PDA

View Full Version : vapros



Alex_f
04-22-2007, 12:45
ima li nqkakva programa.s koqto kompa mi da se puska sam i to s nqkakva pesni4ka?6toto iskam da se budq s nqkoq gotina pesen!

04-22-2007, 12:59
нз обаче имаше един скрипт с будилник ама не трябва да го изключваш-мисля че беше последния най нов-сънчовци скрипт

Forslor
04-22-2007, 20:13
нз обаче имаше един скрипт с будилник ама не трябва да го изключваш-мисля че беше последния най нов-сънчовци скрипт
Да оставим настрана ,че скрипта на тея сънчовци е меко казано боклук ... програмата за която говориш може да се дръпне отделно, защото не е тяхна , а e freeware.
Както правилно си се досетила тази програма изисква компютъра да бъде включен.

Сега към автора на темата:

Не ти препоръчвам подобен тип програми . Ако все пак попаднеш на някоя и тласнат от непреодолимото желание да я изпробваш се замисли над въпроса " Аз обичам ли си дъното на компютъра или не ? "

За да работи подобен тип програма тя изисква опцията HIBERNATE на XP да е включена.... хубаво , обаче трябва да се лишиш от 512 MB само за нейните нужди . Предполагам не си със малък хард и ще жертваш 512MB .
При включването на тази опция обаче и инсталирането на избраната от теб програма , след като си хибернирал системата ... компютъра ти видимо не работи , а самата истина е съвсем друга.
Дъното ти е подложено на постоянно по-ниско напрежение .

И всичко това заради едното удоволствие да ти свири за събуждане една mp3 ка .

Навии си телефона.

Alex_f
04-22-2007, 21:34
mersi za otgovorite!mai naistina trqbva da se budq samo s telefona si! :roll: