PDA

View Full Version : Kak sa vi zarqzvali nai-gadno???



\\L0v4Ee//{f}
04-23-2007, 12:30
Hi na vsi4ki. :) Ami vaprosa e qsen.Kak sa vi zarqzvali nai-gadno?Vie kak reagirahte...i taka razkajete ako iskate razbira se :P :-D

Aleko KAleko
04-23-2007, 12:57
q ti kaj :smt019

Kaleko Aleko
04-23-2007, 12:58
kat my naprawih sfirki i toi me zarqza :evil:

Sash`
04-23-2007, 12:59
kat my naprawih sfirki i toi me zarqza :evil:
buahahahah sMEHHHHHHHHH

UnaBletoLoVeU
04-23-2007, 13:11
Еми то така се получава, че все аз зарязвам. И ми е много кофти, но предпочитам да зарежа някого, вместо да го лъжа, че го обичам, защото така тормозя себе си и не му давам шанс да ме забрави по-скоро...

Digital
04-23-2007, 13:47
kat my naprawih sfirki i toi me zarqza
Баххахахахахаха :lol:

Еми то така се получава, че все аз зарязвам. И ми е много кофти, но предпочитам да зарежа някого, вместо да го лъжа, че го обичам, защото така тормозя себе си и не му давам шанс да ме забрави по-скоро...
Ако искаш тръгни с мен. Обещавам ти че ще те зарежа. Може и някой бой да отнесеш. :lol:

vikipf
04-23-2007, 13:49
Еми то така се получава, че все аз зарязвам. И ми е много кофти, но предпочитам да зарежа някого, вместо да го лъжа, че го обичам, защото така тормозя себе си и не му давам шанс да ме забрави по-скоро...
ТО И АЗ СЪМ ТАКА :roll: ...
щЕ РАЗКАЖА ЗА НАЙ-ГАДНИЯ НАчИН ПО КОЙТО СЪМ КЪСАЛА МОМчЕ... НАчИ ПЪРВИЯ ДЕН МУ СЕ РАЗРЕВАХ И ПОчНАХ ДА МУ ГОВОРЯ КАК НЕ Е ТРЯАЛО ДА СЕ ЗАПОЗНАВАМ С НЯКЪВ чОВЕК, чЕ ЗАРАДИ ТОЯ чОВЕК СЪМ СИ РАЗРУшИЛА ЖИВОТА И Т.Н. А ТОЯ чОВЕК БЕшЕ НЕГОВИЯ НАЙ-ДОБЪР ФР... НА ДРУГИЯ ДЕН ТОЙ МИ ПИшЕ СМС чЕ МЕ ОБИчА... И АЗ НИщО.. САМУ СЯДАМ НА КОМП-А И МУ ПИшА чЕ НЕ ГО ОБИчАМ И НИКОГА НЕ СЪМ ГО ОБИчАЛА... И МУ КАЗАХ чЕ СЪМ ВЛюБЕНА В ДРУГ, чЕ ТОЗИ ДРУГ Е НЕГОВИЯ БЕСТ ФР... И чЕ ТАКА Е НАЙ-ДОБРЕ...
И ОТ ТОГАВА ТОЙ НЕ ПРОПУСКА ВЕчЕР В КОЯТО ДА НЕ МИ ПИшЕ СМС ОТ ТИПА... МРАЗЯ ТЕ ПОВЕчЕ ОТ ВСИчКО...
АМА ВСЕ ТАЯ ... СЕГА СЪМ С МОЙТУ МЕчЕ И СЕ НАДЯВАМ ДА НЕ ПОСТЪПВАМ ПОВЕчЕ ТАКА ГАДНУ :roll:

04-23-2007, 13:59
Еми то така се получава, че все аз зарязвам. И ми е много кофти, но предпочитам да зарежа някого, вместо да го лъжа, че го обичам, защото така тормозя себе си и не му давам шанс да ме забрави по-скоро...
ТО И АЗ СЪМ ТАКА :roll: ...
щЕ РАЗКАЖА ЗА НАЙ-ГАДНИЯ НАчИН ПО КОЙТО СЪМ КЪСАЛА МОМчЕ... НАчИ ПЪРВИЯ ДЕН МУ СЕ РАЗРЕВАХ И ПОчНАХ ДА МУ ГОВОРЯ КАК НЕ Е ТРЯАЛО ДА СЕ ЗАПОЗНАВАМ С НЯКЪВ чОВЕК, чЕ ЗАРАДИ ТОЯ чОВЕК СЪМ СИ РАЗРУшИЛА ЖИВОТА И Т.Н. А ТОЯ чОВЕК БЕшЕ НЕГОВИЯ НАЙ-ДОБЪР ФР... НА ДРУГИЯ ДЕН ТОЙ МИ ПИшЕ СМС чЕ МЕ ОБИчА... И АЗ НИщО.. САМУ СЯДАМ НА КОМП-А И МУ ПИшА чЕ НЕ ГО ОБИчАМ И НИКОГА НЕ СЪМ ГО ОБИчАЛА... И МУ КАЗАХ чЕ СЪМ ВЛюБЕНА В ДРУГ, чЕ ТОЗИ ДРУГ Е НЕГОВИЯ БЕСТ ФР... И чЕ ТАКА Е НАЙ-ДОБРЕ...
И ОТ ТОГАВА ТОЙ НЕ ПРОПУСКА ВЕчЕР В КОЯТО ДА НЕ МИ ПИшЕ СМС ОТ ТИПА... МРАЗЯ ТЕ ПОВЕчЕ ОТ ВСИчКО...
АМА ВСЕ ТАЯ ... СЕГА СЪМ С МОЙТУ МЕчЕ И СЕ НАДЯВАМ ДА НЕ ПОСТЪПВАМ ПОВЕчЕ ТАКА ГАДНУ :roll:
abe ei laino

pecata
04-23-2007, 14:00
Ебах е в гъза нещастен и тя тръгна да сере !! И ми насра хуя и ми каза хахахахаххахахахах чао глупак и ме заряза :(

pecata
04-23-2007, 14:01
Еми то така се получава, че все аз зарязвам. И ми е много кофти, но предпочитам да зарежа някого, вместо да го лъжа, че го обичам, защото така тормозя себе си и не му давам шанс да ме забрави по-скоро...
ТО И АЗ СЪМ ТАКА :roll: ...
щЕ РАЗКАЖА ЗА НАЙ-ГАДНИЯ НАчИН ПО КОЙТО СЪМ КЪСАЛА МОМчЕ... НАчИ ПЪРВИЯ ДЕН МУ СЕ РАЗРЕВАХ И ПОчНАХ ДА МУ ГОВОРЯ КАК НЕ Е ТРЯАЛО ДА СЕ ЗАПОЗНАВАМ С НЯКЪВ чОВЕК, чЕ ЗАРАДИ ТОЯ чОВЕК СЪМ СИ РАЗРУшИЛА ЖИВОТА И Т.Н. А ТОЯ чОВЕК БЕшЕ НЕГОВИЯ НАЙ-ДОБЪР ФР... НА ДРУГИЯ ДЕН ТОЙ МИ ПИшЕ СМС чЕ МЕ ОБИчА... И АЗ НИщО.. САМУ СЯДАМ НА КОМП-А И МУ ПИшА чЕ НЕ ГО ОБИчАМ И НИКОГА НЕ СЪМ ГО ОБИчАЛА... И МУ КАЗАХ чЕ СЪМ ВЛюБЕНА В ДРУГ, чЕ ТОЗИ ДРУГ Е НЕГОВИЯ БЕСТ ФР... И чЕ ТАКА Е НАЙ-ДОБРЕ...
И ОТ ТОГАВА ТОЙ НЕ ПРОПУСКА ВЕчЕР В КОЯТО ДА НЕ МИ ПИшЕ СМС ОТ ТИПА... МРАЗЯ ТЕ ПОВЕчЕ ОТ ВСИчКО...
АМА ВСЕ ТАЯ ... СЕГА СЪМ С МОЙТУ МЕчЕ И СЕ НАДЯВАМ ДА НЕ ПОСТЪПВАМ ПОВЕчЕ ТАКА ГАДНУ :roll:


Обичам те курвоооооооо :smt006 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

beautiful.soul
04-23-2007, 14:04
То не е гадно ми по скоро детски... Гаджето ми тогавашното (беше преди годинИ) казал на приятеля си да ми каже, че не ходиме вече... хахаха смех... или пък имаше едни с който не се бяхме виждали седмици и накрая ми писа смс че няма защо да продължаваме така:)
Как реагирах ли? ми на тоя 1вия не помня май се залях да се смея...
а тоя с смс-а пък плаках тогава... не заради тва че вече няма да съм с него, ми заради тва че ме е скъсал... че той ме е скъсал, чувствах се отхвърлена и нежелана и за тва ми стана кофти.. ама са като се сетя смяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя яяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя яяххххх :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Satyr
04-23-2007, 14:17
Лежах си с едно гадже в леглото и поисках да ми направи масаж. Бяхме по без дрешки. Аз се обърнах по корем, тя ми седна на дупето и започна, а то Май месец, едно топличко, как да не заспи човек, особенно когато го масажира гаджето му. И такаа.. по едното време се унесох и тя ме пита:
Тя: "Ти.. да не заспиваш'
Аз: "Мхммм.."
Тя:" Мии.. аз да си ходя.?!?!?!"
Пошегувах се, малко не на място:
Аз: "Мхммм.."
И си тръгна...
Сещам се понякога за тази случка с усмивка на уста, хубаво бе, как така поиска да си тръгне, предполагам никога няма да разбера, вместо да се гушне до мен.
Това ме подсеща да чете онази мацка - какво е "платониеска" любов - удоволствие от мисълта.

BAYO
04-23-2007, 14:30
Лежах си с едно гадже в леглото и поисках да ми направи масаж. Бяхме по без дрешки. Аз се обърнах по корем, тя ми седна на дупето и започна, а то Май месец, едно топличко, как да не заспи човек, особенно когато го масажира гаджето му. И такаа.. по едното време се унесох и тя ме пита:
Тя: "Ти.. да не заспиваш'
Аз: "Мхммм.."
Тя:" Мии.. аз да си ходя.?!?!?!"
Пошегувах се, малко не на място:
Аз: "Мхммм.."
И си тръгна...
Сещам се понякога за тази случка с усмивка на уста, хубаво бе, как така поиска да си тръгне, предполагам никога няма да разбера, вместо да се гушне до мен.
Това ме подсеща да чете онази мацка - какво е "платониеска" любов - удоволствие от мисълта.

Аре стига бе човекккк ? #-o И на мен ми се е случвало абсоююююютно същото нещо !? Бах не моа да повярвам за кфо стаа въпрос по някога... мм напрао не моа да повярвам :-s :shock:

Adwokat
04-23-2007, 15:46
kat my naprawih sfirki i toi me zarqza :evil:


хахахахааааааааааааааа..... после за го не му изяди чурката.. :smt005 :smt005

Nadelina
04-23-2007, 15:50
Nai gadno sa me zarqzvali s sms "Milo.. mislq che veche nqma smisal.. ne iskam poveche da te lyja.. ne me pitai zashto stana taka.. prosto iskam da znaesh che syjalqvam"

an0niMk0
04-23-2007, 16:33
Mi ... "iskam da si ostanem samo priqteli".Predpolagam na vsichki ni se e sluchvalo. :lol:

MeTheMost
04-23-2007, 16:50
hxyaxhaa 4udq se koi put e bilo nai tupo kusaneto....trqq mai klasaciq da napravq :roll: :lol: :-D :D

dawn1003
04-23-2007, 16:57
"Мисля, че ти искаш повече отколкото аз мога да ти дам."

След това пауза от месец.... След време пак имаше туи-онуи и после изчезна в дън земя. Да е жив и здрав! =D>


но това беше одвана и сега ми е само смешно...

Satyr
04-24-2007, 09:15
Едно от най-грозните зарязвания, тоест класика в жанра си е, когато момчето постъпи в армията, говоря за редовната, до клетва има около 40 дни, през тези, дни се случват именно точно тези трагични неща.
Историята е кратка, 2003 година, Април месец, следобеден развод на батареята. излиза дежурният офицер и започва с насмешка да ни обяснява, как през дните, които нас ни обучават да бъдем що годе добре изглеждащи за пред майките и бащите ни на парада, послучай тържествената ни клетва пред майка и родина, нашите гаджета хойкат и мърсуват с други момчета, които се явяват заместители в леглото, един вид, пазят го да не изстине...
Говорят си ни простотии в този ден, развода приключва и всички се разотиват, кой да пуши цигара, кой да порита топка.. ей такива разни, които запълват времето на редовият войник.
След ден или два не си спомням, донесоха поща и какво мислите - пет минути по-късно се започнаха псувни, кълнежи, замисли, как да се избяга за една вечер, да се отиде до град ХХХХ, да се убият и двамата, и да се прибере обратно....
В крайна сметка в писмото бе изписано:
"Здравей скъпи, аз съм добре... и какво ли не още.
Искам да ти кажа нещо - станахме трима, познай кой е излишният..."
Смятам да го номинирам за номер едно сред гадориите в живота ни, които със силата на словото, могат да причинят, много вреда, за това момичета и момчета не увъртайте, когато не ви харесва човека до вас, бъдете силни и си кажете какво мислите, може отсреща да страдат от съшият проблем!

pampers
04-24-2007, 09:32
ами мен до сега не са ме зарязвали... она4е веднъж аз мн гадно зарязах едно мом4е..излизаме с него..и аз както си седим изведнъж казах КРАЙ и си заминах без обяснение без ни6то.. :smt005

04-24-2007, 09:35
Едно от най-грозните зарязвания, тоест класика в жанра си е, когато момчето постъпи в армията, говоря за редовната, до клетва има около 40 дни, през тези, дни се случват именно точно тези трагични неща.
Историята е кратка, 2003 година, Април месец, следобеден развод на батареята. излиза дежурният офицер и започва с насмешка да ни обяснява, как през дните, които нас ни обучават да бъдем що годе добре изглеждащи за пред майките и бащите ни на парада, послучай тържествената ни клетва пред майка и родина, нашите гаджета хойкат и мърсуват с други момчета, които се явяват заместители в леглото, един вид, пазят го да не изстине...
Говорят си ни простотии в този ден, развода приключва и всички се разотиват, кой да пуши цигара, кой да порита топка.. ей такива разни, които запълват времето на редовият войник.
След ден или два не си спомням, донесоха поща и какво мислите - пет минути по-късно се започнаха псувни, кълнежи, замисли, как да се избяга за една вечер, да се отиде до град ХХХХ, да се убият и двамата, и да се прибере обратно....
В крайна сметка в писмото бе изписано:
"Здравей скъпи, аз съм добре... и какво ли не още.
Искам да ти кажа нещо - станахме трима, познай кой е излишният..."
Смятам да го номинирам за номер едно сред гадориите в живота ни, които със силата на словото, могат да причинят, много вреда, за това момичета и момчета не увъртайте, когато не ви харесва човека до вас, бъдете силни и си кажете какво мислите, може отсреща да страдат от съшият проблем!
Леле! Това е мн гадно...
Мойта историйка е къде-къде по-лека. На кватко гаджето ми тръгна с моя бест фр, с който се познаваме от малки... ( :-({|= прилича малко на сапунена опера )Обачи моя приятел е човек на място и я сряза на следващия ден... което много я нарани и дойде при мен отново, като си мислеше, че моя фр не ми е споделил... И аз приех... на шега ли, за отмъщение ли, от чувства ли... не знам... Мина 1 седмица и и писах един СМС който беше нещо такова: Слънце имам да ти кажа 2 неща. Първо Тоези 3 месеца бяха най.хубавите в живота ми и второ... не искам повече да те виждам... ти си знаеш защо...
Накрая се получи, че тя е по-наранена от мен :twisted:

nencuHka
04-24-2007, 11:43
Ми баси изгираването дето беше първия път.Беше лятото и ходих с едно момче.Заряза ма заради моята бест френд-"още я обичал" . .
Преди 1-2 месеца пак бяхме заедно с тва момче и пак ме заряза така,ама тоя път просто аз бях безразличната-той бягаше след мене и не ми пукаше..
Но първия път си беше унизително...

Cosmo
04-24-2007, 11:52
Hodeh s edno mom4e 5 meseca ..po4ti postoqnno bqhme i zaedno i na men mi pisna ... iskah vazduh i mu kazah che zaminavam do Bs na more no iskam da oitda samo s jenska kompaniq..ne se vyzprotivi,daje kaza che ako ne se vijdame 2 sedmici posle shte ni e po qko zaedno.. i taka az otidoh na more s 3 priqtelki.. Na 3tiq den poluchih sms "Kak e pri teb..pri men dobre...lipsvash mi mnogo i zapylvam lipsata .. izlizam s edno momi4e i mislq che moje da se zadyrjim dokato teb te nqma.Obicham te" ... Vyrnah se i pove4e ne se vidqhme.. mn se obichahme... xaxaxaxa :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-24-2007, 14:02
i s men vse taka se slu4va 4e vse az gi zarqzvam :roll: .. nai gadniq put be6e kakto si hodehme hvanati za ruce .. i toi mi vika.. abe da nqma neshto neshto se durjish stranno naposleduk.. i togava ei taka mu izrusih 4e iskam da skusame :smt005 :smt005 ... gadni4ko se polu4i mul4ahme dosta.. :smt012

04-24-2007, 15:07
"Kak e pri teb..pri men dobre...lipsvash mi mnogo i zapylvam lipsata .. izlizam s edno momi4e i mislq che moje da se zadyrjim dokato teb te nqma.Obicham te" ... Vyrnah se i pove4e ne se vidqhme.. mn se obichahme... xaxaxaxa :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Бхахахахахахахахахахахаха ха
Това трябва да го използвам някой път :lol:

По темата
МЕН не ме зарязват

~IGNGN

mackata_vd
04-29-2007, 11:19
Ми ходех с едно момче, което до последно ми сваляше звезди. Ходехме близо 5месеца и точно на Нова Година ми каза КРАЙ. Месец след като скъсах с К се хванах с негов приятел. Но една вечер ми изневери с бившата му и ми писа смс "Сладурано по-добре всичко да спре до тук. Аз знам, че още обичаш К и затова по-добре да си останем само приятели." Обаче не издържа и след седмица ми писа, че е направил голяма грешка и че иска да бъде с мен. И сега сме си пак двамката вече 2месеца. :D

Sarabi
04-29-2007, 11:45
Най- гадно зарязване... когато ми изчезна напълно... до преди няколко дни- всичко перфектно, след това- нито обаждане, нито смс, аз му пишех в скайп, притеснявах се нещо да не се е пречукал... а той дори не ми отоговаряше, нямаше дори едно здрасти.
Това е най- гадното- да те зарежат, без да се осмелят да ти го кажат в очите (без значение в каква ситуация- дали момчето отива войник или просто си отива в къщи и повече не чуваш и дума от него), да ти изяснят как стоят нещата, да те оставят няколко дни/седмици/ да се чудиш дали все още сте заедно или не, истинско мъчение си е... да не знаеш как стоят нещата, дали да продължаваш да търсиш човека, когото обичаш или да спреш да му се ... натрапваш. Такъв ми беше най- болезнения момент... да не знаеш дали да продължиш напред...
В същност в момента ми се случва нещо подобно и се чувствам също толкова смазана и объркана. Абе много е гадно.

cherinka
04-29-2007, 12:24
Най-гадния начин беше (то беше най-тъпия начин, но гадното беше в думите му) когато ми писа в мирката (незнайно защо не реши да ми го каже в очите) та, пише ми "не искам повече да излизаме, да се виждаме и т.н, с теб не може да се излезе на глава, не намирам смисъл да ти давам втори шанс, ти си... ти си .... как да те сравня.. ти си като тримесечно бебе, та дори и то е по умно от теб, айде мила, до тук сме, не ме интересуваш повече".
Ахах. Тва за бебето беше смешно, иначе до някъде е прав за другото, та сега гледам да не допускам същите грешки като при него:)
Все пак, всяко зло за добро:)

04-29-2007, 12:24
В тоя форум е пълно с дебилчета ](*,)

04-29-2007, 13:11
исках да те изчукам,не ми трябваш по-вече вари при някой друг чао!

teardrop
04-29-2007, 21:53
"Мисля, че ти искаш повече отколкото аз мога да ти дам."

След това пауза от месец.... След време пак имаше туи-онуи

И сега продължава да ме търси и да се държи по-хубаво от всякога, дори от най-хубавите ни периоди през годината, в която бяхме заедно.

Иначе гадно...със смс. Отвратително е! Особено с човек, с който си ходил повечко време.

jony
04-29-2007, 22:06
.....няма да се получи.....

prosto az f
04-30-2007, 10:06
xexe,pri men taka se polu4ava 4e samo 1 pat sa me rezali no to be6e po skoro po vzaimno saglasie zardi razstoqnieto ,ne6to ot roda na ''ostavame si samo fr 6tom iska6 taka'' i az naistina go iskah.interesnoto e 4e tva be6e predi blizo godina a tva m o6te si me tarsi ,i seki pat kato se zase4eme nqkade po4vat edni sms i i obajdaniq.....ama tva e minalo.


a ina4e az sam rqzala 1 mom4e po mn gaden na4in :( mi svalqhme se ne6to baq dalgo,davah mu sekvi signali a toq be6e ama ludo vluben v mene a ne mene mi en be6e mn zor :D :smt017 i taka edin den v nai golemiq dajd doide do nas i naprao :smt008 i taka tragnahme nie i se razbrahme na dr den da se vidime:) si4ko ok ama na mene decki mi akula i nz ko se izpla6ih i kat go sre6nah toi me {} i az vikam trea ti kajem ne6to.... sednahme nie i pred 5 4oveka mu kazah 4e kasame :( tva mi be6e nai tapata postapka na sveta.

tva nema zn,seki prai gre6ki i sqko zlo za dobro :) sega sam s 4ovek koito sam sigurna 4e nikoga nema da zareja... toi men nz ,ama go obojavam :)

Violenza
04-30-2007, 10:08
Никога не са ме зарязвали...

HopeLesss
04-30-2007, 10:36
Не са ме зарязвали... :roll:

RoSsY88
04-30-2007, 10:42
ами само веднъж са ме зарязвали и то съ смс "ами мн мислех и не мсе един за друг и най добре да не сме заедно" и после ме избягваше много месеци щот мн ме обичаше а лъжи му наговорили приятелите за мен...абе лапешки работи мн ме нарани тогава...ама бях малка и не нзаех какво да правя..:)

extazygirl
04-30-2007, 11:26
Никога не са ме зарязвали...

ooo hi4 ne se pritesnqvai vinagi ima parvi pat xaxax :D ne be 6eguvam tva e dobre pone ne si izpitvala gadnata bolka

a pri men ne be6e to4no skasvane prosto edno mom4e taka napravi 4e da si pomislq 4e moje da imame ne6to seriozno i mn se vlubih v nego i toi posle iz4ezna...posle se vidqhme slu4aino bqh pila i ne izdarjah obqsnih mu se v lubov i...toi me otrqza...MN E GADNO I UNIZITELNO PO4UVSTVAH SE SUPER KOFTI

siska_vd
04-30-2007, 12:11
bqh qko hluTnala i doakto hodehme toi se fana s bif6ata si lubof, koqto ne e iskala da mu pusne :D na si4koto otgore mi go kaZa 4reZ sms: " ne mojem ve4e da sme zaedno za6toto o6te imam 4uvstva kum ... sorry az sum glupak ne te zaslujavam " sled tova kato se vidqhme da mi vurne ne6tata aZ samo si gi vzeH i si trugnnah beZ da kaJa ni6ty :D

f1s714e70
04-30-2007, 13:44
gadno zarqzvane spored men e kogato obi4a6 4oveka i si misli6 4 ei toi te e obi4al

gotina_teenka
04-30-2007, 13:51
em4i ko be6e to..vidqh go u dvora na daskaloto mi da se mlqska s druga.. i na mene mi be6e qsno 4e bqhme do tuka...

04-30-2007, 13:56
na rojdenniq mi den sled kato hodihme 9 meseca :twisted: ](*,) ama sled kato se minaha 2 godini sega pak sme zaedno i sajalqva za postapkata si :P

Buhtaaa
04-30-2007, 13:58
.... mene ne sa me zarqzvali ... az i nqmam "bogata kolekciq ot gadjeta" za t`va ne sa me zarqzvali ...

BAYO
04-30-2007, 14:01
Да си тръгне, без да каже и дума дори.

radito
04-30-2007, 14:05
Никога не са ме зарязвали! :smt016

Fight_muSic
04-30-2007, 14:11
преди една седмица ме скъсакха за първи път но беше по моя желание защото птосто не исках пак да се обвинявам, че сам прекратила нещо, което е можело да прерасне в много повече.. та каза ми че аз не сам виновна за нищо и че той е виновен и не може да се задържа на едно място, а с предишното му гадже ходиха повече от година :lol: ама се радвам че така ме излъга.. според мен аз си бях виновна :P