PDA

View Full Version : Защо все на мен



LofYou
04-22-2007, 12:15
Имам наи-ужасната маика .. никога за нищо не ме разбира .. ето днеска .. сутрита ме събужда в 11 и ми казва ставаи стига си спала и тфа е без обяснение .. после като и казвам че имам планове след обед да излизам ми казва не може и аз и казах пак че ще изляза .. научила съм си нямам какво да правя нищо не и пречи .. и казах на баща ми че искам да изляза тои каза добре и аз доволна .. ама тя смао и смао за да не изляза ме кара да сам и помагала за някфа манджа нещо което никога не ме е карала да правя .. и как ся да не се ядосвам .. казва ми и аз някога имам планве но се развалят сега и твоите ще се развалят ... не я понасям секи ден се караме и само рева и вече се побърквамм :smt010

04-22-2007, 12:31
davai go po spokoino ..i nedei da govori6 taka tva vse pak ti e maika az bih predpo4ela da imam takava maika ot kolkoto da nqqm kakto ev moq slu4ai taka 4e ne i obru6tai tolkova vnimanie i vsi4ko 6te e ok:)

stra6no_sexy
04-22-2007, 17:36
Наистина понякога и родителите прекаляват,но все пак тя ти е дала живот и по никакав начин не може да ти мисли лошото,така че успокой малко топката......разбирам те,че доста често ни карат да се изнервяме,но и те имат нужда от разбиране,защото не им е лесно да ни предоставят най-доброто и да се грижат за семейството

dazzle
04-28-2007, 11:29
поговори с нея, обясни и че ти е изключително неприятно тя да ти разваля нбастроението, плановете и въобще...да ти пречи по такъв начин.
би трябвало да те разбере...майка ти е все пак :?

kati_0513
04-28-2007, 12:19
Я по- спокойно, не си първата, не си ипоследната с подобни проблеми, честно казано и при мен е имало нещо такова, но като говоря с майка ми на четири очи и си изясним нещата каго големи хора няма никакви проблеми, просто се успокой и говори с нея по- често, когато тя ти крещи ти не и обръщай голямо внимание, а когато ти каже да направиш нещо, свърши го, но после и кажи, че излизаш и това е... поне при мен действаше, сега няман такива проблеми...

Reed
04-28-2007, 17:14
Хаха..мен ме будят в 10 със същите реплики..и ставам щото знам,че е късно.Един път като не ти даде да излезнеш не означава,че всеки път ще е така.Просто сега те е спряла-искала е да й помогнеш-какво толкова?

Th3MaN
05-02-2007, 17:24
Ми иска да е степ. Може би е мъчно че не те вижда често и заради това иска да си повече при нея. Така предполагам Едва ли изка да ти навреди. Се пак ти е майка.

nasty_f
05-02-2007, 19:59
оо,и мойта обича да ме събужда,но към 2 на обяд :-D
По-добре не й казвай,че имаш планове да излизаш,а се затвори в стаята си и се понагласи и като стане време да излизаш само кажи "Аз излизам,че вече закъснях!" и не чакай никакви обяснения,а направо излизай.А ако случайно ти каже нещо кажи "Аз сега за какво се гласих толкова,за да не излизам ли?Обещала съм,и приятелките ми вече им писна от мен и само ми се сърдят!НЕ БЪДИ ТОЛКОВА СТАРОМОДНА!" неее,тва последното може и да не го казваш :-D