PDA

View Full Version : Имам гаден обрив на пениса



04-22-2007, 09:26
На 16 години съм,не съм правил секс.Излезнаха ми 2 като пъпки(но нямат връхче и имат цилиндрична форма-ако под пъпка разбираме - ***_/\_, то мойто е нeщо от тоя вид _/U\_)на ствола преди около половин година.Не ме боли,не е зачервено,здрав съм,ерекция си имам.Казах си"абе дай аз да почна нещо да спортувам,да се къпя по-често(всеки ден) и то ще мине".Е да,ама не мина ... пробвах с крем здраве - без резултат.Ако имате няква идея к'во е - казвайте,ако не - казвайте на к'ъв доктор да ходя! Мерси предварително.

04-22-2007, 15:17
Имам абсолютно същото - при мен стои от около три-четири месеца.

04-24-2007, 08:08
Имам абсолютно същото - при мен стои от около три-четири месеца.
Е поне съм по-спокоен сега ... явно е нещо пуберско - гледах в един сайт,че има доста такива периодични обриви при тийнеджърите ... дано да е нещо такова.
P.S:Аре някой да се сети на напишена на какъв доктор да отида за всеки случай!!!

DrSmurph
04-26-2007, 13:43
Ne e losho vse pak da posetish GP ili da publikuvash snimki na "obriva"

04-26-2007, 20:11
Имам абсолютно същото - при мен стои от около три-четири месеца.

пробва ли с крем здраве :smt005

04-26-2007, 21:25
И аз имам същият проблем. Публикувай снимки да сравним.

04-29-2007, 18:46
И все пак да кажа и аз нещо по въпроса - от няколко дена аз също имам 1 такава пъпка - съвсем обикновена като тия които (рядко) имам по лицето та точно и аз като вас се ровех из мрежата да понауча нещо .. а по-интелигентните си казвайте мненията, а и още нещо секс също и аз не съм правил и всичко си ми е напълно нормално на 16 съм .. аде чау :?

04-29-2007, 22:24
На 16 години съм,не съм правил секс.Излезнаха ми 2 като пъпки(но нямат връхче и имат цилиндрична форма-ако под пъпка разбираме - ***_/\_, то мойто е нeщо от тоя вид _/U\_)на ствола преди около половин година.Не ме боли,не е зачервено,здрав съм,ерекция си имам.Казах си"абе дай аз да почна нещо да спортувам,да се къпя по-често(всеки ден) и то ще мине".Е да,ама не мина ... пробвах с крем здраве - без резултат.Ако имате няква идея к'во е - казвайте,ако не - казвайте на к'ъв доктор да ходя! Мерси предварително.otidi na zabolekar

05-02-2007, 15:34
не разбирам мъжките проблеми защото не съ мом4е но за това пък разбирам от дерматология,а моят съвет е да се обърнеш към лекар дерматолог :D