PDA

View Full Version : Теми за устен изпит по немски език [ 8 клас ]



04-22-2007, 08:52
Здравейте! След 2 месеца имам изпит по немски. За него трябва да подготвя и науча 10 теми, които са се падали и в предишни години. Ако някой ги пази или пък помни откъде е взел материал, моля да ми отговори. Благодаря предварително!

04-22-2007, 09:48
Zavisi kakvo se iziskva da pravish.Az primerno pravih dialozi i razkazvah u rocite ot uchebnika "Delfin"

04-22-2007, 10:36
Дадени са 10 теми и ти трябва да си ги разработиш. Например: семейството ми, хобито ми и тн. :?

1921
04-22-2007, 10:57
Пф на нас в подготво за тоя изпит ни бяха дали около 20 теми. Бяха от Делфин-а и от още едни други учебници, по които учихме през годината. Та на мен ми се падна Auf der Post :-D
Пък иначе не виждам какво му е трудото да пишеш за хобита и семейство, даже тва е най-лесно...

04-22-2007, 13:27
Пф на нас в подготво за тоя изпит ни бяха дали около 20 теми. Бяха от Делфин-а и от още едни други учебници, по които учихме през годината. Та на мен ми се падна Auf der Post :-D
Пък иначе не виждам какво му е трудото да пишеш за хобита и семейство, даже тва е най-лесно...
Лесно е, ама трябва да е мн обемно :( Това е главният проблем, а не намирам никъде такива теми :-k