PDA

View Full Version : 4uvstvam 4e ne6to ima... :{



pla4kam si
04-23-2007, 17:12
Imam si priqtel koito strashno mnogo si obi4kam :smt007 :smt007 :smt007 Hodim ot mesec i pove4e :) Si4ko e super,no naposledyk 4uvstvam 4e stava neshto.Vijte..ne mi e kazal nishto s koeto da me navede na taq misyl ama neshto kato intuiciq.Imam 4uvstvoto 4e mnogo mnogo ne mu puka za men...a i ne sme se vijdali ot nqkolko dni. :smt010 Off neznam ama mi e mn gadnoo.Ako mu pukashe za men shteshe pone da me potarsi teq dni,a toi napravo me zabravi.Nqma vse az da go tarsq [-( I sq kakvo?Obi4am go,no sym si inat i az ne go tarsq i toi men ?

mirelchety
04-23-2007, 17:24
ostavi toi da te potyrsi

Ако обичаш някого, пусни го на свобода. Ако той се върне, е завинаги твой. Ако не се върне, значи никога не е бил.

:P

djeini
04-23-2007, 17:26
Da neka purvo toi da te potursi.Nqma ve4no da si ti mnogo qsno i toi trqbva da u4astva v taq vruzka

Adwokat
04-23-2007, 17:39
Ако те обичаше щеше да те потърси тия дни..

П.С. мир и любов

koalka
04-23-2007, 17:50
Не знам какви чувства има, а не знам и защо не те търси.Вземи му се обади и поговорете за това, кажи му за притесненията си и се разберете.

Satyr
04-24-2007, 08:35
Може да е зает, всичко се случва, наистина, когато нещо те мъчи си питай. При момчетата има друга психика, че се успокояват по-лесно от момичетата, до като при вас е по-сложно, вечно мислите, ма той защо така, защо иначе и .. после идва, ма аз скъсах с него, обаче още го обичам, остави го малко въздух да подиша, да си направи контролните или каквото и да е там друго ;-)
Излишни са всякакви терзания, те са необходими след години, когато сте се замогнали, с две деца и тогава започнеш да не го виждаш безпричинно за по няколко дни, тогава е редно да си зададеш, да го запиташ тези въпроси :D

bqsna_teenagerka
04-24-2007, 08:37
ами остави го той ти се обади....виж му държанието и по него ще разбереш какво има.

honda^
04-24-2007, 11:37
Потърси го ти. Поговори с него и разбери какво става. Другото, което може666 да направи666 е да седи666 и да се 4уди666, какъв е проблема :roll:

MartiSSima
04-24-2007, 14:38
Мила знам какво ти е.Случвало ми се е неведнъж вътрешно да знаеш, че нещо не е така както трябва да бъде.Най - доброто решение потърси го, говори с него и ако виждаш че е безразличен тегли чертата вместо да се мъчиш!Успех!

TuZAra
04-24-2007, 14:43
Откаде знаеш дали не му се е случило нещо :?: :cry:

MeTheMost
04-24-2007, 14:48
Imam si priqtel koito strashno mnogo si obi4kam :smt007 :smt007 :smt007 Hodim ot mesec i pove4e :) Si4ko e super,no naposledyk 4uvstvam 4e stava neshto.Vijte..ne mi e kazal nishto s koeto da me navede na taq misyl ama neshto kato intuiciq.Imam 4uvstvoto 4e mnogo mnogo ne mu puka za men...a i ne sme se vijdali ot nqkolko dni. :smt010 Off neznam ama mi e mn gadnoo.Ako mu pukashe za men shteshe pone da me potarsi teq dni,a toi napravo me zabravi.Nqma vse az da go tarsq [-( I sq kakvo?Obi4am go,no sym si inat i az ne go tarsq i toi men ?
Mila, bqh v su6tata situaciq predi 2 sedmici i za sujalenie zavur6i s kusane ](*,) Be6e mi kipnalo i si bqh re6ila da ne mi se obajdam dokato ne se seti za mene - e ne se seti 3 dena :-D Posle "govorihme" i mi kaza 4e nqmal 4uvstva....tupa rabota ob6to vzeto - pri teb moje da e suvsem drug slu4aq - vse pak ti si poznava6 priqtelq i moje6 sama da preceni6 dali naistina e ot horata koito imat mnogo rabota ili prosto go murzi da vdigne 1 telefon...i v 2ta slu4aq pak trqbva da pogovorite i da mu pokaje6 4e bi iskala da si mu ot prioritetite :)

divo_kotence
04-24-2007, 14:52
Мила знам какво ти е.Случвало ми се е неведнъж вътрешно да знаеш, че нещо не е така както трябва да бъде.Най - доброто решение потърси го, говори с него и ако виждаш че е безразличен тегли чертата вместо да се мъчиш!Успех!

:smt023

BAYO
04-25-2007, 12:51
Потърси го, питай го за кво не те търси, дали е изгубил желание, дали е болен, направи се на загрижена а междувременно извлечи полза от разговора. Айде сЪ' здраве!