PDA

View Full Version : Moderated: Помогнете с есе на тема "На най-важните...



Erotic_boy
04-23-2007, 16:52
ako nqkoi razbira ot eseta neka pogledne eto tova '' Na nai vajnite jiteiski puti6ta nqma nikakvi putni znaci'' i da mi pomogne s ne6to kato naprimer kakvo da napi6a!pls

Moderated by koalka
т.1 от Правилника!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
6 и 7 точка от правилника!

djeini
04-23-2007, 16:59
Pf ot kude da znam.Tova ne e za tuk

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Kaто незнаеш - няма да пишеш! 10 точка от правилника!

SlyN4o`f
04-23-2007, 17:00
МИ може би ,когато искаш да постигнеш нещо,"знака" Стоп няма да те спре:)Човек се бори за да бъде щастлив.Точе е най-трудната борба...За съжаление по пътя си често наранява и други хора(все пак няма правила,няма пътни знаци).Аз така го разбирам.Ако го развиеш мисля ,че ще се получи горе -долу...

edin 4ovek
04-23-2007, 17:11
МИ може би ,когато искаш да постигнеш нещо,"знака" Стоп няма да те спре:)Човек се бори за да бъде щастлив.Точе е най-трудната борба...За съжаление по пътя си често наранява и други хора(все пак няма правила,няма пътни знаци).Аз така го разбирам.Ако го развиеш мисля ,че ще се получи горе -долу...



mersi

04-23-2007, 17:22
ako nqkoi razbira ot eseta neka pogledne eto tova '' Na nai vajnite jiteiski puti6ta nqma nikakvi putni znaci'' i da mi pomogne s ne6to kato naprimer kakvo da napi6a!pls




ami spored men tova se otnasq za tova 4e v jivota nqma pytni znaci,koito da ti pomagat..koito da ti kazvat spri ili zavii na sam.KOgato pravi6 svoq izbor za kakvoto i da bilo,nikade nqma znak 4e e opasno za jivota ako tragne6 nasam i dr..

silvetka
04-23-2007, 21:36
vlez v pomagalo.com tam ima i eseta i temi vsqkakvi!predpolagam,4e moje i da go ima tova ese!