PDA

View Full Version : koga na jenite im se pravi nai-mnogo sex?



04-23-2007, 19:21
na4i kazvali sa mi momi4eta 4e kogato sa v menzis im se pravi nai-mnogo no su6to taka sa mi kazvali 4e 14 dni sled kraq na menzisa (ovulaciqta) su6to im se pravi mnogo sex po vreme na neq.. vqrno li e?

ThePainIsReaL
04-23-2007, 19:24
Секс ми се прави винаги.. Най-много ми се прави като ме е ядосал някой страничен тъпак, само че тогава едва ли бих била нежна.
По време на мензис .. ест. и тогава много ми се прави, ама гледам да не мисля. Три дена бързо минават и без тва.

L31h4z
04-23-2007, 19:24
Цикъл = кръв (и болка..? :? ).
Овулация = бебе.

За желанието не знам, момичетата ще си кажат. :-D

krem4et0
04-23-2007, 19:26
Най-много ми се прави секс по време на менструация-факт. Овулация си нямам, защото съм на противозачатъчни. за това и по време на менструацията ми се прави най-много. Нямам женски хормони, а се качва нивото на тестостерона. Между другото това е и причината!

pecata
04-23-2007, 19:28
Най-много ми се прави секс по време на менструация-факт. Овулация си нямам, защото съм на противозачатъчни. за това и по време на менструацията ми се прави най-много. Нямам женски хормони, а се качва нивото на тестостерона. Между другото това е и причината!

Мустачки, брадичка и тн растат ли ти ?

Бръсниш ли си гушката ? Имаш ли 1 вежда :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Dancho_93
04-23-2007, 19:29
Ей ся ще ви светна.
На момичетата секс им се прави късно на пролет или рано на лято,защото тогас почва сезона за лов на п*тки.
Знам от личен опит.
Стига базици.Кремчето каза кога.

silver_angel
04-23-2007, 19:30
Секс ми се прави винаги.. Най-много ми се прави като ме е ядосал някой страничен тъпак, само че тогава едва ли бих била нежна.
По време на мензис .. ест. и тогава много ми се прави, ама гледам да не мисля. Три дена бързо минават и без тва.
edinstveno tova e ...

jony
04-23-2007, 19:31
Като ме видят :-D

krem4et0
04-23-2007, 19:33
Най-много ми се прави секс по време на менструация-факт. Овулация си нямам, защото съм на противозачатъчни. за това и по време на менструацията ми се прави най-много. Нямам женски хормони, а се качва нивото на тестостерона. Между другото това е и причината!

Мустачки, брадичка и тн растат ли ти ?

Бръсниш ли си гушката ? Имаш ли 1 вежда :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
ти пък сякаш нямаш женски хормони! Уф, научи малко от малко биологията, де.

sh3_1s_7h3_0n3
04-23-2007, 20:16
като съм в овулация е направо непоносимо.... 1седм преди да ми дойде ме сърби като за световно...а докато съм в такос-ту...място не мога да си намеря... може би единствено седмица след като ми е дошло ми е няк'во по-спокойно такова... ама то 4-5 дена спокойствие ли е... 8-[

No_LiMiTe^f
04-23-2007, 20:20
По всяко време по принцип!
Най-много по време на менструацията!Тогава щото знам че не мога да го правя! :!:

Schnitzer
04-23-2007, 20:21
като съм в овулация е направо непоносимо.... 1седм преди да ми дойде ме сърби като за световно...а докато съм в такос-ту...място не мога да си намеря... може би единствено седмица след като ми е дошло ми е няк'во по-спокойно такова... ама то 4-5 дена спокойствие ли е... 8-[Еми прави да си спокоина... :roll: :lol:

tin4eto91
04-23-2007, 20:22
mi moje bi po vreme na menstruaciq,za6toto znam 4e i da iskam-nqma.i togava moje bi go jelaq o6te pove4e...

sh3_1s_7h3_0n3
04-23-2007, 20:27
като съм в овулация е направо непоносимо.... 1седм преди да ми дойде ме сърби като за световно...а докато съм в такос-ту...място не мога да си намеря... може би единствено седмица след като ми е дошло ми е няк'во по-спокойно такова... ама то 4-5 дена спокойствие ли е... 8-[Еми прави да си спокоина... :roll: :lol:

след близо 4седм и т'ва ще стане пхах...а до тогава... явно ръчно :|

FleurDelacor
04-23-2007, 20:32
Като ме видят :-D
да особено на мен като си помисля за теб...

по темата... ми нз, винаги съм разположена... освен 7те дни когато съм в цикъл но и тогава ми се прави...

04-23-2007, 20:49
Най-много ми се прави секс по време на менструация-факт. Овулация си нямам, защото съм на противозачатъчни. за това и по време на менструацията ми се прави най-много. Нямам женски хормони, а се качва нивото на тестостерона. Между другото това е и причината!

Ооо, я стига! Овулация си имаш и то 100 процентова, ако нямаше, щеше ли да имаш менструация?? Нали през менструацията се изхвърля неоплодената яйцеклетка, която се е отделила през овулацията!
Четете малко, преди да говорите глупости!

jony
04-23-2007, 20:53
Като ме видят :-D
да особено на мен като си помисля за теб...

по темата... ми нз, винаги съм разположена... освен 7те дни когато съм в цикъл но и тогава ми се прави...
Тииииии,
Ще ми паднешшш :-D

ivo_Holdinga
04-23-2007, 22:10
brato shti se usmihne kasmeta :-D :-D :-D :-D :-D a po temata neznam koga na jenite im se pravi SEX ama spored men jenite sa defektni....ot tuka te4e takova ot tam te4e onakova... :? ebati defektite imat teq jeni...ama trqa se ebe neshto.
a taq eblivata FleurDelacor pusni edna takava oferta i za men we shto ne samo za Joni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (malko sam nahalen ama nema kak) :mrgreen:

Котарана
04-23-2007, 22:13
Ам незнам за другите ама на мен най-много ми се прави точно 1-2 дни преди да ми дойде цикала.Мале тогава направо се разгонвам тъй да го кажа...:) И като правим тогава секс никога немога да се наситя и ми се прави още и още и немога да свърша незнам защо.И на другия ден ми идва и после цяла седмица ми се ебе мамка му и всеки път става тъй :)

jony
04-23-2007, 22:24
brato shti se usmihne kasmeta :-D :-D :-D :-D :-D a po temata neznam koga na jenite im se pravi SEX ama spored men jenite sa defektni....ot tuka te4e takova ot tam te4e onakova... :? ebati defektite imat teq jeni...ama trqa se ebe neshto.
a taq eblivata FleurDelacor pusni edna takava oferta i za men we shto ne samo za Joni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (malko sam nahalen ama nema kak) :mrgreen:
Пич, мери си приказките да не се караме :smt013
Има си причина да пише така на мен. Можеш и сам да се сетиш или?

alkobalko
04-24-2007, 04:08
И на мен ми се прави най-много по време на менструация и овулация. Единя път не мога, а другият път тялото го иска, тъй като усеща, че тогава е най-подходящият момент за забременяване.

BeBo^^f
04-24-2007, 06:04
секса ми се прави винаги,но наи-много когато сам в цикъл ,но след 3/4 дни ми минава и следва яко секс!!! :lol: :smt007

krem4et0
04-24-2007, 06:37
Най-много ми се прави секс по време на менструация-факт. Овулация си нямам, защото съм на противозачатъчни. за това и по време на менструацията ми се прави най-много. Нямам женски хормони, а се качва нивото на тестостерона. Между другото това е и причината!

Ооо, я стига! Овулация си имаш и то 100 процентова, ако нямаше, щеше ли да имаш менструация?? Нали през менструацията се изхвърля неоплодената яйцеклетка, която се е отделила през овулацията!
Четете малко, преди да говорите глупости!
Не се изказвай неподготвен/а. Нямам овулация,защото при употребата на противозачатъчни не се образува яйцеклетка. Необхдимите за функционирането на организма хормони се доставят на тялото по изкуствен път,което прави яйчниците лениви. Когато свърши опаковката, тогава нивото на прогесерон намалява и се получава кървене. то напомня на менструалното, но изхвърля само част от маточните стени+разни отпадъци. Яйцеклетка не изхвърля,защото няма как да се образува такава!!!!!! Ясна ли съм?

HagpycaH
04-24-2007, 07:22
Когато са в цикул и в овулация.

koalka
04-24-2007, 07:24
Когато имам менструация въобще пък не ми се прави секс.

04-24-2007, 09:07
Секс ми се прави винаги.. Най-много ми се прави като ме е ядосал някой страничен тъпак, само че тогава едва ли бих била нежна.
По време на мензис .. ест. и тогава много ми се прави, ама гледам да не мисля. Три дена бързо минават и без тва.eh 6to i moita priqtelka ne e taka :(

UnBornKb
04-24-2007, 09:28
Когато имам менструация въобще пък не ми се прави секс.

Ме Тоо ..

izchanchena
04-26-2007, 06:03
ne znaq za vas,no na mene mi se pravi postoqnno :)

04-26-2007, 13:45
МАЙ месец!!!!!

SFX
04-26-2007, 16:06
интересно... не знаех това за овулацията и секса :-k

Lady_Chocolight
04-26-2007, 16:23
Най-много ми се прави секс по време на менструация-факт. Овулация си нямам, защото съм на противозачатъчни. за това и по време на менструацията ми се прави най-много. Нямам женски хормони, а се качва нивото на тестостерона. Между другото това е и причината!

Ооо, я стига! Овулация си имаш и то 100 процентова, ако нямаше, щеше ли да имаш менструация?? Нали през менструацията се изхвърля неоплодената яйцеклетка, която се е отделила през овулацията!
Четете малко, преди да говорите глупости!
Ти си глупав.
Противозачатъчните таблетки блокират отделянето на яйцеклетка по хормонален път, по-точно "лъжат" организма, че овулация има, чрез повишаване на хормоналното ниво. И организмът се подготвя да приеме несъществуващата яйцеклетка - маточната лигавица набъбва, изпълва се с кръв. Когато се спрат хапчетата (всеки месец се прави почивка от 5-7 дни) нивото на хормони пада и тялото приема това като сигнал. че оплождане няма, лигавицата се разрушава и настъпва менструация.
Сега видях, че има мнение, подобно на моето... но няма да изтривам това - може и друг някой да се е объркал и да не го е прочел. :D

StronGBodY
04-26-2007, 16:34
Давайте...не е лошо да се задоволявате!

judas
04-26-2007, 18:06
zavisi spored men e kogato saa v zikul ili sled nego.a puk suvsdem nai mnogo kogato ospee6 da gi vuzbudi6 kak si trqa

NightWish_4_ever
04-26-2007, 19:31
Kogato e v cikal..Nz zashto obache e taka.. :-s

No_LiMiTe^f
04-27-2007, 06:25
Kogato e v cikal..Nz zashto obache e taka.. :-s

Има някои които го правят докато са в цикъл,но тези които не,тогава най-много им се прави защото знаем че не можем и се побъркваме!Поне при мен е така!

zzztop
04-27-2007, 07:24
na4i kazvali sa mi momi4eta 4e kogato sa v menzis im se pravi nai-mnogo no su6to taka sa mi kazvali 4e 14 dni sled kraq na menzisa (ovulaciqta) su6to im se pravi mnogo sex po vreme na neq.. vqrno li e?


Това съм го чувал лично от устата на 2 момичета и смятам, че трябва да е вярно. Освен това е и логично. Инстинкта за възпроизводство си съще ствува - колкото и разумни същества да сме. А и хормоните тогава са в стихията си.
Трябва да е истина..........

LetiCherry
04-27-2007, 07:42
Ми винаги ми се прави... :D
ина4е да, по време на цикъл ми с е прави, но не бих казала, 4е тогава е най-много!

04-27-2007, 17:12
kvo e ovulacia