PDA

View Full Version : да опитам ли отново?



LoLoTy
04-23-2007, 15:46
имах връзка с едно момче,допреди 10 дни когато се разделихме...разделихме защото една негова ''приятелка'' с която е имал вземане даване се върна от чужбина,и той реши,че в този момент трябва да е сам.....когато бяхме заедно,всичко беше идеално - казваха ни ,че сме най - сладката и красива двойка,не сме се карали само с поглед се разбирахме,когато искахме да си кажем нещо.....винаги ни беше много хубаво...и ето,че се разделихме наскоро,и в събота аз реших да го потърся.за да му кжа всичко което мисля и чувствам,да но той не беше в града....и аз му написах един мн интересен смс и той ми отг:''че задължително тази седмица ще се видим.обещавам ти....''всички ми казват да не се занимвам с него,защото като ме отсавил това било един вид подигравка,че не заслужава мен и моята любов,че не му пука за мен....какво да направя.....как да постъпя,да го отблъсна ли,да му кажа че въпреки че го обичам,не мога да бъда с него,или да си дадем втори шанс?

Nadelina
04-23-2007, 15:53
Pyrvo nqmash predstava kakvo she ti kaje toi.. vij kak she premine razgovora vi.. shtom imash nujdata da govorish s nego napravi go.. A za vtori shansove i t.n. nedei da mislish.. prosto napravi tova koeto syrceto ti iska.. za da ti olekne na teb.. i posle ti da si po spokoino.. i da go nqma naprejenieto.. izqsni se s nego.. pyk posle she vidim :)

Adwokat
04-23-2007, 16:11
Ако найстина го обичаш и той тебе му дай втори шанс.. :-({|=

BAYO
04-23-2007, 16:18
Ами може би е искал просто да е сам, не да те зарязва или нещо такова. Вижте се, поговорете си, пък може нещата да се оправят. Според мене има кво да си кажете... Успех :!:

harakiri
04-23-2007, 17:00
Ако си сигорна че той те обича му даи втори шянс.

djeini
04-23-2007, 17:07
Mda i az tui mislq dai mu vtori 6ans :wink:

mon4eto
04-23-2007, 17:10
MI kat go obi4a6 6to pak da ne opita6 otnovo :roll:

koalka
04-23-2007, 18:12
Моя съвет е да не му разкриваш чувствата си, докато не се видите.И все пак прецени си риска той да започне да те разиграва и да има вероятност да не му пука за теб.

Ice_Queen
04-23-2007, 18:16
Ако найстина го обичаш и той тебе му дай втори шанс.. :-({|=

съгласна