PDA

View Full Version : приятелката ми-една кучка с извинение



04-22-2007, 13:37
спешно се нуждая от съвет ккаво да правя.страшно съм разочарована от поведението на едно момиче,с което уж бяхме приятелки,но всичко се оказа лъжа.тя ми наговори доста обидни неща но после твърдеше че не го е мислела.аз обаче съм дълбоко наренана и искам да прекъсна всяккави връзки с нея.но просто съм нерешителна.от хората съм които лесно можеш да вмениш чувство за виня.тя доказа че е рязък тежък характер и просто не смея да мисля ккаво ще стане ако открито й заявя че не искам да я виждам повече.страх ме е обаче да продължаваме да се виждаме.не знам докъде ще стигне с нейната откровеност.вече й нямма доверие.тя ми каза че не съм й приятелка а сома съм я използвала.друг път пък твърди че тя ми е приятелка и то много вярна.тотално съм объркана.кажете как да постъпя?да продължа ли да преглъщам горчивите думи които ми казва или да скъсам с нея веднъж завинаги?защото тя просто не съобразява какво говори,че може тго да нарани човека срещу нея.но осъзнах че май само с мен е токлокав рязка.
:smt013 :smt013 вече не мога да я трая.

In4iTu_
04-22-2007, 14:19
Просто се отдалечи от нея. Явно не си заслужава да дружиш с нея и изобщо да я наричаш своя приятелка.

04-22-2007, 14:57
благодаря ти за съвета :D :D

<black soul>
04-22-2007, 14:59
не можеш да търпиш подобно поведение от нейна страна...след като има съмнения значи има и причини за тях. предлагам ти просто да се държиш студено с нея, да не й отговаряш, според мен най-лесното нещо е да зарежеш някой! след като нямаш смелост просто не говори с нея и това е. скоро тя ще те остави. :roll:

Baby_b
04-22-2007, 18:17
Еее как ще се оставяш да ти говори обиди. Кажи и в очите всичко което искаш да и кажеш :wink:

04-23-2007, 12:50
искам да добавя някои неща към историята,които пропуснах.тя ми правеше забележки,и то изключително остри,за неща които правя.представете си,не повярва че етрябвало да изхвърля адаптора за колонките към компютъра.а той вече бе излязъл от строя,беше се счупил на едно място,колонките пращяха.боях се да не ме удари ток.а тя кучката ми се сопна че не съм го включила правилно!сякаш тя е давала пари за адаптора!друго нейно изпълнение-когато си купих въпросният плейър,тя се критикува пак-защо съм го купила,1гб памет бил малко,дъра-бъра.ама нали после го слушаше и тя!каквото мисли го казва, понякога е толкова груба,безподобно груба.майка ми твърди че го е наследила от баща си и баба си.и те двамата са такива безпардонни хора.и тази жилка именно на моменти се проявява.тя просто се превръщаше едва ли не в чудовище.така ми е викала и с такъв тон,все едно съм й враг.а после ох ама аз съжалявам не го мислех извинявай,прегръдки,а понеже моя милост е лесно манипулируема прощавам.
просто не знам как да съксам с нея.не че светът ще свърши,пък и освен това не сме мъж и жена,дето се развеждат.признавам имахме и хубави моменти.тя рисува добре а аз пиша фентъзи.нарисува ми някои герои,но след всички тези думи дори и в тях да има частица истина, се чувствам пуста отвътре.тя бързо забравя какво е казала,когато тръгна да надигам глас и аз,ме смазва.тя може да бъде и добро момиче,но с тоя безцеремонен характер става нетърпима.добре бе хора ами откровеността не елоша ама просто си има по леки начини да кажеш недостатъците на някого.а тя като се ядоса нещо ги изплюва.и си мисли че има ефект.не осъзнава че ме е изгубила почти.
благодаря че изтърпяхте историята ми.съжарявам че постът ми стана толкова дълъг,но от доста време искам да споделя.
бъдете живи и здрави и дано никога не се разочаровате от приятел по този начин. :smt008 :smt008

Keira
04-23-2007, 14:49
Абе зарежия тая. И аз имах така френдка, но тя стана пълна кучка БЕЗ ИЗВИНЕНИЕ. Прави секс на 12 и после ми вика, че било много редно ... като се имаше предвид че това и е първото гадже и ходеше от един месец ... след тва пък ми се разсърди, защото не можех да понасям гаджето и и некви подобни ... и в крайна сметка мислеше че всяка дума която казвам е да се заяждам с нея, а то не беше така. :(:(:( Гадно е ... но това е истината.

Fucking_Life
04-23-2007, 15:18
Ку4ка на шиш!
Новото ястие...
И аз имах такава фр
Дей аре шитс !

N0_feAR
04-23-2007, 18:25
и аз имах подобна ситуация по едно време, но не чак толкова остра като твоята.Аз бих те посъветвала да я оставиш, щото тя само те манипулира и използва само когато на нея й е изгода. Само ти се мазни от време на време, ама след това ти вика кат побъркане. Абе я такива хора край мене не бих изтраяла, тей че й бий шута ;-) ;-P

AnIcHkAtA
04-24-2007, 08:37
и аз имах подобна ситуация по едно време, но не чак толкова остра като твоята.Аз бих те посъветвала да я оставиш, щото тя само те манипулира и използва само когато на нея й е изгода. Само ти се мазни от време на време, ама след това ти вика кат побъркане. Абе я такива хора край мене не бих изтраяла, тей че й бий шута ;-) ;-P

anito0yyy
04-24-2007, 16:45
aMa tI nE sI peRfeKtnA naLi ?! tAkA kaKtoO i tQ sI imA nekFi neDosTatycI tAkA i tI imaSh vyPrEkI chE sIgyRnO nE osAznAvaSh chE i tI pOnQkogA q dRaZniSh nEzAvisImO kAk ! i aZ imAm tAkIvA fR i sI giI tArpQ teI kAktO i tE mE tArpQt .. aMa aKo sMqtAsh pyK cHe otNosHeNiEtO i E toLkOvA loShO zAreJi Q .. :D