PDA

View Full Version : положението е почти трагично...



ужас
04-22-2007, 08:08
Здравейте. Така....проблемът ми е следния. Вчера си направих кичури, които исках да са светлокестеняви, за да могат да се сливат с естествения цвят на косата ми (малко по-тъмен). Била съм на руси кичури, които израстната, но много изтощиха косата ми. Затова този път реших да опитам нещо ново, което да няма рязка граница с моя цвят. Да, ама като го кажа само аз си го разбирам изглежда. Фризьорката ми направи кичури, които жълтеят и са по-скоро циганско руси, отколкото 1-2 тона по-светли от естествения цвят. Четох в интернет за някакви балсами или нещо подобно които "матират" цвета на кичурите (правени са с боя на "Диксън", мисля). Искам ги по-пепеляви, не толкова жълти....моля, кажете някои ползвал ли е подобно нещо и доволен ли е от резултата? Някаква информация как се използва? Благодаря!

djeini
04-22-2007, 10:23
Da ti kaja az sum polzvala takuv matira6t balsam no ne mi pomogna mnogo.Moq suvet e da si napravi6 novi ki4uri vurxu starite

malkoto_sladur4e
04-22-2007, 18:55
Boqdisai se ili si stoi s gadniq cvqt dokato ne stanat beli tiq...ama po-dobre se boqdisai v estestveniq ti cvqt :wink:

SwEeT_CanDy_f
04-23-2007, 14:27
За тези балсами не мога да изкажа мнение, но миналата седмица бях на фризьор и исках да си направя точно същия ефект на кичури, но реших да пробвам само на един тънък кичур дали ще се получи и стана както се е получило и при теб. Фризьорката ми обясни, че това може да се постигне, като се направят кичури първо със супра и отгоре да се сложи боя, която е 1 тон по-светла от естествения цвят. Накрая се прибрах и отрязах този рижав кичур който се получи хаха. Сега като че ли се отказах да го правя това с кичурите, защото косата ще се изтощи много с боя и супра,а не мисля че си струва, при положение, че не съм много сигурна в ефекта.

ужас
04-23-2007, 18:59
Утре ще ходя при моята фризьорка да видим как можем да оправим положението...Тя има такава услуга матиране, пък да видим как ще се получи. Предложи ми да направим 2-3 руси кичура около лицето хем да се поомекоти малко самата разлика между моя цвят и този на кичурите, но не знам дали да рискувам...Както и да е, поне да ги направи малко по-тъмни и всичко ще е ок. Само не искам да ми боядисва цялата коса [-o<

Glezanka
04-23-2007, 20:19
Tolkoz ti e kadurna friziorkata ... po princip se slaga nqkakuw prah w boqta za da moje da matira,a ne da bie ne rijawo.Maika mi kato q boqdiswat tochno twa prawqt.

Presley
04-24-2007, 11:18
Ахахахахаха тея фриэьори до един са ебати некъдърниците ! :-D Сори мацка...по-добре ходи при некой друг и си купи сама боята ,ама предварително се консолтирай эа желания цвят и наблегни на повторенията,че тея са страшна мафия :-D :-D :-D :-D

04-24-2007, 16:39
И все пак моята фризьорка успяяяяя!!! Преди малко се прибрах и сега определено изглежда мноооооого по-добре! Всъщност тя само ми матира кичурите като ми препоръча един шампоан на Jalyd да си го ползвам сама след 3-4 измивания. Мерси на всички за мненията, аз най-после излязох от депресията! :-D