PDA

View Full Version : мечта



daniii89
04-23-2007, 18:14
Наскоро се разделих с едно момиче което много обичах но така се стекоха нещата, че тя разбра, че не изпитва същото към мен и написах едно стихотворение за нея иии реших да го постна тук ако някой иска да си каже мнението :)

Ти бе за мен момичето, за което аз мечтах. В живота си аэ твоя образ гоних и душата ми скърбеше, не намирайки го нивга на света. Днес те срещнах и разбрах - ти бе това, за което аз толкова мечтах.
Ти доиде в живота ми внезапно, тъй мила и добра, че не можех да повярвам истина ли бе това.
Ти доиде... и твоето име аз в сърцето си изписах със сребърни стрели, стрели, които никога няма да извадя и твоето име-печат в сърцето ми вечно ще стои.
Ти доиде, но не намери своята мечта, намери мене... който не можах, любовта така прекрасна да запазя между нас.
Сега тъжа и плача, загубил тебе - моята любов. Но за мен остава утехата една, че в моя сън ще доидеш пак прекрасна, мила и добра.

04-23-2007, 18:45
suuuper e! de da ima6e koi da napi6e i za men ne6to takova.... :( mn e milo!

daniii89
04-23-2007, 19:30
радвамсе ,че ти харесва.Жалко ,че момичето за което го писах не го оцени :(

zvezdichkaaa
04-24-2007, 18:30
Da hubavo e,no jalko za momi4eto.

04-24-2007, 19:14
прати и го.. един ден може и да си спомни

danii89
04-24-2007, 19:22
аз съм и го пращал,но не я трогва особено за съжеление :( но както и да е.......насила нищо нестава