PDA

View Full Version : Какво да правя с него???Какво да правя с тази моя ревност???



beautiful_angel
04-23-2007, 16:28
Здравейте!Аз съм на 14 и мн обичам едно момче (Н.).Но с него е малко трудно...
С Н. станахме гаджета преди 1 - 2 месеца...Отначало той постоянно ми казваше,че много ме обича,че аз съм първата му обич,че никога не е обичал до сега...И аз бях луда по него (и все още съм),но един ден направих голяма грешка...Доведох 3 мои приятелки да ги запозная с него (А.,Х. и С.).Но те си падат малко така да се каже "разхайтени" и почнаха да го свалят особено А. тя най - много...И така цяла вечр бяхме аз,Н.,А.,Х.,и С. и още едно момче (В.).Изглежда станаха приятели...И на другия ден отидоха на кафе...А.,Х.,В. и Н.След кафето отишли в къщата на В. и там ... Н. ми изневери с А.,която имах за мн добра приятелка...(като казвам изневери не говоря за секс)...Няма да говоря с подробности,но ми казаха,че 2мата са се целували...Поне аз само това научих...Мен ми стана супер гадно и казах на Н.,че не искам да го виждам повече ... Но преди няколко дена се сдобрихме ... И до вчера бяхме гаджета ... Но...пак стана така,че беше с други момичета...Вчера,едни приятели ме викнаха и ми казаха,че трябва да ми кажат нещо много важно и аз излязох ... Те ми казаха,че са видяли Н.,В. и още 3 момичета (от класа им) заедно...Момичетата слезли от таксито едната отишла при Н. прегърнала го,целунала го и после отишли в една стая ... Не знам вече кво е ставало в стаята,но по неговите обеснения не е станало нищо ... Но аз не му вярвам ... Защото не ме е лъгал един път ... Незнам какво да правя,защото много го обичам и не искам да късаме,а снощи когато разбрах това много ми стана гадно и се ядосах,и когато той дойде му казах,че късаме...А сега много ме е яд,че го направих... Около него се въртят много момичета и той може да бъде с която си поиска и беше цяло чудо,че избра мен.Всъщност той е 8ми клас и повечето ми приятели ми казваха,че е с мен само за да ме вкара в леглото,щот повечето 8мокласници само това искали и т.н...Е аз не им повярвах,но имах леки съмнения...
И сега,когато може би всичко свърши,направо ме е яд на мен.Защо изобщо съм толкова ревнива?!?!?!?!?!?!?!?!Той ми каза,че сега можем да сме САМО приятели,и по - нататък можем да станем гаджета,но това зависело САМО от мен...Аз какво трябва да направя,той не ми каза,но мисля,че не трябва да го ревнувам...но КАК?!?!?!И сега сме само приятели...а не искам да е така...Искам пак да сме заедно.МОЛЯ ВИ помогнете ми!Дайте ми съвет,какво да правя с него???Какво да правя с тази моя ревност??? ](*,)

04-23-2007, 17:13
ami ti go revnuva6 nali taka? i toi tva go znae predpolagam,ili pone se dose6ta(nikoi ne e tolkova typ)..zapo4ni i ti da go drazni6.da go kara6 da revnuva...hvani si drugo gadje,a moje i da ne e istinsko a samo zaredi nomera...po4ni da go drazni6...ako toi naistina te e obi4a,kakto predi ti gi e govoril bi trqalo da se secne i da se osaznae 4e te iska..ako li ne...ami tolkova mu struva liubovta... :wink:

malkoto_sladur4e
04-23-2007, 17:58
Извинявай много обаче....в този случей си много основателно ревнива!Казвала съм и в други мнения...щом партниора/ката ви изневери = :smt075 :smt063 :smt070 :smt071 :smt068 :smt067 :smt066 :smt065 :smt096 :smt021 :smt014 Тфа е ! Може много да го обичаш ама изневярата е опетняване на цялата история!!!Зарежи го сега...ако след време показва още силни чувства към теб и вече е сигурен,че няма да ти изневери...може и да му простиш ама сега твърдо БЕЗ ПРОШКА :!: :!: :!: [-X [-X [-X

koalka
04-23-2007, 18:08
Хах, е, то оставаше и да не си ревнива, при положение, че така е постъпила.А и ти имаш акъл и го търпиш....

Защо се занимаваш с него?Той не те обича-би трябвало вече да си го разбрала.А ти-обичаш ли го и можеш ли въобще да го търпиш да излиза и да ти изневерява с други?Чудя ви се много.Ако обичам някой, ще предпочета да се разделя с него, от колкото да гледам как ми изневерява.

И още един съвет-смени си приятелките, защото са тъпи к***и, а ти им се връзваш и още си с тях.
Как можеш да търпиш такова положение, направо ти се чудя на акъла.

beautiful_angel
04-23-2007, 20:19
ami ti go revnuva6 nali taka? i toi tva go znae predpolagam,ili pone se dose6ta(nikoi ne e tolkova typ)..zapo4ni i ti da go drazni6.da go kara6 da revnuva...hvani si drugo gadje,a moje i da ne e istinsko a samo zaredi nomera...po4ni da go drazni6...ako toi naistina te e obi4a,kakto predi ti gi e govoril bi trqalo da se secne i da se osaznae 4e te iska..ako li ne...ami tolkova mu struva liubovta... :wink:

mi da...az go revnuvam...i toi go znae...i sam probvala da go drazn s nai - dobriq mu priqtel...kazva "men ne mi puka,az nqa se sardq",a kato go draznq s drugi,koito ne poznava - prosto si umira...ne moa go razbera prosto... :-s

beautiful_angel
04-23-2007, 20:47
Защо се занимаваш с него?Той не те обича-би трябвало вече да си го разбрала.

i az nz 6to se zanimavam s nego ... 6tot ... 6tot sam tupa qvno ...


А ти-обичаш ли го и можеш ли въобще да го търпиш да излиза и да ти изневерява с други?

obi4am go ... obi4am go mnogo i moje bi za tova go tarpq ... pf 4e obarkvaciq ...

Adwokat
04-23-2007, 20:59
Личи си че го Обичаш щом не си го заебала до сега.. се пак да си влюбен/а не е лесно...

PoLiToOo
04-23-2007, 21:55
glei ,4e pi4a ti dava baahti povodite za revnost....i az na tvoe mqsto bih go otrqzala..spoki...pojelavam ti da si nameri6 po-dobro mom4e...koeto za razlika ot biv6iq ti durji na tvoite 4uvstva \:D/ :smt008

are uspeh4eta :smt006

koalka
04-24-2007, 07:15
Не трябва, заради това, че го обичаш да го търпиш.Аз примерно много обичам приятеля си, но ако той направи такова нещо, бихме се разделили.

_[LiFe-StiLe]_F
04-24-2007, 07:46
уф, като почнете много да се обичате на 14 направо ми се :smt078 :smt078 :smt078 на 14 още трябва да си играете със кукли Барби, а не да се правите на интересни колко сте били лъгани колко ревнувате тоя или оня... хабер си нямате вие още от тоя свят, ама карай... то ще ви опре до главата някой ден [-( това, което правите сега са идиощнити :smt011

MoHuTo
04-24-2007, 08:19
Ко се заяждате с момичето, ко като е малка..всеки е преживявал първите любовни трепети..и разочарования...и тя ще стане по-голяма и тя ще дойде на друг акъл...
A темата - това момче изобщо не те обича и няма смисъл да се занимаваш изобщо с него... [-X

UnBornKb
04-24-2007, 09:08
Т'ва момче не заслужава да тичаш подир него .. Явно е от тия момчета, на които не им харесва да са само с едно момиче и най-вече да са верни... Ще прозвучи банално, ако ти кажа забрави го и продължи напред .. но все пак опитай .. знам, че е трудно

_[LiFe-StiLe]_F
04-24-2007, 09:24
Ко се заяждате с момичето, ко като е малка..всеки е преживявал първите любовни трепети..и разочарования...и тя ще стане по-голяма и тя ще дойде на друг акъл...
A темата - това момче изобщо не те обича и няма смисъл да се занимаваш изобщо с него... [-X

що ти не взе да пропуснеш първия абзац от поста си :-s тръгнала на мене да ми дава ъкъл!!! абе я си гледай работата, малката!

F33l7h3Pa1n
04-24-2007, 09:41
_F]

що ти не взе да пропуснеш първия абзац от поста си :-s тръгнала на мене да ми дава ъкъл!!! абе я си гледай работата, малката!

Абе не те знам на колко си ама за много възрастна се пишеш,а с постовете си го не го доказваш... няма да си над 20... Като нещо ти е кофти к'во си го изливаш на не който трябва...

А за авторката на темата зарязвай го тоя.. От тук нататък каквото и да стане м/у вас най-много да продължи да те наранява

honda^
04-24-2007, 11:34
1во. Как да не си ревнива, при положение, 4е той ти казва 1, а прави съвсем друго... Лъже те по най-безсрамния на4ин...е кажи ми как, по дяволите, да не го ревнува666
2ро. Не му позволявай да те ма4ка така, както е правил. Няма зна4ение, 4е е било цяло 4удо, 4е сред вси4ки свои фенки е избрал то4но теб [-X . Постъпила си много добре като си го зарязала. Изневерил ти е 1 път, 666те го направи и друг. Не се занимавай изоб666то. Само си губи666 времето :| . Намери някой, който да те цени и държи на теб.

BAYO
04-24-2007, 11:41
Абе ако искаш да му простиш, прости му, но не мисля, че той ще е възхитен от тва и ще продължава по същия начин да те мачка. Бягай с багажа на далече, защото не можеш да го върнеш, тря си силна и да продължиш напред. Тва мисля :idea:

beautiful_angel
04-25-2007, 12:15
mnogo 10x za syvetite pri vsi4ki slu4ei 6te gi imam v predvid :)