PDA

View Full Version : Въпрос към хора които са обичали някога



I dont wanna miss a thing
04-23-2007, 13:06
Има ли някой тук който да е обичал така че другият да е всичко за него, да е животът му. Не говоря просто за обикновено влюбване а за обич. И тази обич да го напусне. Въпросът ми е какво се случи след като ви напусна, и каква беше изторията преди да се случи и какво стана след това

Presley
04-23-2007, 13:17
Ами да -имало е ! Но не мисля ,че е мястото да раэтягам на дълго и щироко иэторията...!Само мога да кажа ,че е много кофти.....
П.П: Темата е глупава :mrgreen:

Ice_Queen
04-23-2007, 13:19
Не обичам да говоря по този въпрос..просто се влюбих в най-неподходящото време в най-неподходящия човек,който мислех за най-подходящ и мое второ аз..
трябваше ми време да го осъзная..и време да го забравя.
Боли много..адски много болеше..
след това живота продължи и без него..

.... и никога няма да му простя!

nata6ka
04-23-2007, 13:20
Mi ne sam sigyrna no mai govori6 ne teen lubov mi za istinska spored men [nali to e svarzano i s men de] tq otminava barzo osobenno ako ne bade posre6nata dobre.Az predi vreme bqh lubena v edno mom4e vijdahme se 1-2 pati v sedmicata ama az se si namirah povodi da hodq v tqh i takiva i toi me haresva6e ama taka se vla4ehme [vsi4ki si misleha 4e sme zaedno ama istinata be6e dryga] zaedno kato 3 meseca i kysyr i toi ne mi predloji.pak na men mi se stryva6e 4e ne moga da jiveq bez nego , nikoi ne moje6e da mi obeli dyma i da ne se qdosam ako ne e do men.imah 4yvstvoto 4e ako ne sam v pregradkite my 6te ymra i takiva ti mi raboti :| [ako nari4a6 lubov tova da ne moje6 da si kaje6 imeto v prisastvieto na individa koito obi4a6 mi ne e lubov tova] i kato sprqhme da se vijdame mnogo i 4yvstvata mi ot6omqha s vremeto ne bavno no ot6omqha ahhh e da nali ostava gadno 4yvstvo no to se prejivqva :-) .sega si imam seriozen priqtel [da se pohvalq 4 meseca i ne6to :-D ] i sam mnogo privarzana i si go obi4am i tova spored men e po hubava lubov - spodelenata.Nz dali sam ti pomojnala ne6to ili samo sam te nakarala da 4ete6 soryy ako te e otek4ilo ne iskam tova da e efekta :)

I Dont Wanna Miss A Thing
04-23-2007, 13:32
Ice_Queen ще съм ти благодарен ако ми дадеш твоят Skype/ICQ

BAYO
04-23-2007, 14:22
Ами мисля, че всеки или почти всеки е изпитал една голяма обич. Аз в момента изпитвам такава. Чувството на моменти е най-блаженото на света, друг път е най-болезненото такова. Тва м/у другото ми е вторият път и съм си казал, че ако всичко свърши отново (рано или късно) 3та няма да има. А когато всичко свърши ... адски е гадно и не можеш да забравиш с дни, седмици дори и месеци, даже години. За историята няма да пиша , защото не искам да ставам писател на фантастични романи, щот моето си е цял роман, не може да се напише в тва малко квадратче тука, а и никой няя да отдели хиляда часа за да чете, тъй че по-добре не :D

Ice_Queen
04-23-2007, 14:29
Ice_Queen ще съм ти благодарен ако ми дадеш твоят Skype/ICQ

Защо ти е ? Има ми Кюто в сигнатурата... :?

Nadelina
04-23-2007, 15:39
Da, obichala sym... I boli ujasno... Vyv vsqko neshto vijdash nego.. vseki jest.. vsqka duma.. vseki predmed.. vsqko mqsto.. vsichko ti napomnq nego.. I vsichko ti navqva spomeni koito si mislish che iskash da zabravish a syrceto ti ne go pozvolqva.. Bqh nai shtastlivia chovek dokato toi beshe s men... otkakto ne sme zaedno az sym prazna... s nego imah spokoistvie.. sila.. smelost.. mechti.. lubov.. iskrenost.. nadejdi.. shtastie... Obichah go.. i sega oshte go obicham... No jiveq i bez nego.. S nego sme prosto priateli.. vsyshnost prosto poznati zashtoto edva li mejdu men i nego moje da ima iskreno i istinsko priatelstvo... Nikoga ne bih mogla da gledam na nego prosto kato priatel.... OBICHAM GO! :)

Adwokat
04-23-2007, 15:43
Има ли някой тук който да е обичал така че другият да е всичко за него, да е животът му. Не говоря просто за обикновено влюбване а за обич. И тази обич да го напусне. Въпросът ми е какво се случи след като ви напусна, и каква беше изторията преди да се случи и какво стана след това

Надали на някой ще му е приятно да говори за любовта си която го е напуснала... и пак да се сеща за тез моменти.. :)

nejna_salza
04-23-2007, 15:52
obi4ala sam, i po-to4no sam bila vlubena vednaj , tova be6e nai-4istoto 4uvstvo , koeto sam izpitvala! Toi be6e moqta parva lubov, i dosega posledna ! No ujasno mnogo stradah, vsmisal, 4e lubovta ne be6e vzaimna, toi mnogo me narani s prazni obe6taniq i tova nikoga nqma da mu go prostq! Use6taneto, kogato vseki pat sme se sre6tali e neopisuemo, raztuptqnoto sarze, omeknalite kraka.... i tova sladko dokosvane , koeto pogalva du6ata ti!
Tova e istoruiqta na moqta first love!

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-24-2007, 14:07
mii slu4valo se e vednuj.. zapoznahme se na put za moreto.. kakvo stana.. mmm boje tva koeto se slu4vashe togava ne moje da se opishe s dumi :P be6e nqkak si nevino takova edno detsko .. :) ve4erqhme na lunna svetlina gledahme se dokato uj "gledahme" nqkakuv film.... mojeh da stoq sgushena v nego s vekove.. strahoten be6e :roll: no samo za 2 sedmici.. posle si doidoh v skaaapanoto ruse 8-[ .. i godina po kusno mislq 4e ne izpitvam tezi 4uvstva kum nego.. naistina obi4am go! kato fr.. :P ii moga da mu spodelq absolutno vsi4ko no ne go obi4am po sushtiq na4in po koito go praveh togava :-s

aP0kAlIpSiS
04-24-2007, 14:22
За жалост и аз съм изпитала нещо подобно. Познавахме се от години и просто веднъж... се случи.И чувството беше прекрасно,изпълващо ме с живот...По принцип съм затворен човек,но той успя да разбие стената, с която бях се обградила от по-малка....и вече не бях сама... :cry:
Но...свърши. :cry: И остана само болката и самотата. Не можех да се понасям,мразех всичко около себе си-всички около себе си.Виних се за случващото се.Исках да съм по-силна,по-коравосърдечна,по-злобна.Постигнах го и в един момент осъзнах,че презирам себе си.
Осъзнах се навреме и сега всичко е добре.Единствения проблем,който ми остана да реша е доверието в хората.Но и това ше мине с времето..
Най-вече го дължа благодарност на приятелите си-те бяха (и са) до мен и ми помогнаха да го преодолея... :oops:

nejnoto_f
04-24-2007, 16:24
mi istoriqta be6e mn prosta parvi zapo4na toi i mi kaza 4e me haresva az se yvlqkoh tvarde silno i mn qsno se vlubih istinski toi be6e moq jivot i sadba no stana taka 4e qvno az ne sam bila za nego stana taka 4e toi si nameri gadje i mi kaza da prestana da go obi4am az my kazah 4e sam sprqla no tova be6e laja az go obi4ah taino i vse pak go obi4ah posle si nameri 2 priqtelka i az pak mal4ah no vednaj my izkre6tqh v liceto 4e go obi4am mnogo i nemoga bez nego i toi zapo4na da mi obra6ta vnimanie dokato sam go obi4ala celi 2 godini nie ne sme bili gadjeta i sme se celynali samo vednaj ne znam kak sam izdarjala no slava bogy vsi4ko svar6i posle pati6tata ni se razdeliha toi o6te si me haresva6e no az znaeh 4e nqma smisal i si ostanahme priqteli na edna ekskyrziq pak bqhme zaedno v smisal se celyvahme pregra6tahme i bqhme blizo 1 do dryg no tova be6e samo za 1 den sled tova si bqhme pak priqteli. tova e naistina bih mogla da kaja 4e toi e parvata mi lubov i naistina e taka za6toto az bqh gotova da ymra za nego naistina!

FiRe_LaDy
04-24-2007, 16:30
Mii da sluchi mi se predi poveche ot godina.Ujas samo akto se setq!otnachalo sichko beshe super.Dori toi pyrvi prizna za chuvstvata si,no moite s vremeto se zasiliha mnogo poveche i usetih,che go obicham istinski.Dokato obache se osyznae,che iska mda sym s nego go bqh naranila mnogo jestoko i toi me ostavi.Posle mi prosti - vyrna se,no sled izvestno vreme bez obqsnenie,bez nishto me zarqza.Togava beshe istinski ad.Plakah i kvo li ne .... abeee ne moga natatyk da razkazvam poveche.Tova mi e mnogo bolna tema.Spiram do tuk.Prosto beshe nepodhodqshtiq i se zalygah,che toi e za men idealniq ... Ne go pojelavma na nikogo.

04-24-2007, 20:20
Da, za men e imalo istinska obi4. I nastina 4oveka sled men be6e vsi4ko za men mnogo go obi4ah. Sutrin i ve4er bq s misalta za nego. Mnogo se pritesnqvah kogato mu se slu4va6e ne6to. Adskimnogo go obi4ah. Dori na momenti toi be6e 4oveka ili po to4no edinstvenoto ne6to zaradi koeto dishah i jiveeh i ne praveh gluposti. NO se okaza 4e mom4eto sprq da me obi4a , vlubi se v durgo momi4e. Edin mesec mi ovyrtva, no posle zastana pred men i mi kaza istinata. Sled koeto skusahme. I mu pojelah uspeh s drugata. Be6e mi mnogo kofti no ne sprqh da go obi4am. Sled vreme napravih nqkolko opita da se saberem otnovo, no ne6tata ne se polu4iha Pri koeto sednahme na edna masa izqsnihme si ne6tata. I v momenta mi e edin ot malkoto dobri priqteli, koito znaqt vsi4ko Hubavo i Lo6o za men ;) I ne zajelqvam 4e tolkova sam go obi4ala. Sega obi4tami se prevyrnaprosto v bratska obi4... Dori po edno vreme se moleh da trugne s drugoto momi4e v koeto toi be6e dosta vluben.... i mi be6e gadno da go gledam kak se mu4i. Spored Men Za da obi4a6 nqkoi istinski trqbva da mu jelae6 nai dobroto dori i tova da ozna4ava da e dale4 ot teb.:))

BAYO
04-25-2007, 12:37
Абе и да е имало, и да е нямало, файда няма от цялата тая работа. Майната му казвам, усмихвам се и си продължавам да си бачкам... за кфо треа да си хабя нервите за нещо, от което няма смисъл иии... да си създавам сам себе си проблеми, малко са ми тия от работата мии ии тия ... айде, който преебава, не е достоен да отвръща на обичта на другия в Ада и тва е!!!!! :twisted:

dazzle
04-25-2007, 16:59
Има ли някой тук който да е обичал така че другият да е всичко за него, да е животът му. Не говоря просто за обикновено влюбване а за обич. И тази обич да го напусне. Въпросът ми е какво се случи след като ви напусна, и каква беше изторията преди да се случи и какво стана след това

да, случвало ми се е...
първоначално бяхме много добри приятели, после станахме гаджета и не можех да издържа дори събота и неделя без него...всеки ден оставахме след даскало, вечер по няколко часа в скайп...а събота и неделя в парка или в центъра...
веднъж се наложи той да замине за една седмица в чужбина и нямаше как да си пишем...беше ужасно, не можах да спра да мисля за него по цял ден и го сънувах всяка нощ...изплаках си очите първите дни...
след като се върна бяхме много щастливи, но за нещастие след около 2 месеца нещо почнахме да се дразним един от друг и да се караме за глупости. това постави началото на края на нашата връзка... първоначално си мислих, че всичко ще отмине, но...все още сме само приятели от класа...
а преди всички от класа ни така ни се радваха и мислиха, че сме перфектната двойка...не можеха да си представят че се караме и че не сме заедно през цялото време...
но това е, с времето се примирих и сега смятам да тръгна "на лов" за ново момче... :-D :lol: :lol: :wink: ]

k0tencet0
04-25-2007, 17:01
Ами да -имало е ! Но не мисля ,че е мястото да раэтягам на дълго и щироко иэторията...!Само мога да кажа ,че е много кофти.....
П.П: Темата е глупава :mrgreen: И аз съм на т`Фа мнение!

alkobalko
04-25-2007, 17:05
Да, дори и в този момент обичам по този начин. Надявам се да не ми се налага да разбера какво е да живея без него.

04-25-2007, 17:40
ami pri men vse o6te nikoy ne se vlrna.mojebi ne se polu4i poneje ni delyat mng rastoyaniya ne se vijdame vseki den ot 5 meseca ne sme se vijdali .Ako se vijdate 4esto i ako pone malko te obi4a 6te se vlrne mojebi re6il malko da si po4ine ot vsi4ko tova i da razmisli. :wink:

sherry
04-25-2007, 17:52
Изпитвам това, за което говориш. Обичам много силно и то вече доста време. Ами не знам какво ще ми е, когато окончателно го загубя...Карали сме се много пъти и то сериозно, разделяли сме се, но въпреки всичко, не можем един без друг, все още имаме ужасно силна нужда да сме заедно, много се обичаме, дори като не се разбираме.

И все пак...Ако това момче ме напусне, ще съм като убита...Той вече е част от мен, иде ли си, няма да съм цяла...Ще продължава живота си напред, но липсата ще е огромна.

nencuHka
04-25-2007, 18:45
Просто ми е болна тема и не искам да говоря за тва .. .
:( :(

patilan420
04-25-2007, 19:32
"всико" на света ако го кажа-ще излъжа, а за Любовта не искам да лъжа.
Да, Оби4ал съм, Оби4ам и Ще Оби4ам Една Жена Пове4е От Вси4ко Друго на този свят, и без нея вси4ко си губи цвета, вкуса и Смисъла.
Без Нея Живота не е невъзможен, но е просто 'живот', а не Живот.

И да, от нея боли, ако не боли зна4и не е Истинска.. на раздяла и казах това:

Евтим Евтимов

Неразкаяно тъмно небе
иска аз да си тръгна разкаян,
Туй, което молитва ми бе,
отрицание става на рая.
Аз заставам пред ада. Любов,
ако ти си наистина ада,
аз за ада съм вече готов,
а за рая глупака да страда.
Отвори ми врати. Запали
всички мъки на своите страсти.
Ти си истинска, ако боли,
а боли ли тогава си щастие.
Ад–в сърцето ми, в пътя ми–ад,
ад-на срещите, пак отвори ми.
Аз не мога да тръгна назад,
че пред мене е твоето име.
Запали не над мен, а под мен
най-жестоката клетвена клада.
Зная, ада е в рая роден,
а пък рая е истински в ада.
И съм Благодарен на Съдбата, 4е ме срещна с Нея,
и съм 108 пъти по-благодарен, 4е въпреки вси4ко не успях да я изгубя!
(Истинската Любов затова Е Истинска, защото колкото пове4е време минава и колкото по-дале4е се намира на тази Земя, толква по-Силна става..)
И да, Истинската Любов Не Може да ни напусне, дори когато имаме вси4ки основания да смятаме, 4е го е направила,
И Наистина, докато не си го помислим(4е ни е напуснала) не можем да разберем колко Истинска е Тя всъшност,
и когато го разбрах се нау4их да 4акам.. и до4аках.
Тя се върна при мен след 7 (Седем) години с това:


Разкъсах и последната си рокля,
та ти сега да не умреш от студ.
Завих те и затичх по земята
с крясък луд, с крясък луд.

И мислех си, че ти ще ме догониш
с петна от кръв по своите нозе,
а ти остана някъде далече
с две ръце, с две ръце.

Моля се аз Бог да е с нас,
моля се аз, моя любов.

А аз не смеех нищо да ти кажа,
останах си да зъзна до зори,
когато ти се втурна да докажеш,
че летиш, че летиш.

Ръцете ми, опрени на стената,
крила не ставаха и аз открих,
че никой на света не ме е чакал
както ти, както ти.

и ме спаси от заблудата, 4е най-хубавите дни в Живота ми са отминали.

04-25-2007, 19:32
Ot 4 - 9 ti clas sam vluben v neq i o6te sam vijdame se seki den na kafe sme seki den no ne moga da buda s neq i me boli ujasno mnogo probval sam se mn po sqkakvi na4ini napravil sam si4ko po silite si sanuvam q sqka no6 me4taq postoqnno za neq nqmam apetit kofti mi e seki den znam 4e zaradi neq si razorix celiq jivot no ne moga da spra da mislq za neq Ne 4e neshto na mene mi ima mi prosto tq e nai nai nai momi4e v u4ilishteto haresvam q ne samo zaradi tva 4e iskam da q zashiq mi zaradi haraktera i i t.n sq 4e e ... si e pomaga na slabite , bezzashtitnite nikoga ne e kazvala lo6a duma na nqkoi !Udivitelna! si4ki sa vlubeni v neq ,a tq strada 4e trq da preebe 4uvstvata na tolkova mnogo hora Napravil sam hilqdi jertvi vklu4itelno i tova 4e sam si promenil celiq harakter po vreme na tezi tejki godini <bolezneni bezsunni no6ti>nqmal sam si priqtelka i sam otkazval sqkvi zaribqvki i zaka4ki bqxme oti6li s 1 priqteli v 4aka raka (v pld) i kat si trugvaxme slu4ixme na piqni devoi4eta i togava sa bqx izpusnal ...i kakvo sledva? 4e be6e gotino gotino ama zashto nqmam jelanie da go napravq pak zashto o6te sanuvam NEQ 1nstvenoto neshto koeto ma darji na tozi prokulnat svqt e tq ... ako do 12ti clas ni6to ne stane togaa ot 14tiq etaj zaminavam dobre 4e moga da prikrivam dobre 6toto ako priqtelite mi razberat kakuv neuda4nik i zagubenqk sam vednaga 6e me zarejat ,a 1nstvenata pri4ina e da sam priqtel s nqkoi e tova 4e mi se uveli4avat 6ansovete s neq...tova 4e moje da hodim po kafeta etc. pu6a nasila piq nasila praa se na gaden oligofren Edinstvenoto mi ospokoenie sa komputurnite igri are bb oda da cukam i btw na vas moje da ne vi puka ama na mene mi olekna ei ne ma gledaite taka se pak s pravo imam 3 2ki po bulgarski

PeAcH
04-25-2007, 21:45
Ami az sam na 16 godini i o6te ne sam obi4ala istinski nqkoe mom4e,makar da sam se vlubvala adski silno.No biv6eto mi gadje naistina me obi4a6e i to mnogo,samo kadeto az ne otvra6tah na 4uvstvata mu i go zarqzah,a na nego nqkolko meseca sled tva mu be6e super kofti,napravo se sasipa,az go vijdah prosto vseki den 4e otka4a6e.Taka 4e znam kakvo e ,super gadno se 4ustva izostaveniq .

`Death`Whore`
04-25-2007, 21:49
Какво се случи, след като той ме заряза? Кой път? :smt005 :smt005 :smt005 Плаках много, плаках като малко дете - с глас, имах нужда постоянно от някого до себе си, дори и виртуално...когато останех сама, плачех...и се случи така, че в един момент реших, че няма смисъл да се терзая за него и срещнах друг...и спрях да плача за човека, който мислех, че няма да ме нарани...а ме нарани най-много.