PDA

View Full Version : pls dAite savet {pLs}



mN ObaRkaNu
04-23-2007, 18:40
Ami sorry 4e vi zanimaam s tapotii ama ve4e nz kfo da pravq.Hodih s edno mn milo i sladko mom4e to4no mesec i v denq v koito praihme mesec az skasah s nego . She pitate zashto ami mn se revnuvahme i 4esto se karahme za gluposti ama vednaga se opravqhme neshto ot sorta '' pet sekundi sme dobre a na shestata ne sme no kakvoto i da stava barzo ni minava '' vsi4ki nashi fr mn ni se radvaha i taka si jiveehme mn got . samo da spomenq 4e sam se celuvala s dr mom4eta i momi4eta pred nego kato sam kazvala 4e e mejdu priqteli a toi reagirashe mn ostro i se sardeshe ama nishto ne smeeshe da kaje za da ne me narani . az oshte go obi4am (za jalost kasno go osaznah ) toi mene sashto no sega se darji studeno s men ( ama 100 % me obi4a kazaha mi go mn nashi obshti fr ) i sega nz kfo da pravq da se saberem li ili da sme samo priqteli ako se saberem kak da podhodq kfo da napraa za da mi prosti onzi den se gushkahme kazvahme si 4e se obi4ame a na sledvashtiq den se darji kato palen kreten nz kfo da praa pls daite savet

P.P sorry za latinicata i za tfa 4e e malko dalgi4ko

sasha_90
04-23-2007, 19:14
ако го "обичаш" му се обади и поговорете и се опитай да се съберете пак

`juzefinka
04-23-2007, 19:28
mi i az sam na mnenie 4e trqbva da pogovorite.... =D> ako ne ti e lesno da go napravi6 tova opitai se po nqkakuf na4in da mu go pokaje6.no nai dobre pogovorete i se izqsnete.i ako se suberete pak podhodi po razli4en na4in...ne e nujno da se gu6ka6 s drugi pred nego.na parvo mqsto mu pokaji 4e go obi4a6 i durji6 na nego :wink:

04-23-2007, 19:34
mi nz kfo iska kazva 4e me obi4a i az nego bqhme se opraili malko minahme pak na milo i 2 dena taka i sled tfa me otminava sqkash ne me vijda i neska vikam moje lskam te gushna a toi mi vika ne moje

bbiillqqnnaa
04-23-2007, 19:49
Emi dyrji se gadno 6oto si go oztrqzala se pak i tva deto kaza 4e si se celuvala s drugi momi4eta i mom4eta pred nego spored men e mnogo typo osven ako nqmate nqkva super neobvyrzva6a vryzka nz...ta kakto kazaha drugite ako naistina se obi4ate sybere se pak pogovri s nego to4no kvo ispitva kym tebe v momenta i ako vsi4ko e vzaimno syberete se i ne si povtarqi greshkata...

mN ObaRkaNu
04-23-2007, 21:01
mi toi vika ob4am te a v sashtoto vreme mi natqkfa edno i sashto neshto i ne mi dava mira mlqskala sam se s edin fr dokato hodihme ama to beshe zaradi edin oblog taka de imah izbor da se celuvam s priqtel ili da duham na nai golemiq si vrag s moita nai dobra priqtelka si padame malko '' levi'' i obiknoveno dokato si sedime i po4vame da se mlqskame i obarvame ot kakto skasah s nego s neq si govorim na milo a predi tfa imahme ugovorka da zarejem gadjetata si i da tragnem i gi zarqzahme de i se mai she tragnem ama az oshte go obi4am ama tq pak mn me privli4a i naprau nz a sam i malka na si4ko otgore na 13 sam

Adwokat
04-23-2007, 21:04
Еми той си е в право да ти се сърди.. Как ще се целуваш с други момчета пред него дори и приятели да сте????? ти луда ли си ква си?? то и аз ако бях на него щях да ти го натяквам и да се държа гадно./.
Така е като незнаеш как да се държиш. :smt013 :smt019

koalka
04-24-2007, 07:18
Това вашто въобще не е било връзка.Не може да се обичате, а да се целувате с други и то няколко пъти.Тия ходи ги разправяй на някой друг.

_[LiFe-StiLe]_F
04-24-2007, 07:32
тия детски лигавщини от сорта на "ходих с него един месец и го зарязах" са пълни простащини!!! ако наистина имаше чувства между вас нямаше да го зарежеш само заради тази ревност! ревноста се преодолява, а не се изолира като проблем!

MoHuTo
04-24-2007, 08:25
Мале ти нормална ли си? :shock: На 13 да духаш..божее..абе вие малките ко ви става бе? А относно темата - тука малката за никва обич не може да става на въпрос - ходиш с един целуваш се с други, напълно оправдавам държанието на момчето, даже той пак добре се държи, аз ако бях на него нямаше да те погледна повече, пък камо ли да се гушкам с теб... [-X :smt011 Вземи си оправи малко отношението с момчетата, че така както си тръгнала.. :::

bqsna_teenagerka
04-24-2007, 08:35
:smt005 я се скрий! ти си на 13 и си ебаси курвата! за ква любов говориш драга? #-o

mN ObaRkaNu
04-24-2007, 10:11
mne ne mislq 4e sam kurva ama vashe mnenie de i iskam da poqsna 4e ne sam duhala na nikoi ama se bqh vanala na bas 4e moga da se celuna s edin fr bez gadjeto da prai problem i ako ne se celuna s moq fr traq duham na nai golemiq si vrag i az estestvano predpo4etoh da celuna moq fr

Adwokat
04-24-2007, 10:55
mne ne mislq 4e sam k***a ama vashe mnenie de i iskam da poqsna 4e ne sam duhala na nikoi ama se bqh vanala na bas 4e moga da se celuna s edin fr bez gadjeto da prai problem i ako ne se celuna s moq fr traq duham na nai golemiq si vrag i az estestvano predpo4etoh da celuna moq fr


Detski wi raboti.. :smt019

BAYO
04-24-2007, 11:01
По-горе ти казват да си поговорите. Еми опитай, ма ще бъдеш церебрано разкъсана на 2. ТИ си още дете бе, за кви духачески работи говориш ... алеле къде отидохте мили деца #-o #-o #-o

honda^
04-24-2007, 11:23
И как си го оби4ала и в съ666тото време си се селувала с други :evil: (и то пред о4ите му)?!?!? Той дори да те оби4а, трябва да е доста хлътнал, за да ти прости!!! Постъпила си глупаво [-X :smt011

LetiCherry
04-24-2007, 11:25
Като си с някой НЕ СЕ целува6 с други мом4ета под предлог само приятелски! ](*,) А ина4е ако иска6 да си пак с него, му кажи!