PDA

View Full Version : Beatbox



DisturbinThePeace
04-23-2007, 08:13
Какво мислите за бийтбокс-а като изкуство , практикувате ли го или имате ли приятели които го правят ! :) Лично аз го практикувам от доста време , ако има и други такива тука много ще се радвам!

Чачо
04-23-2007, 09:05
Мене ме изпълва бийтбокса ама нито го мога,нито имам познати.Но пък имам желание да опитам както него така и доста други работи.Тъй че може ли да ми кажеш с какво да започна,къде да търся информация и такива.Иии Респект,човече,наистина много ме кефите тия,които се занимавате това изкуство :)

hamilcar
04-23-2007, 10:24
Харесва ми, но да го прави Razhel или Eklips. Не, не мога да правя beatbox, а и не бих се опитал. Има едно момче от класа ми, който от време на време прави интересни неща.

ShannonLarkin
04-23-2007, 10:26
RedOne май беше...той е доста добър

Jamalska
04-23-2007, 11:28
Мен пък червения въобще не ме кефи...
Най-добри в бг за мен са Самуил и Скилър(в комплект с Цецо) ама познавам много хора,които се опитват и някои се справят незле...
Като развиващ се 5ти елемент на хип-хопа...абе яко е...ама няма да доживее да го изобразяват;)

oTPoBHa
04-23-2007, 11:59
Мен пък червения въобще не ме кефи...
Най-добри в бг за мен са Самуил и Скилър(в комплект с Цецо) ама познавам много хора,които се опитват и някои се справят незле...
Като развиващ се 5ти елемент на хип-хопа...абе яко е...ама няма да доживее да го изобразяват;) тфа можеше да го кажеш и без последната фраза :-D
айде разбирачи... :-D иначе по темата - имам много познати дет пукат и аз нещо почнах да се зарибявам по тфа . иначе гледайте в La Nouvelle Star на Жоузеф бийтбокса.. ебати откаченото копеле :-D

vikipf
04-23-2007, 12:48
МИ В СКОРО ВРЕМЕ И АЗ СЕ ЗАРИБИХ... :-D ИМАМ МНОУ ФР КОИТО ГО ПРАЯТ... ( МНОГО ЗАБАВНУ СТАВА :smt005 )... ИНАчЕ АЗ СЕ УчА ОТ НЕКВИ ТАМ КЛИПчЕТА... ИМА ГИ СЕКВИ ИЗ НЕТ-А :-D

04-23-2007, 13:58
СЕга не ми се търси и + тва не мога да слагам линкове... но за мен НАЙ-ДОБРИЯ е Joel Turner!

04-23-2007, 15:32
мен мн ме кефи практикувам го и имам приятели дето го могат също обаче съм в англия

DisturbinThePeace
04-24-2007, 19:13
Beatbox си е супер голяма мания :) първото което чух беше на Rahzel :P god father noise :P mazalo e , но на скоро намерих един много по-откачен от Rahzel :) това е Roxorloops този мадафака е изруд !! нема друг като него , а иначе за жозеф ли там как е и тоя е луд ама го отдава само на фрийстайл :) иначе евала му правя :) аз взе още не мога да свикна да го правя напълно добре песента на снууп дог - дроп ит лайк ис хот :) но има време за всичко :) към края на първите стъпки съм! РЕСПЕКТ към всички бийтбоксери и хип хоп маняци и към другите айде :) не сък такъв човек :-D

zvezda
05-04-2007, 08:49
mi az imam edin fr koito ot mojebi mesec meseci ne6to se e zaribil super qko i stava se po dobur a men li4no beatboxa me kefi super mnogo i moje i az da se opi tam

1921
05-04-2007, 12:11
RedOne май беше...той е доста добър
естествено, нали е от Ловеч 8)

psycho_girl
05-04-2007, 19:10
RedOne май беше...той е доста добър
естествено, нали е от Ловеч 8)

даааааа, таланти се сме си в ловеч
добър е RedOne

Jamalska
05-04-2007, 19:12
RedOne май беше...той е доста добър
естествено, нали е от Ловеч 8)

даааааа, таланти се сме си в ловеч
добър е RedOne
Само аз ли не му одобрявам чалгарския бокс?! [-X :?

psycho_girl
05-04-2007, 19:27
ееее аз не съм спец по тези неща, изказвам си некомпетентно
може да си права :-)

Jamalska
05-04-2007, 20:18
ееее аз не съм спец по тези неща, изказвам си некомпетентно
може да си права :-)
еем много хора...и разбирачи му се кефят...Нооу комент фром ми

niGGa
05-04-2007, 21:48
RedOne май беше...той е доста добър
естествено, нали е от Ловеч 8)

даааааа, таланти се сме си в ловеч
добър е RedOne
Само аз ли не му одобрявам чалгарския бокс?! [-X :?
Не си само ти ;)
От бг сцената съм фен само на Скилър..
Имам много приятели опитващи се..
имах преди някъв сайт със звуци и директни уроци за бийтове.. хванах няколко.. как се казват.. тона :lol: и ме домързя..

Chukasimo
05-04-2007, 22:16
:arrow: SAMUIL FO LIFE

Jamalska
05-05-2007, 05:39
:arrow: SAMUIL FO LIFE
\:D/ и Сакето йеа

teenkopele
05-05-2007, 06:32
От известно време се опитвам да правя това онова...съвсем в началото съм. :)

:arrow: Skiller- http://youtube.com/watch?v=Ng076jq3N80...

oTPoBHa
05-05-2007, 12:11
phaha Redone праи само някви биитове и нищо повече.. тфа и аз ако почна да го права ше се науча за една седмица ебати :roll: не вкарва нито мелодия, нито нищо. и работа с някфа скапана апаратура. Как може да се каже 43е този мизерник прави добър beatbox? иначе има един скилър ли как се казваше той е добър вече =P~

Jamalska
05-06-2007, 12:20
Точно заради мелодиите които вкарва ред1 не ме кефи;)
а снощи на партито бийтбоксърите разцепиха..Скилър рулз(щото Самуил го нямаше);)

mila_pila
05-06-2007, 12:27
oooo много се кефя на beatbox-a, не мога да го правя, но много приятели са доста добри :) сега по бая партита ходим и гледаме на живо хахах сякаш не го гледам всеки ден като се разхождам с един приятел, дето се ''разпява'' по главната :lol:
много яко изкуство, на всички, които го могат евала :wink:
ето линк към профила на един приятел http://myspace.com/riddimbox

GiRo
05-31-2007, 14:56
ето търсех и намерих такава тема :-D

та аз се занимавам вече 3 дена :-D не е много,но съм усвоил
някои неща и се получава...супер забавно е :)


ааа и ако някой знае от каде мога да си сваля филм с уроци по beatbox
:P
и каже ще съм адски благодарен!!! :wink:

GaNgStAz
05-31-2007, 17:52
ето търсех и намерих такава тема :-D

та аз се занимавам вече 3 дена :-D не е много,но съм усвоил
някои неща и се получава...супер забавно е :)


ааа и ако някой знае от каде мога да си сваля филм с уроци по beatbox
:P
и каже ще съм адски благодарен!!! :wink:

флизаш в vbox-a и търсиш.. има доста полезни раути :P мен лично beatbox-a супер мноо ме диви.. имам бая фр. дето го праат и то доста добре.. аз ся се уча, но ми е леко трудно.. секи казва, че момчетата го праат по дууре от момичетата.. било до глас и т.н. - дууре, може и така да е, ама се пак.. :wink:

koalka
05-31-2007, 18:01
На мен ми е интересно.И все пак продължавам да се чудя как са такива таланти, че да го правят всичкото това с уста.

GaNgStAz
05-31-2007, 18:11
ето търсех и намерих такава тема :-D

та аз се занимавам вече 3 дена :-D не е много,но съм усвоил
някои неща и се получава...супер забавно е :)


ааа и ако някой знае от каде мога да си сваля филм с уроци по beatbox
:P
и каже ще съм адски благодарен!!! :wink:

флизаш в vbox-a и търсиш.. има доста полезни раути :P мен лично beatbox-a супер мноо ме диви.. имам бая фр. дето го праат и то доста добре.. аз ся се уча, но ми е леко трудно.. секи казва, че момчетата го праат по дууре от момичетата.. било до глас и т.н. - дууре, може и така да е, ама се пак.. :wink:

DisturbinThePeace
06-01-2007, 19:34
ето търсех и намерих такава тема :-D

та аз се занимавам вече 3 дена :-D не е много,но съм усвоил
някои неща и се получава...супер забавно е :)


ааа и ако някой знае от каде мога да си сваля филм с уроци по beatbox
:P
и каже ще съм адски благодарен!!! :wink:

флизаш в vbox-a и търсиш.. има доста полезни раути :P мен лично beatbox-a супер мноо ме диви.. имам бая фр. дето го праат и то доста добре.. аз ся се уча, но ми е леко трудно.. секи казва, че момчетата го праат по дууре от момичетата.. било до глас и т.н. - дууре, може и така да е, ама се пак.. :wink:
офф никфо ви бокс бее !! вече направихме бг форум специално за бийтбокс !! има и уроци вътре !!
http://www.beatbox-bg.eu/ това е сайта влизайте и се регистрирайте !!!! и браво на всички дето се занимават с тфа !! аз вече от 3 месеца съм в "ритъма" :-D

06-01-2007, 20:36
Skiller rules!!! :-D Ina4e az imam dosta poznati koito se zanimavat s tva i nqkoi sa mn dobri :] Az li4no sum se probvala nqkolko pyti,ma ne praeh koi znae kvo,po edno vreme daje se bqh zaribila seriozno ama razni drugi ne6ta go izmestiha..Evala na horata koito go praktikuvat =D>

Shadow_Walker
06-01-2007, 21:09
Ам тук покрай мен не съм чувал някой да се занимава с това чудо бийтбокс :lol:

GiRo
06-01-2007, 21:16
:P намерих всичко нужно :)
и просто немога да спра :lol: да си пукам...особено като излеза :lol: