PDA

View Full Version : съчинение на тема "my family" по английски :(



SheLLia
04-22-2007, 11:15
хора,много ви моля някой да помага да напиша съчинение на тази тема.не искам да се мъча да го пиша сама ,защото ще е пълно с грешки а ми трябва добре направено,за класната ми утре.много ще съм благодарна ако някой ми помогне.аз ще го напиша на български а вие помагайте на английски,за утре ми трябва МНОГО ВИ МОЛЯ ,ПМАГАЙТЕ С КАКВОТО И КОЛКОТО МОЖЕТЕ,ВСИЧКО ЩЕ МИ Е ОТ ПОЛЗА

Моето семейство е малко, но сплотено.Ние винаги решаваме проблемите си заедно. Моите родители са ми дали много, най-вече живот.Моя опит ме е накарал да се замисля и да разбера, че няма нищо по-свято от обичта и разбирателството в семейството.Нямам братя и сестри.Родителите ми често са ми казвали, че всеки избира своя път, който да поеме, но за да остави някаква следа в живота си, той трябва да следва човешките добродетели.Едни от тях са да помогнеш на нуждаещ се от помощ, да му подадеш ръка,да стоплиш сърцето на сиромах.По този начин разбираш, че си станал човек, достоен за уважение.Благодарна съм на Господ, че имам възможността да живея, макар и не в заможно семейство, но обградена от много любов и разбирателство.Знам, че родителите ми искат да успея, да бъда щастлива и да не ми липсва нищо. Биха направили всичко, за да ми осигурят по-добро бъдеще.И точно поради тази причина майка ми е взела трудното решение да замине в чужбина.Тя е пропътувала хиляди километри и през тези години единственото нещо, което и е давало сили обичта към семейството.Не знам защо трябва да се случи нещо, за да осъзнаем какво означава даден човек за нас?!