PDA

View Full Version : dylgo priqtelstvo



Buhtaaa
04-22-2007, 18:31
znachi iskam syvet imam priqtelka s koqto sme ot klas zaedno (sega sme 8) tq mi beshe nai blizka ot 3 klas do 7 no sega v posledno vreme imam chuvstvoto che se prai na golqmata rabota i vijte me ... da de tq poprincip taka pravi no predi beshe 80% byzik dr realnost dokato sega e tochno obratnata ... mnogo pyti me e prenebregvala ... i vypreki tova ... kogato mi kaje ai daizlzem ili ot sorta az izlizam s neq ... kakvo shte me posyvetvate ..

Just_One_Girl
04-22-2007, 20:10
Като за начало започни сама да си вземаш решенията!
Сега по въпроса ти... Ами хората се променят. Пък и не е нужно да отделя цялото си време за теб. Не ми се говорят общи приказки, затова ще ти дам пример с мен:
Има 2 момичета, които мога да нарека мои приятелки. 3 години бяхме в един клас, после всяка отиде в различно училище. В момента всяка така я върти ежеднневието, че се виждаме по 2-3 пъти в седмицата най-много. Едното момиче не съм го виждала от 2 седмици сигурно :? Кофти, ама няма как...
Не искам да приемаш всичко дословно и да правиш съпоставка 1:1 с твоя случай. Просто си направи изводите от казаното.