PDA

View Full Version : Любов с по-голямо момче!



Nejna_Droga_F
04-22-2007, 09:19
Аз съм на 18,а той на 23.Когато съм с него много почвам да се лигавя(така се държа с момчета,който харесвам)Познавам го от 7 месеца.Бяхме с него на НГ.Но мойто лигаво държание провали всичко.Той ми каза.че двамата сме можели да сме шастливи заедно.И вчера му признах,чувствата си,а той ми каза "за всичко има време,ще си помисля дали си заслужава да прибваме пак".Дайте ми съвет какво трябва да направя по нататък за да не се изложа! :D

TuZAra
04-22-2007, 09:25
По принцип в такива ситуации ще трябва да се даржиш естествено , но при теб е различно защото естественото при теб е лигавенето това , което трябва да направиш е да се опиташ да бадеш по-сериозна или да не се лигавиш

Nejna_Droga_F
04-22-2007, 09:34
Еми виж сега,когато му признах чуствата си бях абсолютно сериозна.Преди много се лигавих,признавам си го! От тук нататък реших да съм сериозна,но не чак няква дето не се усмихва никога,ами такава забавна и същевременно сериозна!Осъзнах грешките си и ще започна всичко на ново!

LofYou
04-22-2007, 09:36
Това че си осъзнала грешките си е хубаво .. стегни се и му докажи че за него си готова да се промениш

GHz
04-22-2007, 09:52
Нищо не е постарому и няма да е същото да беше на 12 до 14 за да си променяш характера просто приеми че си такава и разбери че не си заслужава да си с човек с който не си самата ти!Помисли голяма си

WindfaLL
04-22-2007, 10:00
Да..той ако имаше някакфи супер силни чувства...щеше да те приеме и лигава..и ако нещо не му харесва да духа по дяволите...да не би да е единствен... ;)

Nejna_Droga_F
04-22-2007, 10:01
Аз само заради него се промених,защото осъзнах че той си заслужава!Освен глупостите в главата си мисля и за него.Когато съм с него усещам как сърцето ми полудява,когато за първи път го видях се влюбих,а когато за първи път го целунах и гушнах не исках да го пусна,бях на седмото небе.Той ми действа,като нежна дрога.Сънищата ми станаха хубави,защото той присъства в тях.СУПЕР ЯКО СЪМ ХЛЪТНАЛААА!!! :smt007

TuZAra
04-22-2007, 11:20
Да..той ако имаше някакфи супер силни чувства...щеше да те приеме и лигава..и ако нещо не му харесва да духа по дяволите...да не би да е единствен... Wink Не е така просто ние момчетата не харесваме лигавите момичета не ги слушаи не трябва да се промениш само за него а и за себесе , за самият живот , който ти предтои или може да се каже , че слагаш ново начало на твоя живот.

In4iTu_
04-22-2007, 11:26
Ами спри да се лигавиш :lol:

BAYO
04-22-2007, 11:32
Ами спри да се лигавиш :lol:

Като за начало е добре. После добави малко нюх към връзката, към която се стремиш, покажи му че ти дреме за него, да не ти пука, че е по-голям. Той тряя да осъзнае, като му докажеш, че има за какво да мисли...

Adwokat
04-22-2007, 12:32
1-во СПРИ да се лигавиш.. [-X

TuZAra
04-22-2007, 16:48
Покажи му , че си се променила , че вече не си онова момиченце , което се е лигавило ще подеиства 100% ;)

Nejna_Droga_F
04-22-2007, 17:05
От тук нататък започвам да му се доказвам с действия.Ще му покажа че вече не съм онова лигаво,повърхностно момиченце,а че съм пораснала и сериозна мацка :) . Ще му покажа също,че съм станала и постоянна,че ми пука за него и че на 100% искам да съм с него!!! И НАЙ-ВАЖНОТО СПИРАМ ДА СЕ ЛИГАВЯ,СПРЯХ ВЕЧЕ!

bqsna_teenagerka
04-22-2007, 17:18
ами добра идея е да спреш да с елигавиш! ина4е любов с батко е най сладко :lol:

koalka
04-22-2007, 18:41
Не мога да ти кажа какво да направиш, за да не се изложиш, но не се лигави толкова много!Мъжете обичат жената да е малко лигава(в границите на нормалното, а и не някоя мъжкарана), но не и грозно лигава-като малко дете.Като се има в предвид, че и той е на 23...

leko_otkachena
04-22-2007, 18:47
Ами спри да се лигавиш :lol: мм да

kobrichka
04-22-2007, 18:55
Ами спри да се лигавиш :lol:

Съгласна съм с това мнение.Никое момче не обича лигавите момичета,едно е да си усмихната,да имаш чувство за хумор и да се забавлявате заедно и съвсем друго е да си лигава.Единственото което може да направиш е да спреш да се лигавиш.