PDA

View Full Version : Moderated: Как да я убедя да се изкъпе и подстриже?



gabrielka@a
04-23-2007, 17:04
Моля-помогнете ми!Имам една съученичка,която не се къпе!Един път в седмицата за момиче в 7 клас НЕ Е достатъчно!!!Моля кажете как да я накарам,защото нито се къпе,нито се подстригва и всеки ден ходи с едни и същи дрехи!Всички и го казват,ама тя-НЕ и Не .Дори и учителките и правят забележки за хигиената,но тя продължава да си е мърла и вече почва да мирише :x Ужас!Моля ви :кажете как да я убедя да се ИЗКЪПЕ и да се ПОДСТРИЖЕ,защото вече на се търпи!!!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

VankS
04-23-2007, 17:07
Бъди желана .. :) достатачно е .. .тя ако си мисли че така може да си намери прятел... жестоко са лъже.. обясни и малко кво харесват момчетата а у .. и ще се навие според мен така би трябвало да стане :? 8)

Imaginar4e
04-23-2007, 17:13
Пфффф тва момиче сигурно се мрази.Кво да ти кажа, хора всякакви.Или има нещо сбъркано в нея или се прави на интересна.И да ти кажа ако тя си е нумила такава да си бъде едва ли ще успееш да я разобедиш.Може да направите подписка :D абе и аз не знам кво може да направите....щом й го казвате в прав текст и не ви слуша

gabrielka@a
04-23-2007, 17:28
Пфффф тва момиче сигурно се мрази.Кво да ти кажа, хора всякакви.Или има нещо сбъркано в нея или се прави на интересна.И да ти кажа ако тя си е нумила такава да си бъде едва ли ще успееш да я разобедиш.Може да направите подписка :D абе и аз не знам кво може да направите....щом й го казвате в прав текст и не ви слуша
Когато и казваме:"Подстрижи се!"Тя вика:"Бе,я си гледайте работата!"
А когато и казваме:"Къпи се по-често!"Тя вика"Един път в седмицата е достатъчен!"
Пък още не си пада по момчета,така,че няма да и пука какво харесват................Просто незнам-невъзможна е-сякаш това е от стила и на неподдържаност и мърлявост...незнам!

emilythestrange
04-23-2007, 17:41
Оле имаме една същата от нашия клас...разбирам болката ти.Квото и да и казвате тя нема се изкъпе :lol: по-скоро да си стои мръсна и да започне да се къпе на 2 седмици отколкото да признае че сте прави.
Така че ако ви се живее по добре стойте далеч от нея :-&

Keira
04-23-2007, 17:43
Това момиче ще подхожда на тоя дето е пуснал една тема тук и пита дали е нормално да се къпе по един път на седмица :lol: :lol: :lol: С такива хора няма оправия ... най-много да се хванат момчетата и насила да я полеят с водя ... пак ще е нещо :lol: :lol: :lol: Или направо без да питате хващате една ножица и проблема с косата е решен :P

Ниго
04-23-2007, 17:52
Направете и един гердан от ароматизатори борчета и й го подарета за рожденния ден. В комплекта - пяна за бръснене, бръсначка и кратка брошура "Как да си избръснем подмишниците"
Събрани и залепени на голямо пано етикетите на разилчно ролл-он стикчета, дездоранти и тн., където е описан начина на употреба.

Завършек - пакет изненада.
В голяма кутия с шарена опаковка и още по -шарена панделка се натъпкват огромно количество стари вестници, като по средата се слага едно паве с прикрепена бележка "Този камък пада от сърцати ни всеки път, когато се изкъпеш"


Сега сериозно:
Замисляли ли сте се, че може да е от недоимък. В гимназията имах един съученик, живееше само с майка си 200 лева за двама човека... Не се къпеше щото нямаха бойлер. Не щото няма желание. Лятото като ходехме по язовирите се къпеше там.

gabrielka@a
04-23-2007, 17:56
Направете и един гердан от ароматизатори борчета и й го подарета за рожденния ден. В комплекта - пяна за бръснене, бръсначка и кратка брошура "Как да си избръснем подмишниците"
Събрани и залепени на голямо пано етикетите на разилчно ролл-он стикчета, дездоранти и тн., където е описан начина на употреба.

Завършек - пакет изненада.
В голяма кутия с шарена опаковка и още по -шарена панделка се натъпкват огромно количество стари вестници, като по средата се слага едно паве с прикрепена бележка "Този камък пада от сърцати ни всеки път, когато се изкъпеш"


Сега сериозно:
Замисляли ли сте се, че може да е от недоимък. В гимназията имах един съученик, живееше само с майка си 200 лева за двама човека... Не се къпеше щото нямаха бойлер. Не щото няма желание. Лятото като ходехме по язовирите се къпеше там.
1.Тя е момиче
2.Имат си апартамент ,бойлер и всичко останало-не е в това проблема,а в това,че я мързи

gabrielka@a
04-23-2007, 17:57
Това момиче ще подхожда на тоя дето е пуснал една тема тук и пита дали е нормално да се къпе по един път на седмица :lol: :lol: :lol: С такива хора няма оправия ... най-много да се хванат момчетата и насила да я полеят с водя ... пак ще е нещо :lol: :lol: :lol: Или направо без да питате хващате една ножица и проблема с косата е решен :P
Една от нашия клас и се закани :-D :-D :-D :-D :-D

04-25-2007, 20:07
Това е много гадно. Изпитвала съм го на свой гръб. Преди няколко години си падах по един пич, който беше голям веселяк, много добре изглеждащ, интелегенте и...скаран с хигиената #-o То всичко хубаво, ама само от страни да го гледаш. Приближиш ли се - падаш упоен. Та така ми се уби меракът. Веднъж му "намекнах" и му подарих шампоанче, балсамче( беше с дълга коса 8-[ ), душ гел, ама той пак не схвана и така се отказах от него. Знам, че звучи гадно, ама съм гнуслива и това е!

sladko`eFche
04-26-2007, 12:40
imame ne6to podobno i v klasa mi..mie se momi4eto,no pak miri6e :/ podarihme i sapun4e :P

umrqlabubole4ka
04-26-2007, 15:50
ми де да знам почнете да я отбягвате и тя дано се усети кат е толкос зле...

04-26-2007, 16:19
Ъ!? Като я кефи с по-дълга коса , ще ходи с по-дълга коса!!

Едно е дълга и поддържана коса, друго е оставена на произвола плява :-D

koalka
04-26-2007, 16:51
Еми, тя не знам как се търпи себе си, ама айде.Няма как да я убедиш, остави я.Ще й дойде акъла в главата.

мразим го целия клас
04-26-2007, 17:48
оле имаме едно момче от класа дет от 5ти клас до ся 7ми е с същите дрехи и същите маратонки и всичко му е същото...а не като се замисля има две долнища на анцук едното му е късо другото дълго или може би го дига на горе да не си личи,че ходи с един и същи всеки ден :-D
и вуни майна еми кат почне ти говори оууу не искам и да си го помислям :-D плешиф такъф :-D не са къпе човека майна,за жалост седя на първия чин,щот тъпата г-жа ме премести о тоя е на другия чин до мен оле кат си вдигне ръката умирам просту :smt005 :smt005 :smt005 :-D

04-27-2007, 17:15
Ъ!? Като я кефи с по-дълга коса , ще ходи с по-дълга коса!!
Ама тя не я поддържа и изглежда ужасно!!! :-&

gabrielka@a
04-27-2007, 17:19
Ъ!? Като я кефи с по-дълга коса , ще ходи с по-дълга коса!!

Едно е дълга и поддържана коса, друго е оставена на произвола плява :-D
Мдаааа!Точно това е!

mp3f
04-27-2007, 17:38
:smt013 :smt013 :smt013 i az imam edin takyv sъu4enik ujasen e !!!! miri6e na laina ! :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 Az se opitvam vyzmojno nai-delikatno da mu go kaja ama toi su6to taka : ne i ne !!! nakraq 6te vikna heiito da go dezinfikcira !!! umryznalo mi e ot nego vmirisa mi jivota :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019

gabrielka@a
04-27-2007, 18:46
:smt013 :smt013 :smt013 i az imam edin takyv sъu4enik ujasen e !!!! miri6e na laina ! :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 Az se opitvam vyzmojno nai-delikatno da mu go kaja ama toi su6to taka : ne i ne !!! nakraq 6te vikna heiito da go dezinfikcira !!! umryznalo mi e ot nego vmirisa mi jivota :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019
Ха-ха-ха! :mrgreen:

eclipseee
04-28-2007, 17:34
Ние в класа имаме същата(9клас :-& ). Просто незнам тия хора как се понасят и ходят така по улиците, ама те си търпят бъзиците ние се смеем :-D Скоро ше и изсипем една кофа вода и сигурно ше получи пристъп :lol:

CaRaMeL4eTo
04-28-2007, 18:05
awe fashtate q 5 4oveka v mifkata s shampoana i s nojicata i vi e reshen problema :)

Saska
04-28-2007, 18:40
da vi kaja toq problem go ima na mnogo mesta..v moq klas sy6to imame edno momi4e...koeto se kype vednyj sedmi4no...i idva s mazna kosa na u4ili6te..postoqnno s edno i sy6ti drehi..no tva go ima po4ti vyv vseki klas...prosto nqkoi hora ne obi4at da miri6at na svejo..na 4isto...da izglejdat dobre...i nai ve4e da bydat haresvani ot horata...az taka ne moga....prosto me e sram da izlqza ot nas s mazna kosa...4uvstvam se dikomfortno....no qvno na nqkoi hora tva ne im puka... :|

shadow4e
04-28-2007, 20:34
Относно подстригването, предложи й да я подстрижеш ти.

04-28-2007, 21:17
trqbva da se izgori na klada da i doide akula v glavata

f1s714e70
04-28-2007, 21:40
xaxa mi kaji i 4e miri6e i 4e ne e normalno v 7 klas da se kape samo edin pat v sedmicata, za kosata sa6to i kaji 4e ne e hubavo da e s c1ftq6ti krai6ta...xaxaxax basi marlata ctct za kvo vaob6te se zanimava6 s neq

iLoveChocolate
04-29-2007, 09:49
не знам тя как се търпи и харесва такава-или просто не и пука или е решила да ви умори от "аромати". наговорете се нещо с класната в 1 чад на класа да си говорите за личната хигиена. тя от вас не си взима съвет, ма дано от по-голям човек си вземе. а относно косата и кажете, че така не и отива и, че ако иска да има дълга коса, трябва да я подстригва от време на време за да расте и да става още по-дълга и дълга. забаламосайте я нещо :smt012 :smt012

2324564
04-29-2007, 12:36
Наистина е неприятно за околните, но е възможно семейството и да нямат достатъчно пари. То хубаво казваш, че си имат апартамент и бойлер, но имат ли пари за ток и вода и т.н. Може хората да са го закъсали нещо и да пестят от тук и от там пари(за фризьор, ток, вода, дрехи). А на момичето може да не му е удобно да говори за проблемите, които имат семейството й и за това да реагира така. Всичко е възможно. Ако е така, аз лично бих я оправдала и бих и съчувствала. Но ако го няма факторър "недостиг на пари", то значи наистина няма оправдание за безхаберието си по отношения на външния вид [-X

UnaBletoLoVeU
04-29-2007, 15:03
Възможно е да не се къпе, подстригва и да ходи с едни и същи дрехи постоянно, защото имат парични проблеми..Най-вероятно знае как изглежда отстрани, но се прави, че така си и харевса, за да не издава, че са зле с парите и дори не могат да си позолят елементарните хигиенни нужди...

05-01-2007, 16:58
Наистина е неприятно за околните, но е възможно семейството и да нямат достатъчно пари. То хубаво казваш, че си имат апартамент и бойлер, но имат ли пари за ток и вода и т.н. Може хората да са го закъсали нещо и да пестят от тук и от там пари(за фризьор, ток, вода, дрехи). А на момичето може да не му е удобно да говори за проблемите, които имат семейството й и за това да реагира така. Всичко е възможно. Ако е така, аз лично бих я оправдала и бих и съчувствала. Но ако го няма факторър "недостиг на пари", то значи наистина няма оправдание за безхаберието си по отношения на външния вид [-X
e da ama nojica pone tr da imat kakto i obiknoven sapun i nqkakva voda(dori dajdovna).Za vsi4ko si ima na4ini1