PDA

View Full Version : Любов или приятелство?



m_a_r_t_1_n
04-21-2007, 22:07
Kakvo bihte napravili kogato ste vlubeni v nqkoi 4ovek,a toi/tq iska da si ostanete samo priqteli ???

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

FuCk
04-21-2007, 22:12
ami kvo dr osven da si ostanete samo fr i az sum v tui polojenie :wink: puk ako ti e tejko da ste samo fr vuob6e ne poddurjaite vruzka abe kvo ti puk an e edinstvena :smt016

cherinka
04-21-2007, 22:16
В приятелството се пестят пари от презервативи..

Chernata`Nagual
04-21-2007, 22:38
В приятелството се пестят пари от презервативи..

pravilno :D:D:D

Mikohito
04-22-2007, 00:09
Има точно три вариянта в такова положение но зависи само от теб какво ще стане:
1.Бориш се за нея до края докато разбереш че въобще нямаш шансове с нея.
2.Отказваш се от това да имате връзка и оставате приятели.Предупреждавам те това е много трудно.
3.Отдалечаваш се от нея и я забравяш напълно.

Няколко пъти ми се е случвало това и аз винаги като най-големият глупак избирам първият вариянт просто не се предавам без борба.Трудно е но понякога се достига до желаният успех.

Digital
04-22-2007, 00:48
В приятелството се пестят пари от презервативи..

pravilno :D:D:D
Да бе като ви гледам аватарите се сте се проебали. :lol: Едната вампир другата орк лоша работа. :roll:

ЛуДо_вЛюБеН
04-22-2007, 01:24
В приятелството се пестят пари от презервативи..

Тру тру ... \:D/

@Digital -> втори пост ти чета и вече съм отчаян. Боже на къде е тръгнало младото поколение...

koalka
04-22-2007, 05:50
Е, добре-според теб какво можеш да направиш, освен да се примириш?

alkobalko
04-22-2007, 05:50
Или се бориш за нея или се примиряваш, че можете да сте само приятели.

tedinkata_
04-22-2007, 05:53
nishto nemojesh da napravish osven da se primirish s priatelstvoto .. e da-mn e kofti da obi4ash nqkoi a toi da ti e samo fr :( no po dobre taka ponqkoga..nasila xubost ne stava 8-[

juSTkiddy
04-22-2007, 07:14
Останете си приятели.Няма смисъл да си разваляш приятелството а и не мисля че (след като ти е казал че не иска нищо повече) има смисъл да се бориш.

L_i_z_I
04-22-2007, 07:32
Аз съм по-импулсивен човек и първата ми реакция ще бъде да кажа,че не можем да смнеприятели понеже имам по -силни чувства.Но след няколко дни като ми мине ще обмисля всичко това и ще реша,че няма нищо лошо в ова да бъдем приятели..Въпреки,че в някой случай е дост болезнено :roll:

sun_flower
04-22-2007, 07:36
Az sum na mnenie da se bori6 i 6te ti kaja za6to.predi 8 meseca(septemvri)moi blizuk priqtel mi spodeli,4e e vluben v men.Nie s nego izlizahme non-stop zaedno i az go 4uvstvah kato brat po-skoro otkolkoto kato mom4e,da no pri nego o4evidno ne e bilo taka.trugnahme dekemvri,samo 4e az ne zn kakvo sikam(kakto pov4eto momi4eta)i se 4udeh smao kak da go razkaram.Ot tozi opit ni6to ne izleze,no nie vupreki tova zapazihme priqtelskite si otno6eniq.Trqbva da ti kaja,4e toi nito e nahalstval da me pritiska ili tn,naprotiv grije6e se za emn pove4e ot vseki dr,bez da sika ni6to v zamqna.kraq na qnuari az osuznah,4e toi ne mi e bezrazli4en,nikak daje,bqh tolkova hlutnala po nego,4e ne izdurjah da ne go vijdam.Purvata sedmica na fevruari nie bqhme ve4e dvoika :) zaedno mse i koito i da ni pogledne vijda siqnieto v o4ite i na dvama ni.Tolkova se obi4ame,4e kogato mse zaedno,dori vuzduhut e po-hubav.po to4no sravnenie ne moga da dam:)
razkazah vs tova za da ti kaja,4e vinagi ima 6ansove,prosto ponqkoga trqbav malko pove4e vreme da osuznaem kakvo sikame i ot kakvo imame nujda.Az ti stiskam palci i iskreno se nadqvam momi4eto,kum koeto tai6 4uvstva da ne te izmu4i celi 6 meseca,dokuto i doide akula,kakto az napravih s moq priqtel.
kusmet

sasha_90
04-22-2007, 07:51
Какво др ми остава освен да го приема?!

VankS
04-22-2007, 07:58
Kakvo bihte napravili kogato ste vlubeni v nqkoi 4ovek,a toi/tq iska da si ostanete samo priqteli ???

Хихи... хмм.. Елементарно.... :) Значи ако съм на теб ... (както стана с сгашната ми прятелка) Вървяхме попитах я ... просто и намекнах какво ще правим... и тя ми отговори незнам... аз ли да знам я попитах и тя да .. спрях я целунах я ... (после леко изпадна в някъв шок или нещо такова)... и от там ... и още сме заедно :) :wink: Ако не са дръпне начиии си вътре :) ;-) :smt055

hrisityyyy
07-04-2007, 14:34
ne vinagi e dobre da si ostanite priqteli :(

09-09-2007, 06:18
lubovta me ubiva ve4e koi li den......
ne sajelqvam,4e q sre6nah,a 4e si otide....

LofYou
09-09-2007, 06:20
Ами те вариантите са два или ще се боря за него или ще се откажа .. Аз мично ако е за човек към които наистина изпитвам нещо силно .. нещо истински бих се борила .. но не и да прекалявам и да се вманиечавам ... пак и зависи от ситуацията .. ако ми каже че иска да сме причтели защото харесва друго момиче .. няма смисал [-(

09-09-2007, 10:05
Любов или приятелство?

nito ednoto, nito drugoto !
iz4ezva6 zavinagi !

i am not okay
09-09-2007, 10:21
ами ще уважа мнението му...ще ми е кофти, ама ще се наложи да го приема

sexy_for_you
09-09-2007, 11:36
Примирявам се с приятелството,като се надявам то да прерастне в любов.

minava6t 4i4ko :)
09-09-2007, 16:08
Примирявам се с приятелството,като се надявам то да прерастне в любов.

тактически правилно., но не само до надежда ами и действие.

Na^PoPa^RaSoTo
09-09-2007, 16:18
Не съм имал такива ситуации .... Анжелина Джоли имаше,но аз й казах,че сме само приятели!

бандитко
09-16-2007, 17:12
Доколкото четох различните мнение ,повечето бяха от това да се бориш и да не се бориш ,заедно с различните изходи . Попринцип ти трябва да си решиш,все пак всеки човек се учи. Аз мога да ти кажа от мой опит.
Имах една приятелка ,бяхме се запознали и тръгнали . Ходихме близо 3 4 месеца и се разделихме ,но аз знаех и донякаква степен още го знам че тя ми е 1вата и можеби последната любов. След раздялата ни ние не се бяхме виждали много време ,в последствие на нещата и на времето ние се оправихме и станхме възможно най-добрите приятели ( бях я превъзмогна, но такава любов никога неможе да се загуби ) След близо година или 2 се започна отново аз просто не можех да издържа ден без нея ,ден без нейната компания. Сигорно знаеш какво говоря. Това е добре, защото вие сте заедно и донякаква стенеп ти изпитваш облекчение от това. Но идва момента когато тя си намери приятел ,тогава става лошото ,защото ти си най-добрият и приятел и тя можеби незнае ( но подозира ) за чувствата ти, и започва да ти разправя истории ,какво са правили или пък да търси съвет за някой проблем ( като добър приятел ТРЯБВА да се държим като такива ,колкото и да не искаме ). Да продължа историята ,извинявам се че се отклоних малко :)
После аз не издържах и реших да и споделя мойте чувства ,но неисках това да стане по нормалният разговор и т.н. исках нещо по как да го кажа "екстравагантно" , поръчах огромен букет с писмо да ги доставят до тях. От тук нататък няма да разказвам какво се случи ,защото бях не умрял еми незнам за в порядака от 4 до 5 месеца. Работата е такава че не излезе нищо и в течение на обстоятелсвата не си и останахме приятели.
Това което исках да ти кажа е другият изход от тази ситуация.
В момента отново съм в същата дилема и както минах един път това нещо незнам дали ще успея някога да повторя тази моя "грешка", макар да искам ужасно много. Надявам се да съм ти помогнал.

simba007
09-16-2007, 17:34
i ot dvete po malko

ZaHaRcHe
09-16-2007, 17:44
Ми трябва да се примириш с това и да продължите да сте си приятели макар и трудно когато някой ипитва силни чувства към другия

09-16-2007, 17:45
От приятелството може да прерасне в любов, но от любов приятелство не може, поне докато има чувства от едната страна. Не може, защото ще дам за пример себе си. Открих една страхотна девойка, паснахме си идеално като приятели, но и като нещо повече, но все нещо ни спираше. Реших да я оставя, за да не се измъчвам повече, а да открия момичето, което можеше да бъде с мен. Е, открих и момичето, но сега не мога да съм с нея заради други причини ( :lol: ). А с предишната сега сме адски добри приятели и никога не съм се замислял за нещо повече, защото е страхотен човек. Извода е, че може да сте приятели, но след време, а не след няколко дни, защото ако наистина си имал някакви чувства към нея няма как да й се обадиш и да кажеш "Ай да излезем на кафе, че нема кво да прая " :lol: Та затова след време, когато чувствата се притъпят (не изчезнат, защото ако са истински те никога не изчезват, а притръпваш, както стана с мен..) можете да бъдете приятели..

09-16-2007, 17:53
Sled kato toi iska da si ostanem samo priqteli...neka bade taka!Bih si namerila drug!!! :wink:

Zodiac
09-17-2007, 08:59
Останете си приятели.Няма смисъл да си разваляш приятелството а и не мисля че (след като ти е казал че не иска нищо повече) има смисъл да се бориш.

1+

tweeetyreni
09-17-2007, 17:02
Ami shte priema negovoto reshenie shtom e taka znachi ne e za men.

caRamelO_cHicA
09-17-2007, 17:51
В момента бих избрала пришятелството държа на приятелите си признавам не са перефектни но са свестни и печени и винаги са ме подкрепяли.Любовта не съществува поне за мен на този етап има флиртове но не й любов