PDA

View Full Version : Малки гърди



Мене си
04-22-2007, 10:48
Хра на 13 съм и имам малки гърди.Вече моите приятелки имат около 80 см гръдна обиколка а аз си стоя с мойт 70 и няколко.Вече всички носят сутиен а аз..... Кво да направя по въпроса.Ако знаете нещо с което да ми помогнете моля пишете. :(

N0_feAR
04-22-2007, 10:49
Първото нещо за което се сещам е пъхай подплънки в сутиен и готово :-D
Та само да та успокоя да не се притесняваш, щото познавам много момичета които са на по 15 и още не носят сутиен щот са им малки гърдите....ама не се притеснявай,всичко с времето си ;)

HopeLesss
04-22-2007, 10:49
Споко, ще пораснат :wink:

Мене си
04-22-2007, 10:52
CooL^GirL^^^ написа:
Споко, ще пораснат :wink:

да ама кога?!? :?

HopeLesss
04-22-2007, 10:57
Година-две :wink: Пък и да не пораснат, не е болка за умиране. Не е важен размера, а формата. Малките гърди са симпатични :wink:

Мене си
04-22-2007, 11:01
CooL^GirL^^^ написа:

Година-две Пък и да не пораснат, не е болка за умиране. Не е важен размера, а формата. Малките гърди са симпатични


wow година - две ..... аз направо ще си умра ;P~ .Щом размера не е важен ок.Тя формата им е като на другите,тей че явно няма за кво да се притеснявам ;)

ToNi_YaHoO
04-22-2007, 11:07
и мои много приятелки са със сутиен,а има и такива които не са.Но щом хората ти казват че ще пораснат,няма от кво да се притесняваш

bUrkov
04-22-2007, 11:08
Na mene pak mi haresvat malki oba4e stegnati gardi :PpP

HopeLesss
04-22-2007, 11:08
Разбира се, че няма какво да се притесняваш. Все още се развиваш. Нищо чудно до година-две дори да надминеш приятелките си ;)

Мене си
04-22-2007, 11:12
Да ги надмина,едва ли.То мойто е направо отчайващо положение.Направо не си намирам място от бяс.Пък и малко кофти да нямаш големи гърди в 7 клас при положение че само аз от моя клас не нося сутиен :roll:

HopeLesss
04-22-2007, 11:14
Абе момиче, стига се излага :wink: Недей да си създаваш комплекси, които не са ти нужни. Карай си работата и недей да притесняваш растежа на гърдите си :wink:

Мене си
04-22-2007, 11:17
Все пак е гадно да ти се подхилкват всички за размера на гърдите.Всяка сутрин като ставам и се чуствам различна от другите.Лятото идва и порват дрешките около тялото,а аз нося по-широки през зимата и есента,за да не се личи колко млаки гърди имам :cry:

AliceSw
04-22-2007, 12:36
добре де според теб колко видима разлика има между 74 и 80 см?!? chill out, не се сдухвай за глупости, купи си сутиен с чашка А и някви подплънчици, но не прекалено големи, защото личи....

Sarabi
04-22-2007, 12:49
Оф, притесняваш се за глупости. Аз съм на 15 и нямам кой знае с какво да се похваля, и какво? Има време да растат. А и да не ти пораснат- какво ще стане? А и погледни гена на семейството си- ако майка ти/ баба ти имат малки гърди не очаквай чудеса от своите. Вземи си някакъв малък сутиен, защото е гадно гърди без сутиен... някакви стърчащи зърна... абе винаги можеш да си вземеш сутиен.

Just_One_Girl
04-22-2007, 13:07
Виждала съм сутиен с чашка, колкото двата ми палеца един до друг (мерих го - толкова е :lol: ) Така че съм сигурна, че ще има и подходящ за теб, с който ще изглеждаш/ще ти изглеждат добре :wink: Не се сдухвай за глупости. Пък който ти се присмива - ми тегли му една по нашенски. Баси, всеки се развива по различен начин!

dinosaur
04-22-2007, 15:07
абе още си на 13... кво бързаш.... другите да си говорят квото искат... земи си един сутиен с чашка и готово.... :roll:

emilythestrange
04-22-2007, 15:39
и за съм 7 ми клас и не нося сутиен :wink: .плюс това има вероятност онея да нямат големи гърди а големи сутиени :mrgreen:

delfin4eto
04-22-2007, 17:07
не се притеснявай , за всичко си има време.Ще пораснат, а и по-добре малки сега и стегнати после, отколкото големи сега и увиснали, след това!

katttto3
04-22-2007, 17:52
az vinagi sam bila s golemi gardi,o6te na tvoqta vazrast bqh pred dr,no nikoga ne sam se prismivala na dr,za6toto vs si ima razli4ni gardi.ne e mn priqtno da minava6 i vseki da t e zqpa kat idiot......spoks

Мене си
04-22-2007, 18:34
Мерси за всичко.Оспокоихте ме да знаете. :wink:

Butterfly^
04-22-2007, 20:15
Разбира се, че няма какво да се притесняваш. Все още се развиваш. Нищо чудно до година-две дори да надминеш приятелките си ;)

Спокойно бе :P Аз в предишния ми клас като бях сложих последна сутиен поради простата причина, че нямаше с какво да го напълня и ми беше много кофти че другите момичета носеха..доста бях комплексирана на тема цици. Обаче извднъж като почна един раззтеж :lol: :lol: Това на базик, ама наистина изведнъж ми пораснаха и сега като ги видя тия от стария ми клас не са мръднали от тогава когато ги смятах за много "надарени". Така че спокойно, имат да ти растат поне още 5-6 години :wink:

04-23-2007, 20:00
спокойно и аз съм 7 клас и нямам много големи гърди(82),но най добрата ми приятелка е 95 :shock: ако мислиш че тя като стане на 16 няма да е увиснала от сякъде...да ти кажа какво правя аз:сутиен,стягам го и много подплънки,резултатът е :-D

girl_in_black
04-24-2007, 17:36
Аз пък имам точно обратния проблем на твоя-гръдната ми обиколка е 89 и постоянно слушам коментари за тва. Така че поне като си с малък бюст няма да слушаш просташки подмятания. Ама ако ти е чак такъв проблем-продават сутиени със сравнително дебели подплънки, биха ти помогнали

04-24-2007, 17:39
Разбира се, че няма какво да се притесняваш. Все още се развиваш. Нищо чудно до година-две дори да надминеш приятелките си ;)

Спокойно бе :P Аз в предишния ми клас като бях сложих последна сутиен поради простата причина, че нямаше с какво да го напълня и ми беше много кофти че другите момичета носеха..доста бях комплексирана на тема цици. Обаче извднъж като почна един раззтеж :lol: :lol: Това на базик, ама наистина изведнъж ми пораснаха и сега като ги видя тия от стария ми клас не са мръднали от тогава когато ги смятах за много "надарени". Така че спокойно, имат да ти растат поне още 5-6 години :wink:
:wink: ей и тва на колко год са почнали така да ти растат?

Butterfly^
04-24-2007, 20:06
Разбира се, че няма какво да се притесняваш. Все още се развиваш. Нищо чудно до година-две дори да надминеш приятелките си ;)

Спокойно бе :P Аз в предишния ми клас като бях сложих последна сутиен поради простата причина, че нямаше с какво да го напълня и ми беше много кофти че другите момичета носеха..доста бях комплексирана на тема цици. Обаче извднъж като почна един раззтеж :lol: :lol: Това на базик, ама наистина изведнъж ми пораснаха и сега като ги видя тия от стария ми клас не са мръднали от тогава когато ги смятах за много "надарени". Така че спокойно, имат да ти растат поне още 5-6 години :wink:
:wink: ей и тва на колко год са почнали така да ти растат?

еми към 8 клас..аз и преди това съм имала нещо де, не е да съм нямала ама бях доста назад с материяла :wink:

Co[mix]_Girl
04-25-2007, 18:46
az puk sutieni mrazq :smt016 mnogo po qko e da si freee :mrgreen:

earth wind and fire
04-25-2007, 19:31
pii boza :lol: ne be ebavam se i az ne moga da se pohvala 4e v sedmi klas sam imala malki gardi 4e i v 6-ti ama kvo ti puka ot mn ma drugite ima mn na4ini da go prikriva6 tva 6tom iska6 pak ima vr 6e ti poporasnat :wink:

Devil_Body
04-29-2007, 08:46
И аз съм в седми клас и по4ти вси4ки моми4ета(да не кажа вси4ки)в моя клас носят сутиени.4естно казано и аз се комплексирам :oops: ,но все пак има време за вси4ко и искам като порасна пове4е да имам хубави и стегнати гърди,а на тези другите моми4ета нека им висят :mrgreen:

iLoveChocolate
04-29-2007, 09:27
на мода до колкото разбрах са по-малките цици, така че спокс :wink:
носи бюстие вместо сутиен ако искаш - се едно си със сутиен само, че без банели и подплънки.

04-29-2007, 10:33
boza i bani4ki mu e maikata :-D

bonboni
04-29-2007, 16:25
da ama posle pyk shte si i debela :|

spokoooo
04-29-2007, 19:40
ami i az v 7-mi klas ne nosih sutien a vsi4ki ot moq klas imaha (samo 2-3 imaha s kvo da go napylnqt ahhaha) drugite daje bqha po zle ot men no pak noseha apak az zlojih v 8.Sq sam 11 i ne sa mi mnogo golemi daje se kompleksirvam ponqkoga,no ose6tam 4e tepyrva po4vat da mi rastat i da se oformqt.Mislq 4e i vsi4ko zavisi ot cikala.Na men mi doide v lqtoto na 7-mi klas i za tfa e normalno da se razvivam po kysno,a na nqkoi koito im idva v 5-6 klas e normalno da sa po razviti.Za tfa 4e spoko vseki se razviva po razli4en na4in.Apak i da ima6 mnogo golemi gardi pak ne e rabota :wink: :wink:

04-29-2007, 21:08
ami i az v 7-mi klas ne nosih sutien a vsi4ki ot moq klas imaha (samo 2-3 imaha s kvo da go napylnqt ahhaha) drugite daje bqha po zle ot men no pak noseha apak az zlojih v 8.Sq sam 11 i ne sa mi mnogo golemi daje se kompleksirvam ponqkoga,no ose6tam 4e tepyrva po4vat da mi rastat i da se oformqt.Mislq 4e i vsi4ko zavisi ot cikala.Na men mi doide v lqtoto na 7-mi klas i za tfa e normalno da se razvivam po kysno,a na nqkoi koito im idva v 5-6 klas e normalno da sa po razviti.Za tfa 4e spoko vseki se razviva po razli4en na4in.Apak i da ima6 mnogo golemi gardi pak ne e rabota :wink: :wink:

mi i spored men ima nekva vryzka s cikala ama nz...i na men mi doide daje lqtoto sled 7mi i sa sam 10 ama sa mi mn malki :( i mn se komplexiram...mn mi e gadno kato gledam drugite kolko sa im golemi a na men.... :(:(:(:(

miminia
04-30-2007, 07:10
Да ти имам и проблема :lol: В моя клас сме 8 момичета които половината не носят,не трябв да се притесняваш от това :wink: Има и сутиени с чашка А(поне така мисля де)

beautiful.soul
04-30-2007, 08:24
И аз съм на 15 и мойте са малки, но тва не ми е проблем... обичам си ги мои са си и не бих ги заменила с други:) пък и ще пораснат... гаджето им се кефи, ... до сега не съм чула обида за себе си от рода на "плоска си" или нещо такова... в 7ми клас може да ти се подиграват... но след година две връстниците ти ще пораснат умствено както и ти и ще разберете че големината на гърдите съвсем не е от значение...

pinki
05-01-2007, 12:57
Yf vijdam,4e ne sum edinstvenata kompleksarka na tema "Gurdi"... da to verno gadjeto i s malki si me xaresva ama po-drygo si e da sa si pone malko po-golemi.... :(