PDA

View Full Version : Да му простя ли отново и има ли смисъл?



04-22-2007, 16:55
Преди около 4 месеца започнах повече да дружа с една от съученичките си и един ден излязох заедно с нея и така наречената и компания. В тази „компания” имаше и едно момче което само съм виждала по коридорите в училище но нито го познавах нито нищо. Макар, че това момче не беше нито мой тип нито нещо в което бих се загледала по принцип той ми направи силно впечатление и аз не спрях да мисля за него и да го следя с поглед. Явно и аз съм му направила впечатление,защото през целия ден той не престана да ми прави комплименти,да се върти около мен. По стечение на обстоятелствата се наложи да останем за около час насаме. В това време ние се опознахме,говорихме си много и с всеки изминал момент той ме заинтригуваше все повече и повече. Усещах че става нещо и започвам да харесвам това момче.
Същата вечер той ми предложи да станем гаджета и аз приех. Всичко беше страхотно, той се държеше прекрасно. Това продължи около 2 седмици. Когато нещо се промени. Всичко тръгна от така наречените ни приятели които се чудеха по какъв начин да ни скарат. В средата на третата седмица се скарахме и скъсахме. Беше ми много гадно и усещах,че изпитвам чувства към този човек каквито никога не съм изпитвала досега.
Мина време ние си оправихме отношенията и се сдобрихме. По стечение на обстоятелствата пак попаднахме в една и съща компания и отново се повтори същото. Аз му простих и му дадох втори шанс. Пак тръгнахме. Това пак бяха едни от най-щастливите дни в живота ми. С него се чувствам страхотно. Така продължихме многократно при което се карахме сдобрявахме и т.н.
Когато за пореден път скъсахме и аз казах че това му е бил последният шанс и повече няма да му позволя да ме наранява по този начин,мина време и аз реших че ще е по-добре за мен да го забравя и да започна на чисто. За тази цел тръгнах с момче което знаех че много ме харесва и е готов на всичко за мен но връзката ни не можа да издържи дълго. Когато Скъсах и с това момче което използвах за нещо като спасителен пояс за което много съжалявам и не исках да постъпвам така защото не съм такъв човек но не намирах друг начин да се отърся и да забравя човека с които се чувствам най-щастливата на света.
Сега това същото момче отново е в краката ми и отново ме моли за прошка и постоянно се мъчи да намери начин да сме заедно и моите чувства продължават да са същите но в това време разумът не ми позволява да затворя за пореден път очите си и да продължа напред с него. Може да ви се струва силна дума за момиче на моята възраст но наистина обичам това момче и не знам какво да правя. Не знам какво да правя да послушам сърцето си и отново да му простя и да продължа с него или да послушам разума си и с последни сили да се опитам да се отърся от него и да продължа напред?

04-22-2007, 17:10
Имаше една приказка "Слушай сърцето си, а не разума".
Колкото пъти съм я пренебрегвал, толкова съм съжелявал O:)

Skullbreaker
04-22-2007, 20:17
Хм. Зарязал те е , другата го е отрязала и се е върнал при тебе.Прави както смяташ за най-добре , ама не е тук раздела. Аре!

_PuNk`PrInCeSs_
07-28-2007, 17:28
НЕ СЕ ДАВАЙ МОМА!!! [-X :smt018

dobi
07-28-2007, 20:34
mm ne mislq 4e trqbva da mu pro6tava6 se pak kakvo si misli toi 4e kogato go zarejat toi 6te ti4ka i 6te se ute6ava s teb ...ne budi ute6itelna nagrada toi qvno ne te zaslujava dai 6ans na nqkoi koito go zaslujava :!: :!:

sexy_for_you
07-28-2007, 22:07
Ако го обичаш много,му прости.Но ако само те използва за утешителна награда,недей.Послушай сърцето си!

Жилав Сатър
07-28-2007, 22:09
Абе, Гост, ти луд ли си бе, не мога да го прочета това, та аз още не знам цялата азбука! Бааси хората...

Интересно име, между другото.

:::

07-28-2007, 22:28
Ами да ти кажа и аз до скоро бях в същата ситуация..не мога да ти я обясня точно но според мен няма смисъл след време всичко се повтаря..не му давай той не те заслужава..

AFT
07-28-2007, 22:33
Цял роман и само 2-3 запетайки?! :smt005 :smt005 :smt005 Извинете ме, просто не можах да се сдържа.А иначе според мен трябва да го зарежеш (прочетох само последното изречение, но като те гледам, съм сиг., че съм права). 8)

muhlqsal_4orap
07-28-2007, 22:53
Цял роман и само 2-3 запетайки?! :smt005 :smt005 :smt005 Извинете ме, просто не можах да се сдържа.А иначе според мен трябва да го зарежеш (прочетох само последното изречение, но като те гледам, съм сиг., че съм права). 8)
Аз мисля, че си седнала.

`Just_Love`U
07-28-2007, 23:25
Може и да съм тъпа ама тва момче кво толкова е грешало какво толкова си му прощавала толкова пъти закво става въпрос точно я кажи пък после ще видим :lol:

muhlqsal_4orap
07-28-2007, 23:29
Може и да съм тъпа
Не се замисляй, тъпа си наистина.

Unexpected Error
07-28-2007, 23:34
Щом сте скъсали първият път заради нападките на приятелите ви, какви приятели са ви те?

`Just_Love`U
07-28-2007, 23:38
мерси за откровението
и ти не падаш по долу :smt019

sexa_na_kompleksa
07-29-2007, 13:57
Може и да съм тъпа ама тва момче кво толкова е грешало какво толкова си му прощавала толкова пъти закво става въпрос точно я кажи пък после ще видим :lol:

Мда,няма да е лошо малко да разясниш.
Но мисля,че трябва да послушаш сърцето си.

nIkOl4OoO
07-29-2007, 17:53
6tom tvurdi6 4e s nego se 4ustva6 super 6tastliva...dai mu o6te 1 6ans..nz za kvo tolko se karate ma vruzka bez kompromisi prosto ne su6testvuva...ta az vinagi bih predpo4el momi4eto,s koeto sum nai 6tastliv :-)

07-29-2007, 20:42
Edinstveno moga da ti kaja , 4e fta she si prodyljava ve4no i 4e ti she si v nqkaf postoqnen kryg....Ne im se luji tolkova na mom4etata ne sa edno i dve...Za mene toq si misli , 4e vinagi moje , kogato poiska da trygne s tebe...q malko mu sreji krilata....she vidish , 4e she stanesh lubovta na jivota mu....

07-30-2007, 08:50
SHANS SHANS SHANS SHANS!!! vseki zaslujava pove4e ot vtori rans

MeTaL4eTo`f
07-30-2007, 09:00
Щом изпитваш силни чувства към момчето,не трябва да позволяваш на които и да било да ви раздели !!!!!!!!!!!!!! Майната им на всички,явно не са ти големи приятели,щом искат да ви разделят !!!! Успехче,мацка :wink: И умната :!:

BaD_GiRl_mL2
07-30-2007, 13:13
mii ako iskash da si s nego mu kaji che shte mu prostish no go nakarai da ti obeshtai poveche da ne se vliqe ot dr hora, taka narechenite priqteli,zashtoto..nqma da ima shans za vryzkata vi..i as sam bila s tazi situaciq no neshtata se opraviha kato si pogovorihme i se razbrahme ako stane neshto i ako nqkoi kaje neshto,predi da si pravim izvodi, da pogovorim s drugiq..i mislq che e dobyr variant

LofYou
07-30-2007, 14:25
Ако го обичаш много,му прости.Но ако само те използва за утешителна награда,недей.Послушай сърцето си!

[-o<

07-30-2007, 22:30
PROSTI MU! Az dopuskah edna i sa6ta gre6ka do skoro,s po4ti vsi4ki mom4eta s koito sum bila,pri nai-malkata gre6ka ot tqhna strana,kogato kajat ili napravt ne6to,koeto ne mi haresva ili ne izpalnqt nqkoe moe jelanie i vednaha gi zarzvah!Posle sajalqvah mnogo za6toto kum nqkoi (po specialno edin) naistina imah silno 4uvstva,ama se karahme za gluposti i ei taka ot inat i ot gordost go ostvaih re6ih 4e nqma smisul,ama tova e tupo,6TOM GO OBI4A6 IMA SMISUL!To4no v tova e smisula!
Ponqkoga e po-dobre da si zatvori6 o4ite i da premal4i6 nqkoi ne6ta,vav vsqka vrzka ima problemi,nerazbiratelstva,pro6ki,gre6ki i tn.lubovta iziskva jertvi!Poslu6ai sarceto si,ne ostavqi lubovta da mine i zamine pokrai teb!
Nadqvam se da sum bila polezna!

hforce
07-31-2007, 06:25
vinagi problemite idvat ot nqkoi drug, mnogo rqdko se slu4va 2ma 4oveka da se skarat za ne6to pomejdu si, vinagi ima i 3ti 4ovek (pone o6te 1, ina4e moje i pove4e da sa), ako iskate da ste zaedno togava ne go kusai za gluposti, a sega mu dai 6ans i se razberete 4e pove4e nqma da go kusa6 zaradi nqkvi prostotii, toi da ne se vliqe ot 4ujdoto mnenie i t.n. ne moga da ti dam to4en suvet, kak da ne se karate, za6toto ne znam za kakvo ste kusali, no moga da ti dam 2 suveta:
1. da kaje6 za kakvo si go kusala
2. da poslu6a6 surceto si

Erica
08-04-2007, 08:50
Ne mi stana qsno kakva e istinskata prichina da se razdelqte i sabirate postoqnno,ama mislq che trqbva da reshish kak shte e po-dobre za teb,stryva li si ili ne :)
No znaesh li koe ni e slaboto mqsto na nas jenite,vinagi si misli che ima shans toi da se promeni i vsichko da stane kato v prikazka,no yvi pochti nikoga tova ne stava

3oPuTyYy
08-04-2007, 10:01
Според мен приключили една връзка веднъж, без значение по каква причина е ... то няма смисъл да се опитваш отново.Никога няма да е същото, така, че по-добре му бий шута ::: :lol:

Reed
08-04-2007, 10:12
Цял роман и само 2-3 запетайки?! :smt005 :smt005 :smt005 Извинете ме, просто не можах да се сдържа.А иначе според мен трябва да го зарежеш (прочетох само последното изречение, но като те гледам, съм сиг., че съм права). 8)
Не е вярно...около 7 са.Преброих ги 8)
Прецени си сама ко да прайш ...акоо мнооо го обичаш-прости му,ама иначе няма смисъл. :D

Erica
08-04-2007, 10:15
Според мен приключили една връзка веднъж, без значение по каква причина е ... то няма смисъл да се опитваш отново.Никога няма да е същото, така, че по-добре му бий шута ::: :lol:

\:D/ =D> :smt041 Prava si.Schypi li se neshto vednyj kolkoto i da go popravqsh schypenoto vinagi si lichi

(,dori i da lepeno s kapchica ;) )