PDA

View Full Version : Гаджето на най-добрия ми приятел!



Harmanlieca
04-23-2007, 16:31
Mи кво да ви кажа, попаднал съм в най-най-най-тъпата ситуация, а именно влюбен съм в най-неправилния човек - гаджето на най-добрия ми приятел. И още по-тъпото в цялата ситуация е ,че тя също ме харесва и дори ми го сподели, но понеже приятелят й (моят приятел) беше наблизо, не можехме да говорим нормално и успях да дам някакъв уклончив отговор, но тя определено не разбра какво чувствам към нея. Тъпото е, че никога не бих(колкото и да искам) направил нещо с нея, защото държа на приятеля си и не искам да го предавам, а и освен това тя също го обича защото ходят от много време. Дайте ми съвет, според вас да й кажа ли какво изпитвам към нея или да оставя нещата така, защото просто няма начин да бъда с нея, а в същото време много ми се иска да и кажа това което чувствам, но това може би ще обърка още повече нещата!? Единственото, което знам е че съм яко, ама мн яко хлътнал ,а имам чувството, че приятелят ми не я оценява достатъчно! Незнам.. ако това е момичето на моя живот, поне се радвам ,че я познавам! :cry:

SlyN4o`f
04-23-2007, 16:38
Приятел много кофти ситуация...Ммм аз ако бях на твое място бих говорил с приятеля си за момичето(в моя случай би било момчето:Д).Питай го дали все още я обича,как би приел раздяла с нея?Какво е тя всъщност за него?В зависимост от това какво ти отговаря можеш да намекнеш,че имаш някакви чувства.И двете ми най-добри приятелки биха ме разбрали,сигурна съм в това,но не знам какъв е твоят!А колкото до това да кажеш на момичето за чувствата си-недей прави тази грешка.Тя е достатъчно объркана,първо се оправи с приятеля си ,а после мисли за момичето...

Adwokat
04-23-2007, 16:39
Като не искаш да нараниш приятеля си.. не виждам смисъл да и казваш какво изпитваш към нея.. най добре си останете само приятели.

harakiri
04-23-2007, 16:52
Като не искаш да нараниш приятеля си.. не виждам смисъл да и казваш какво изпитваш към нея.. най добре си останете само приятели.
И аз така мисля.

Harmanlieca
04-23-2007, 17:21
Обаче истината е, че тя е много красива и ми допата изключително много като характер, така че привличането не само визуално. Незнам как ще бъда приятел с нея, след като я сънувам всяка нощ ,а когато не спя мисля за нея...

Harmanlieca
04-23-2007, 17:27
А как да я забравя като я виждам почти всеки ден? Добрите приятели не се карат за нищо, дори за момиче/момче.. така че тази тема е ТАБУ!

... мислил съм много по-въпроса, решението е взето, обаче чувствата си остават мамка му.. не мога да ги изхвърля на улицата!!

Adwokat
04-23-2007, 17:37
Ти ни питаш ни си казваме мнението.

koalka
04-23-2007, 17:41
Каквото и да направите, определено ще се скарате с приятеля ти, което не е много добре.По-добре не се занимавай с нея, да не вземе нещо да разбере и после и двамата ще го отнесете.
Помисли как на теб би ти било, ако си на неговото място...не много добре, нали?Говорете с нея и забравете за случая, опитай се да я забравиш.Разбирам, че си хлътнал страшно много, но ако искаш да си с нея, ще трябва да загубиш едно приятелство.

vikipf
04-23-2007, 21:11
МИ ТРЯА ГОВОРИш ИЛИ С НЕЯ ИЛИ С ПРИЯТЕЛЯ СИ... ИЛИ ДА МЪЛчИш... ЗАВИСИ КВО ИСКАш ДА ПОСТИГНЕш... АКО ГОВОРИш С НЕГО.... ТОЙ ИЛИ щЕ ТЕ УТРЕПЕ (ПРЕНОСНО) ИЛИ щЕ РАЗБЕРЕ чЕ СИ МУ ФР И МУ КАЗВАш ВСИчКО КОЕТО ТИ Е НА СЪРЦЕ (НАЛИ ТАКА ПРАЯТ ПРИЯТЕЛИТЕ)... АКО ГОВОРИш С НЕЯ ИЛИ шЕ СКЪСА С ГАДЖЕТО СИ И шЕ ТРЪГНЕ С ТЕБЕ ИЛИ шЕ БЪДЕТЕ "ЛюБОВНИЦИ ПОД ПРИКРИТИЕ" (ПАК ПРЕНОСНО)... ИЛИ ДА СИ ГО ЗАПАЗИш ЗА СЕБЕ СИ И ДА УСЕщАш КАК шЕ ЕКСПЛОАДИРАш СЕКИ МИГ КАТ Я ВИДИш... АМА ИМА шАНСА ДА НЕ СИ ПРОПИЛЕЕш ПРИЯТЕЛСТВОТО ПОНЕ... щОТ ХЛЪВАНЕТО МИНАВА... А ПРИЯТЕЛСТВОТО ОСТАВА ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ... КСОД А КАЖА ИМА МНОГО ВАРИАНТИ ВЪРХУ КОИТО ДА РАЗСЪЖДАВАш... ЗАВИСИ КВО ИСКАш Д АПОСТИГНЕш...

04-23-2007, 21:15
Напиийте се а после е еби в гъза а ако приятелят и се отвори еби и него :-D

vivian
04-23-2007, 21:20
Като не искаш да нараниш приятеля си.. не виждам смисъл да и казваш какво изпитваш към нея.. най добре си останете само приятели.
И аз така мисля.


i az sam na tova mnenie.glupavo e da govori6 s priqtelq si.na nego vinagi 6et mu stane gadno ako ti hodi6 s tova momi4e.nezavisimo dlai q obi4a o6te ili ne,a o4evidno q obi4a 6tom hodi s neq tolkova vreme.mn e tapo da predava6 priqteli,zaradi 4ovek,koito skoro moje da ti omrazne.zagubi6 li doverieto na tozi 4ovek,mn trudno 6et si go varne6 posle.prosto se ogledai naokolo i zabravi za taq macka,ako 6te i miss svqt da e.
no ako ne ti puka za priqtelqt ti davai.6te go narani6,6te go boli,no ti 6et si dobre.(ne zvu4i hubavo nali,osobeno kato govoim za nai-dobriq ti priqtel). [-X

bqsna_teenagerka
04-24-2007, 08:40
Като не искаш да нараниш приятеля си.. не виждам смисъл да и казваш какво изпитваш към нея.. най добре си останете само приятели. =D>

jus7_a_boy
04-24-2007, 08:45
Каквото и да става, каквото и да е момичето лично аз не бих предал най-добрия си приятел, просто прекалено много сме правили един за друг за да го предам заради едно момиче. А и щом са заедно от много време значи просто се дистанцирай и ги остави да са щастливи. От ситуацията в която си, ако направиш нещо спрямо нея каквото и да стане по нататък, човека който губи във всички случаи си ти.

saskou
04-24-2007, 08:50
Каквото и да направите, определено ще се скарате с приятеля ти, което не е много добре.По-добре не се занимавай с нея, да не вземе нещо да разбере и после и двамата ще го отнесете.
Помисли как на теб би ти било, ако си на неговото място...не много добре, нали?Говорете с нея и забравете за случая, опитай се да я забравиш.Разбирам, че си хлътнал страшно много, но ако искаш да си с нея, ще трябва да загубиш едно приятелство.
=D>
Дам.. няма да се карате за "нечовек" :oops:

honda^
04-24-2007, 11:25
Предполагам знае666, 4е едно моми4е идва и си отива, но приятелите остават... Помисили върху това.

LetiCherry
04-24-2007, 11:29
Ами за мен гаджетата на моите приятелки са абсолутно забранена територия! ако държи6 на приятеля си, просто се бори с 4увствата си и НЕ говори с моми4ето за тях изобто! бъди безразли4ен!

04-24-2007, 16:22
[quote="leti_cherry"...ако държи6 на приятеля си, просто се бори с 4увствата си и НЕ говори с моми4ето за тях изобто! бъди безразли4ен![/quote]

...така смятам да направя..... :cry: :cry: :cry:

sh3_1s_7h3_0n3
04-24-2007, 19:21
замълчи си и запази приятелството... отколкото да признаеш на гаджето му, че я харесваш....дори и да стане нещо м/у вас... тя да зареже приятеля ти и да тръгне с теб... и един хубав, слънчев ден като скъсате и вие двамата и накрая к'во... и без най-добър приятел, и без гадже... трай си и преглътни чувствата си към съответното момиче...не я поставяй и нея пред сложен (може би) избор... защото ще се чувства много объркана...не разрушавай връзката на НАЙ-добрия си приятел![/b]

Harmanlieca
04-26-2007, 00:48
незнам как да го преодолея това.. истината е, че не съм грозен и доста момичета ме харесват, но само тя ми се е набило в главата и само за нея мисля!! Харесвам всичко, което прави.. всичките й навици, как се усмихва, как се смее, как изглежда когато е тъжна.. да за мен тя е като прочетена книга. Само като погледна очите и мога да разбера за какво си мисли.. какво чувства.. и най-важното знам как да я развеселя...да я накарам да се почувства по-добре, докато приятеля ми не усеща тези неща. Имам чувството, че я познавам цял живот и всичко което което съм търсел в една жена - тя го притежава!!! Не съм поредният влюбен тинейджър, въпреки, че името на сайта е насочен точно към тази група хора.... имал съм няколко сериозни връзки, но чувства като тези никога не съм изпитвал ........ и то към гаджето на най-добрия ми приятел! Никога не съм очаквал да попадна в такава шибана ситуация.. неспирно мисля за нея и утеха сигурно няма да намеря докато не я целуна и й кажа, че я обичам...... ';двсг;рвхглехйлгрй;;;р;лгхв рлх ебахти...................................... .........

PeAcH
04-26-2007, 06:23
Da mnogo gadna situaciq,no vsa6tnost znam kakvo e.Nai dobriq priqtel na biv6eto mi gadje se vlubi v men i nqkolko meseca go krie6e,ni6to ne mi kazva6e,no se darje6e super stranno i edin den az go popitah kakvo mu ima,a toi mi kaza 4e ot odavna bil vluben v men i mn me haresval,no neiskal ni6to da napravi za6toto vse pak sam hodila s nai dobriq mu priqtel.Lo6oto be6e 4e i toi ne mi be6e bezrazli4en i az sa6to mu go kazah.Ot togava vsi4ko se promeni i nemojehme da badem prosto priqteli s nego,makar da se opitvahme.Taka 4e ako i ti i kaje6,6te stane po dobre,pone 6te si iskren s neq,pak kakvoto stane,stane.

alkobalko
04-26-2007, 18:49
Най-добре не се занивамай с нея. Предполагам, че ти е пределно ясно колко гадна е тази ситуация. Няма смисъл да се занимаваш с това момиче.

radito
04-26-2007, 19:59
Ти сам казваш, че никога няма да стане нищо между вас, защото ти не го искаш. Тогава какъв е смисъла да и признаваш чувствата си?! Приятелите винаги са по-важни! :wink:

Chikiponita
04-26-2007, 20:08
И тук се разкрива вечната борба между "Искам" и "Трябва".Когато побеждава "Искам",сме гузни,а когато побеждава "Трябва",сме нещастни.Е,избирай!Но има и друго нещо...Можеш да НЕ избираш да бъдеш нещастен,но и да НЕ бъдеш гузен...Как?Ами много просто.Отиваш при най-добрия си приятел и на него му казваш открито и откровено,че си влюбен в неговото гадже.Кажи му,че просто си искал той да знае това,за да няма интриги между вас и разни подлости.Също му кажи,че ти много го цениш и че това,че му признаваш,че харесваш гаджето му, не означава,че ще се опиташ да я свалиш.Просто си искал да бъдеш искрен.Той трябва да те разбере.Не знам как стоят при вас момчетата нещата...Може да не реагира добре...Не знам.Ти прецени.Но аз те съветвам да направиш това,защото хем ще бъдеш откровен със себе си,хем с него.Съвестта ти ще бъде чиста и вече няма да ти тежи тази мисъл :) :) :)

jony
04-26-2007, 20:56
И тук се разкрива вечната борба между "Искам" и "Трябва".Когато побеждава "Искам",сме гузни,а когато побеждава "Трябва",сме нещастни.Е,избирай!Но има и друго нещо...Можеш да НЕ избираш да бъдеш нещастен,но и да НЕ бъдеш гузен...Как?Ами много просто.Отиваш при най-добрия си приятел и на него му казваш открито и откровено,че си влюбен в неговото гадже.Кажи му,че просто си искал той да знае това,за да няма интриги между вас и разни подлости.Също му кажи,че ти много го цениш и че това,че му признаваш,че харесваш гаджето му, не означава,че ще се опиташ да я свалиш.Просто си искал да бъдеш искрен.Той трябва да те разбере.Не знам как стоят при вас момчетата нещата...Може да не реагира добре...Не знам.Ти прецени.Но аз те съветвам да направиш това,защото хем ще бъдеш откровен със себе си,хем с него.Съвестта ти ще бъде чиста и вече няма да ти тежи тази мисъл :) :) :)
Да, неговата съвест ще бъде чиста и с това се приключва налИ?
Ебати егоиста ще излезе!
А неговия приятел вече няма да може да има нито на него, нито на гаджето си доверие и рано или късно едната или другата връзка в триъгълника ще рухне.
По темата:
Пич след време ще се оправиш. Говориш много красиво, шапка ти свалям, но съм сигурен, че след известно време ще ти мине. Намери си някоя друга и тя ще ти помогне да я забравиш.
От друга страна тя може да зареже приятелят ти заради някой друг, ако не заради теб, защото явно няма чувства към него...
От трета страна новата мацка ще ти бъде като интструмент за забрава и рискуваш да нараниш и нея.
Аз изказвам мнение, защото честно казано не знам какво точно да те посъветвам да направиш :(.
Дано вземеш добро решение.

_[LiFe-StiLe]_F
04-26-2007, 21:00
И още по-тъпото в цялата ситуация е ,че тя също ме харесва и дори ми го сподели... освен това тя го обича защото ходят от много време

ти тъп ли си, че си противоречиш така?! или просто си на не повече от 12-13 :-s

Chikiponita
04-26-2007, 21:03
Съвсем няма да постъпи егоистично!Напротив.Много по-егоистично би било,ако крие от приятеля си истината.Явно вече с момичето са си казали какво изпитват,а горкият му приятел е предаден,ако нищо не му каже.Трябва да бъде честен към него.Тези неща се случват.А връзката дали ще рухне или не и то по какъв повод си зависи само и единствено от двойката.Рано или късно истината излиза на яве и е по-добре доброволно да се каже,защото няма никого да нарани,отколкото да бъде премълчавана и накрая освен всичко друго момчето ще излезе и лъжец.

jony
04-26-2007, 21:10
Съвсем няма да постъпи егоистично!Напротив.Много по-егоистично би било,ако крие от приятеля си истината.Явно вече с момичето са си казали какво изпитват,а горкият му приятел е предаден,ако нищо не му каже.Трябва да бъде честен към него.Тези неща се случват.А връзката дали ще рухне или не и то по какъв повод си зависи само и единствено от двойката.Рано или късно истината излиза на яве и е по-добре доброволно да се каже,защото няма никого да нарани,отколкото да бъде премълчавана и накрая освен всичко друго момчето ще излезе и лъжец.
Той не е имал време да и разкрие чувствата си. Прочети внимателно 1 пост.
При това усковие може просто да остави нещата така и момичето след време ще реши, че му е безразлична и готово...
Още 1 възможност... ](*,)

Chikiponita
04-26-2007, 21:19
Според мен момичето не пада от Марс и се е досетило,че той е хлътнал до уши по нея още преди самият той да го разбере ;) Споко,ние момичетата сме доста прозорливи ;) :)

MoHuTo
04-26-2007, 21:28
Като не искаш да нараниш приятеля си.. не виждам смисъл да и казваш какво изпитваш към нея.. най добре си останете само приятели.
И аз така мисля.
Мхм..и аз съм на същото мнение.. :::

Harmanlieca
04-26-2007, 23:24
_F]
И още по-тъпото в цялата ситуация е ,че тя също ме харесва и дори ми го сподели... освен това тя го обича защото ходят от много време

ти тъп ли си, че си противоречиш така?! или просто си на не повече от 12-13 :-s

Явно ти си тъпия, защото въпроса ти още по-тъп!?!?
Това, че е влюбена в мен незначи, че не го обича(поне малко, предполагам)! При положение, че са заедно 3 години и се познават от 5 годишни .... мий незнам.. сигурно го "ненавижда"(слагам го в кавички, за да уловиш иронията) !

/off the record на 22 съм

Harmanlieca
04-26-2007, 23:42
Благодаря ви много за съветите!! Наистина ми бяха от полза,но още като пусках темата бях взел решение, към което смятам и за напред да се придържам ..а именно да запазя приятелството. Ето това е човешкия живот - игра на лабиринти с много и различни пътища и всеки с различен изход . И най-лошото .. по който път и да поемеш - няма връщане назад и винаги ще си мислиш :"до какво водят останалите" ...явно ще си остана само с мечтите.. та нали поне те са ни безплатни?! ( :) ) :cry:

jony
04-27-2007, 00:10
НА 22?! Ауу.... =; :smt011

BAYO
04-27-2007, 10:31
Всички наши мечти мога да се сбъднат - ако имаме куража да ги преследваме. Успех!