PDA

View Full Version : Херпез (мрасница)



Жорко
04-22-2007, 08:33
Много често ми се появяват херпеси моля ви кажете ми как да ги лекувам ???

Butterfly^
04-22-2007, 08:50
Ние да не сме лекари, отиваш и те ти казват :!:

04-22-2007, 14:26
отиваш в аптеката и питаш за някво кремче за херпеси те ще ти кажат,не трябва за всяко нещо да ходиш на лекар!

04-22-2007, 18:58
ацикловир, ациклостад, паста за зъби, зовиракс, спирт, кърпичка напоена с червено вино... за друго не се сещам в момента

SwEeT_pAiN_F
04-23-2007, 21:09
Сега, първо да се уточним за къф херпес става въпрос? Защото.... има 3 вида.... херпес симплекс лабиален /на устната/ отиваш в аптеката те ще ти препоръчат много видове, херпес симплекс генитален /ясно е къде се намира/ хубаво е да отидеш на д-р макар че някои кремчета за херпеси по устната стават и за гениталиите, и херпес зостер /това е доста сериозно/ там директно е за д-р!!!
Айде дано съм помогнала.

UnBornKb
04-24-2007, 10:38
Принципно херпеса си е вирусче ... веднъж появи ли ти се, си остава в организма ти и когато имунната ти система отслабне, решава да се появи пак. Скоро и на мен ми беше излязъл херпес .. е не е болка за умиране .. Просто отиди на дерматолог и той/тя ще ти предпише най-правилното лечение. Ако е зостер, гледай да не го мокриш много, много, защото го възпалява повече и така се разнася на по-голяма площ.