PDA

View Full Version : ujasen spomen.kak da go zabravq?



Nejna_Droga_F
04-22-2007, 17:52
Slu4i se na skoro.Imah fizkultura i bqh izlqzla za malko ot 4as doidoha tri mom4eta koito ne poznavam i mi kazaha 4e gadjeto mi (ve4e bivshoto) iska da me zavedat pri nego.vzeh s men nai dobrata si priqtelka.otidohme v edna gradinka s lulki i t.n. nqmashe nikoi.bqhme samo nie petimata.az gi popitah kyde e toi a te mi kazaha 4e nikoi ne me e vikal i 4e sega 6teli da me... dvamata me hvanaha zapushiha mi ustata opitaha se da me iznasilqt,no az tyi kato treniram kick box i nqkak uspqh da se izmykna,ediniq ot tqh beshe hvanal nai dobrata mi priqtelka tq zapo4na da go udrq,hape i t.n. toi q udari i do den dneshen tq ima oshte beleg ot tozi udar.Radvam se 4e uspqhme da izbqgame.Vse oshte pomnq tozi ujasen den ,tozi gaden mig ostana m/u men i neq,no nikoga nqma da go zabravq kolkoto i da iskam.Daite mi syvet,zashtoto ne moga da jiveq s tova neshto to me sysipva :cry:

Adwokat
04-22-2007, 17:54
психолог?

lesstats
04-22-2007, 18:06
ще го забравиш като тия си получат заслуженото
или когато намериш някое момче което да е като излязло от фантазийте ти
той ще те накара да го забравиш

Nassgerrack
04-22-2007, 18:07
Е тва би трябвало да ви сближава,не да застава между вас.Ти няма как да знаеш ,че някой си кат те заведе еди къде си ,ще направи с теб еди кво си. Всеки има белези от различни травми в живота - естествено психическите са по трайни от физическите. Нейния ,макар и видим, е останал след преживяване с теб.Вие сте били заедно и сте изживели момента заедно,което значи ,че и двете носите тоя белег. Свързани сте.

Но сте устояли и сте се справили,което е най-важното.Единственото което можеш да направиш сега е да продължиш напред.Тя също.може би с теб,няма значение.Чувстваш се явно гузна за станалото ,но не трябва да е така,защото ти не си виновна.Не си Алена да знаеш какво ще стане след малко.Можеш да поговориш с нея,като и разкажеш за чувствата си ще ти олекне.


Живота продължава така,както след бурята идва слънцето и има дъга.
Ами забрави за бурята.Радвай се на току-що появилата се дъга и на слънцето зад облаците които вече няма да се върнат.



P.S. Ако не си схванала метафорите пиши,ще дообясня :)

koalka
04-22-2007, 18:19
Добре, че нищо не ви се е случило.

А вие с кой акъл сте отишли при непознати момчета??Много ми е интересно.

Violenza
04-22-2007, 18:21
На непознати нямай вяра...

leko_otkachena
04-22-2007, 18:43
попринцип аз познавам приятелите на гаджето си и ако някой непознат ми каже тъка ще се направя на луда и ще изпаля кашоните както коалка каза с какъв акъл сте отишли с непознати

juSTkiddy
04-22-2007, 18:51
тцтц...ама как се навихте да тръгнете с непознати бе..лелее..имате късмет че нищо не се е случило..
а колкото до забравянето-не мисля че това ще го забравиш но с времето поне ще преодолееш страха от този спомен..

kobrichka
04-22-2007, 19:28
Хубавота е че нищо не ви се е случило,а от какъв зор сте тръгнали с непознати и то момчета :?:

pecata
04-22-2007, 19:31
Obadi mi se az i moq priqtel lekuvame taiva raboti :-D

iNl0Ve_wItX_liFe
04-22-2007, 19:46
Както казаха по-горе - това само може да ви сближи с приятелката ти!
А колкото до случката - това по-скоро трябва да ти е за урок, да не тръгваш с непознати при тва момчета!

leko_otkachena
04-22-2007, 20:26
Obadi mi se az i moq priqtel lekuvame taiva raboti :-Dноо си зле :idea: :idea: :idea: ](*,) ](*,) ](*,) това е сериозно,а ти се базикаш

beautiful_angel
04-22-2007, 21:01
Според мен,ако споделиш със свой близък човек например родителите си,ще ти олекне...Наистина,едва ли ще го забравиш,такова нещо трудно се забравя,но поне ще ти стане малко по - добре.И както казаха по - нагоре,това ви е за урок да не се доверявате повече на непознати. :smt021 ;-)

gPa3HuTeJl
04-22-2007, 21:05
Хубавота е че нищо не ви се е случило,а от какъв зор сте тръгнали с непознати и то момчета :?:


... i mi kazaha 4e gadjeto mi (ve4e bivshoto) iska da me zavedat pri nego...

:smt012

Cristiano_Ronaldo
04-22-2007, 21:14
ама и ти и тфоита приателка явно сте много умни.. та да тругнете с непознати.. тц тц...

Satyr
04-22-2007, 21:18
Недей да ги мислиш или да се страхуваш за такива неща, закачи си "обица" от случилото се и гледай за в бъдеще да не бъдеш толкова наивна, наистина на косъм сте били.
Както и да е, случило се е. Не го мисли постоянно и не се страхувай, 'щото това ще те побърка. Живей си както до сега и доверие само на себе си :!:

Digital
04-22-2007, 22:49
Недей да ги мислиш или да се страхуваш за такива неща, закачи си "обица" от случилото се и гледай за в бъдеще да не бъдеш толкова наивна, наистина на косъм сте били.
А така и нека следващия път отново тръгне с боклук ама тоя път да я пречука.

MeLeNcE
04-23-2007, 06:23
Консултирай се с психолог или..не знам...Не мисля,че ще го забравиш,защото попринцип такива неща не се забравят!Не искам да те депресирам донълнително затова-както казаха в предните коментари-с течение на времето ще заличиш страха от случилото се!
Хайде успехче!Дано го преодолееш! :)

MoHuTo
04-23-2007, 06:55
Няма как да забравиш напълно за този случай, но с времето спомена за него ще избледнее.Но това ще ти е за урок.Все пак докато не се опари човек, не си взема поука..

04-23-2007, 11:38
[/quote] А така и нека следващия път отново тръгне с боклук ама тоя път да я пречука.[/quote]
Eli vij sega tva se slu4i s dvete ni i go preodolqhme a kolkoto to tqh ve4e moite hora gi pratiha v bolnica ve4e spox.zabravihme go i stiga krai ! tochka a i da ti pripomnq eli dnes v 23:30 desio kaza da otidem pri nego shteli sme da hodim na vilata na zario i ivo.vzemi si bagaj moje da ostanem nqkolko dena.4aO Nejna_Droga_F (eli). a i toq det e pisal "А така и нека следващия път отново тръгне с боклук ама тоя път да я пречука" da go duha shtoto ne znae s koi se zanimava.6te go namerq i 6te mu go E** maikata da mu e qsno!

BAYO
04-23-2007, 11:51
На непознати нямай вяра...

Eto towa e. Dori i da ste blizki i da ste gadjeta ... vinagi si imai edno na um. Na nepoznat vqra nqmai!!!

P.P. Bravo che ste se izmyknali pochti nevredimi!