PDA

View Full Version : За сефте го виждам,изглежда странно.



HanoMnaH
04-22-2007, 15:30
Днеска докато си седях след банята реших да си огледам мъжкият атрибут.Имам приятелка и го правим винаги с презервативи и не си изневеряваме.Всичко е ок уж но забелязах некви бели точици,приличат като папчици ама не са и са адски малки.Все едно една клетка от кожата.Не ме сърбят нищо не чувства и днес ги виждам.Да не се дължи на факта че 1-2 дена неможах да се измия инструмента след полов акт добре и да е нещо като реакция ? Нищо не усещам да правят и не ми пречат.Мисля че ще отшумят ако ли не ще ходя на лекар маи.Намират се на раба на главичката и тялото на пениса :) Под ръбчето към ствола :) Някакви мнения ?

Cartman
04-22-2007, 15:36
има много такива теми това са мастни образования и не са опасни,ако започнат да се уголемяват и да те дразнят(сърбеж) отиваш на доктор

04-22-2007, 15:37
Тези малки бели неща по ръбчето на прехода между главичката и тялото на пениса са така наречените атероми. Те са вид кожна мазнини във формата на малки белезникави израстъчета, които понякога могат да се появят върху лицето или на други места по кожата. Ако не станат по-големи от главата на топлийка или не променят формата и цвета си, те са напълно безопасни. Важно: не се опитвай да ги стискаш или откъсваш, защото това ще доведе до болезнени възпаления. Основното правило е: прегледът при лекар е абсолютно задължителен, ако образуванията по твоята кожа болят, щипят или отделят течности.
Има го в една статия в този сайт + това има мн такива теми :)

04-22-2007, 17:49
И са едни такива твърди нали?

04-22-2007, 20:33
I az gi imam ne sa problem ;)

04-23-2007, 09:59
Благодаря на всички :) Наистина нищо не усещам и не ми пречат :) Аз ги оприличавам на такива папчици дето излизат като се спарят кожичката на прастите на рацете само дето не сърби :) Се пак благодаря ;)

гост123
04-23-2007, 15:44
споко, доста хора ги имат :wink:

04-25-2007, 22:35
i az gi imam ma ne sym gord s tova! 6oto opredeleno sriva samo4ustvieto, ama kvo da praa osven da 4akam da se manat! :?