PDA

View Full Version : дилема



04-22-2007, 15:49
искам съветче!
движа се в една компания-аз и още 4 момичета. с една от тях се познаваме от бебешките колички още. тя винаги ми е била най-близкия човек. миналата година останалите три се присъединиха към нас. всичко е било перфектно до сега, но аз се промених много, а те си останаха същите. вече ми е супер скучно с тях. с една дума, само за
тази с която се познаваме от бебета ми пука!
момчетата от моя клас се движат в една супер яка компания. и купоните са им купони и всичко им е както трябва. винаги съм си мечтаела да бъда в компания като тази. мислех си че това никога няма да стане, но преди няколко дни три от момчетата ми се обадиха посред нощ и излезнах с тях да си поговорим. по едно време единия ми каза "ти защо не ги заебеш тия? ти си толкова стабилна. излизай с нас! всички от наща компания ти се кефят супер много!" казах им, че не излизам с тях, защото те не са ме канили, в смисъл, как аз да ида при тях и да им кажа нещо от рода на "днес ще излизам с вас! щете ме, не щете ме с вас съм" те обещаха, че следващия път ще ми се обадят и т.н. мечтаех си просто за компания като тази, а ме поканиха точно в тази
много искам да започна да излизам с тях, но трябва първо да съм премислила всичко, защото в моята компания има едно момиче, което е в сериозен личен конфликт с едно от момчетата от другата компания и може да настрои всички срещу мен и така да остана на сухо, ако новата компания ме зареже.
"движейки се" със старата компания аз дори не излизах на кафе или ако те излизат не ми се обаждат. винаги съм им била резервен варинт.
с другите хора бих могла да правя всичко, което съм искала!
вие как бихте постъпили на мое място? :roll:

feel_me
04-22-2007, 15:59
Еми мен ако питаш аз бих рискувала,защото така или иначе нищо в живота не е сигурно,а това си е шанс за нещо което явно искаш от доста време...Рискувай и дори и хубавия момент в тази компания да е само един ,все пак ще го има..а ако нещо се прецака..винаги за каквото и да става въпрос има такава опасност,но когато човек падне трябва да се изправи ,да се поизтупа от прахта и да продължи напред..тва е моя съвет..;]

yuribg
04-22-2007, 18:30
Завиждам ти 4стно.На колко си защото аз съм на 16 и нищо хубаво не ми се слу4ва.Отивай какво 4акаш?

Just_One_Girl
04-22-2007, 20:15
Кажи на приятелките си, че са те поканили, вземи и тях, ако искат. Ако успеете да съберете вашата групичка с тяхната, ще е иделно, иначе - ако са ти истински приятелки ще те разберат. Мисълта ми е да не ги заебаваш, а да съчетаеш някак си нещата.
И пак да питам... Защо не си вземате сами решенията? :smt017

Shadow_Walker
04-22-2007, 20:48
Фащаш мацката, с която се познавате от малки и ти пука за нея и отиваш в новата компания, пък онея другите ги зарязваш :-)

ThePowerOfLove
04-23-2007, 11:06
Да, най-добре да си вземеш старата приятелка дето се познавате от малки и да се движите с момчетата щом са пекани 8) Пък и др момичета като не се интересуват от теб защо да се влачиш след тях? :smt012

yuribg
04-23-2007, 11:29
Ами може би е нямала избор за това.И аз не изкам да съм с сегашните си приятели( с изклю4ение на 1-2),защото ми се ка4ват на главата,но като нямам избор с кои да излизам....Това,4е имате късмет и си намирате компания не зна4и.4е всеки може.Моми4ето си го каза до сега просте не е имало избор,но късмета и се е усмихна...

04-23-2007, 12:50
Фащаш мацката, с която се познавате от малки и ти пука за нея и отиваш в новата компания, пък онея другите ги зарязваш :-)

и аз така искам да направя, ам те нея не я харесват и не я искат. иначе само тя ме спира да отида там...

04-23-2007, 20:37
Завиждам ти 4стно.На колко си защото аз съм на 16 и нищо хубаво не ми се слу4ва.Отивай какво 4акаш?

наборка съм ти!
въпреки, че сега аз искам съвет, искам да дам и един на тебе-казваш, че нищо хубаво не ти се е случило, но може би просто се си се научила да гледаш по-така на малките неща! когато съм със шибаната си компания се радвам безумно, дори когато някой стар познат ме поздрави на улицата! виж колко е малко :wink:
усмихни се и гледай към живота, който ще ти открие нови възможности!

Co[mix]_Girl
04-24-2007, 17:38
hah emi macka nqma kvo da mu se chudish...izberi horata s koito ti e priqtno..misli za sebesi zashtoto ponqkoga nqma koi da go pravi vmesto teb...porazpitai malko momchetata kakvo mislqt za tvoqta priqtelka..dali q priemat izobshto...sled tova porazpitai neq za da razberesh kakvo misli tq za tqh ii iskrenno se nadqvam vsichko da e ok....zimai q iii si jiveite jivotaaa...