PDA

View Full Version : :( незнам какво да правя...



[~]SoSi[~]
04-23-2007, 19:36
ами...до скоро имах приятел.ходихме два месеца и скъсахме за6тото има6е мн не6та които ни разделяха...така де.наистина винаги 6те бъде не6то много по специално от вси4ки други мом4ета,но все пак живота продължава :? сега се влюбих в едно друго мом4е което е мн по свестно мн по разли4но...казаха ми 4е си падал по мене,оба4е же4е не...незнам, не съм готова да говоря с него за6тото не сме толкова гъсти.макар 4е няколко пъти же4е сме ходили с компания на кафета,кино...ние сме от едно у4или6те но незнам какво да правя...моля Ви даите съвет :oops:

Adwokat
04-23-2007, 21:07
Дори не сванах за кой говориш за бившото си гадже или за това другото момче...

П.С. явно нещо съм разсеян ;(

cherinka
04-24-2007, 03:18
Ами ако това момче от твоето даскало те кефи и го намираш за що годе приятен, нищо не ти пречи да се пробваш с него. Зарибявай го там, пък квото излезе.

JIuDeToO
04-24-2007, 07:07
Ами ако това момче от твоето даскало те кефи и го намираш за що годе приятен, нищо не ти пречи да се пробваш с него. Зарибявай го там, пък квото излезе.

Да пробвай, иначе няма да разбереш :wink: Пък и той не е единствената риба в морето, ако с него не стане с друг ще ти излезе късмета :wink:

koalka
04-24-2007, 07:10
Покажи му, че го харесваш.Е, не е задължително да сте "гъсти", за да говориш с него.Ако той те харесва, няма проблем.

_[LiFe-StiLe]_F
04-24-2007, 07:51
ти кво очакваш :-s като се родиш и вече да познаваш и да ги "гъста" със всички ли :-s нещата при всяко запознанство и опознаване стават постепенно, независимо дали е с момиче или момче!

MoHuTo
04-24-2007, 07:59
Не е задължително да си "гъста" с него за да се получи, просто му покажи, че го харесваш, зарибявай го щом те кефи и дано нещата се получат :wink:

honda^
04-24-2007, 11:46
Излезте на кино, кафе, разходка не666то такова. Предразположи го за разговор на такава тема и давай :wink: . Не е нужно да сте толкова близки, 4е да му каже666.

Cosmo
04-24-2007, 11:55
Не е задължително да си "гъста" с него за да се получи, просто му покажи, че го харесваш, зарибявай го щом те кефи и дано нещата се получат :wink:

Saglasna sam.... !! Ako ne opitash nqma da razberesh :wink: