-2007, 08:48
Ми лично за мен не е толко важно да си ми маркови дрехите.Но в момента съм се вмниачила на тема дрехи и искам непрекъснато да си купувам нови и нови,и нови........Ако трябва да съм напълно честна,като мина по Витошка много рядко ми харесва нещо,просто не е мой стил

Keira
04-23-2007, 08:55
Ми аз също като другите имам и по-двете. Мисля,че най-скъпото нещо, което съм си взимала е якето ми, което си взех тази година - 350 лв. Зимно и е много хубавичко - от плат е, а като го облечеш топли страшно много! Иначе и за обувки харча по повечко пари. Иначе другите ми дрехи са на средна цена ... имам едни дънки, които струваха 20 лв, а са супер удобно и си ги нося с кеф :)

SwEeT_CanDy_f
04-23-2007, 13:39
Аз нито робувам на марки, нито би ми харесало нещо само, защото е на Versace, примерно. Но когато ми хареса нещо много бих дала много пари за да го имам. Сега се ядосвам, че за 2 месеца вече 3-ти чифт дънки от 80лв. ми се скъсаха , представям си какво щеше да бъде ако носех такива от 30-40 лв.Иначе предпочитам да си купя 1 блуза за 50 - 60лв, отколкото няколко за по 20, обичам моделите да са оригинални, плата да е качествен и да не забравя - много се дразня като видя някое момиче облечено с дрехи като моите, това е и основната причина да си купувам скъпи и маркови дрехи.

i'm so excited!
04-23-2007, 13:50
тука братче момчетата се оказаха по-големи путки от момичетата.. отвратително. :smt005
аз имам доста маркови дрехи, да не кажа повечето, но обикновено или са ми подарък, или от чужбина, или по секънд хендовете..
ако тръгна да си пазарувам от витошка ше остана разорена бе.

Fucking_Life
04-23-2007, 14:57
СУпер малко щото супер малко неща ми стават и то кат не ми става ест няма да го взема :-D

Keira
04-23-2007, 15:02
Не ти стават защото си много слабичка, или защото си по-пухкава? :-D

Fucking_Life
04-23-2007, 15:11
Не ти стават защото си много слабичка, или защото си по-пухкава? :-D
"То не върви то са търкаля "

gabrielka@a
04-23-2007, 16:49
Ne darja tolkova mnogo na markata.Darja drehata koqto nosq da bade originalna.V smisal,da bade fashion kakto se kazva.Cvqt,kroika,model i vsi4ko ostanalo.A tova 4e ne e Armani,Vercase ,Hollister ili Abercrombie,nqma zna4enie.... :D A kolkoto za cenata na drehite,v garderoba imam kakto skapi taka i na pozemni ceni....no visk4o zavisi ot samata dreha ,ne ot markata..tova e moe mnenie:):):):)
Съгласна съм с това мнение-и аз съм така

gabrielka@a
04-23-2007, 16:56
Абе каква е тая мания за маркови дрехи???Не е важно дрехите да са скъпи,а да са ти удобни,точно и да ти стоят добре.Няма особена разлика в материята на марковите дрехи........Може да има,но аз не я виждам.
Ако работите и сами си изкарвате парите-добре!Но ако искате на вашите 50 лева за един потник,който дори не си правите труда да го перете на ръка-това си е вече разхищение!