PDA

View Full Version : Съмишленици за отслабване



Keira
04-22-2007, 22:06
Като четох темата "Колко сте високи" видях, че повечето сте слабички но все пак може да се окаже, че има и някой като мен.
Аз съм висока 160 см и тежа вече почти 50 кила, което смятам че е много за височината ми. Проблема ми е, че не мога да свалям, защото нямам воля. Надявам се тук да намеря съмишленички, които също като мен се опитват да отслабнат без ефект. :(

Е... има ли такива? Споделете как се опитвате да отслабнете и нека след няколко месеца да бъдем фиданки като другите :)



П.С Без подигравки моля ... защото на мен не ми се смешно колко тежа :(

sexy_anji_
04-22-2007, 22:55
Каквото искате ми казвайте, но най-ефикасния начин за отслабване е глад и спорт... няма друго... За 5 месеца отслабнах с 3 килограма от нормален режим с ограничени сладки, хляб и т.н. От понеделник до днес отслабнах с 4 килограма с глад и спорт. Вярно, че не е полезно и здравословно, ама аз не смятам след 1 година да си постигна фигурата. Така че... Освен ако не сте някакви мазохисти да се подлагате на диети по няколко месеца и да свалите накрая 1-2 килограма...

koalka
04-23-2007, 05:47
sexy_anji_, не ми се вярва за повече от 2 седмици да постигнеш някакъв ефект.Метаболизма е много променливо нещо и ще свикне и дори и с глад, след това известно време ще спреш да сваляш.Аз не мога да гладувам, а си спазвам определен режим и в момента съм на него.
А къв авторката-не знам как изглеждаш, но си в нормата.

Keira
04-23-2007, 08:16
Ми общо взето най-големия ми проблем е корема и най-вече паласките. Правя коремни преси ама няма много голям ефект, а не е да кажеш че правя по малко. Вече се чудя дали от тях има някакъв ефект освен стягане, защото всеки ми казва различни неща. Иначе смятам от утре да почна някваква диета и да видя дали ще издържа :)

tainstvenata
04-24-2007, 18:36
Ми общо взето най-големия ми проблем е корема и най-вече паласките. Правя коремни преси ама няма много голям ефект, а не е да кажеш че правя по малко. Вече се чудя дали от тях има някакъв ефект освен стягане, защото всеки ми казва различни неща. Иначе смятам от утре да почна някваква диета и да видя дали ще издържа :)

можем ли да знаем каква :roll:

Drakthul
04-24-2007, 18:49
Каквото искате ми казвайте, но най-ефикасния начин за отслабване е глад и спорт... няма друго... За 5 месеца отслабнах с 3 килограма от нормален режим с ограничени сладки, хляб и т.н. От понеделник до днес отслабнах с 4 килограма с глад и спорт. Вярно, че не е полезно и здравословно, ама аз не смятам след 1 година да си постигна фигурата. Така че... Освен ако не сте някакви мазохисти да се подлагате на диети по няколко месеца и да свалите накрая 1-2 килограма...

Квото искай си прави, но хората отслабват без глад ( а даже и без спорт ) и гледат да не раздават толкова вредни съвети наляво/надясно .. За 5 месеца това дето си го правил/а сигурно е било няква измислица, чесно казано вземи го напиша да се посмея ( кой знае кви глупости си правил/а ). От понеделник до едикога си тия 4кг. според теб какво са? Мазнини? .. Малко вероятно .. вода, ММ ( мускулна маса ) - много верятно. .. Иначе информираните хора не са мазохисти, спокойно ..

Keira

Стига са ти казвали различни неща, ще вземе веднъж да го напиша та да го разбереш - с коремни преси не се свалят мазнините на корема. Корем се сваля с Диета+Кардио. Сега за коремните преси - с тях се натоварват мускулите на корема, вследствие мускула се увеличава/разширавя, ако имаш мазнинки отгоре става още по-лошо - корема ще стане по-голям, не по-малък .. съвсем пък отделен въпрос е че техниката на упражнението със сигурност не ти е ясна, да не говорим, че упражнението не е като цяло най-доброто за коремните мускули..

Иначе по темата - съотношението височина/кг. е мноооогооо относително, защото има различни видове тяло и на двама равни по височина и кг. мъже могат да изглеждат съвсем различно + едно е да имаш 30% подкожни мазнини и да си 90кг. и съвсем друго е да имаш 10% и да си 90кг. мускулна маса ..

04-25-2007, 12:01
TctCTCTctct iSkam da citiram 2-riq otgovor ! V momenta sam na dieta i za 12 dena sam svalil 5.30 kilograma tq mi razpravq glad i sport ! Ti ako pravish taka kakto si mislish ot 80 kilograma za tiq meseci sas glad i sport stavam 30 kilograma :D ne dei da govorish gluposti za 4 meseca beh svalil 16 kilograma ;)