PDA

View Full Version : Момичетата са много тъпи!



Ghost_Rider
04-23-2007, 19:53
Не го казвам просто ей така! Значи става дума за едно момиче - не сме гаджета, ама аз си я харесвам и тя май не е безразлична към мен, поне така си мислех де, но днес се разхождаме и тя изведнъж започва да ми говори за некво момче с което се запознала и вика " как ми се иска да съм с него сега". Е кажете моля ви к'во е тва?!?!?

iNl0Ve_wItX_liFe
04-23-2007, 19:57
Не го казвам просто ей така! Значи става дума за едно момиче - не сме гаджета, ама аз си я харесвам и тя май не е безразлична към мен, поне така си мислех де, но днес се разхождаме и тя изведнъж започва да ми говори за некво момче с което се запознала и вика " как ми се иска да съм с него сега". Е кажете моля ви к'во е тва?!?!?
Ааа леле! И аз познавам една такава! :smt005 ](*,)
може да те мисли само за приятел! Е... и тя не е особено виновна де! Споделя! :wink:
Другия път и ти и кажи, че искаш да си с някоя и да видим на нея дали ще и е мн приятно!

04-23-2007, 20:02
mi ako ne si i kazal 4e primerno ima6 nqkvi simpatii k1m neq tq nqa ta 4aka ve4no jivota prod1ljava pogovori s neq...a ne da si vadi6 nqkvi takiva izvodi 4e momi4etata sa t1pi [-X

`kasiiii
04-23-2007, 20:22
mi...ti siguren li si 4e tq naistina ima ne6to kam tebe?za6toto ti moje da si razbral ne6tata po mn po razli4en na4i....i ne moje6 ot edna takava jenska da si prai6 izvodi za vs momi4eta....taq qvno...moje i da i e pre6traknalo :smt005 :smt005

Blab
04-23-2007, 20:25
така е, подкрепям автора:)мн сме глупави, какво да се прави, природа.....що за болен мозък е решил, че на една жена й трябва мъж, за да е щастлива :-s хехе...
...искам си Night story, ама няма начин Бургас-София да се вземе за <2 часа :? хаха..., да споделя и аз мъката си:))

punisher
04-23-2007, 20:33
ми тъпи сме.
Кво да се прави...
:smt102

Sarabi
04-23-2007, 20:34
Аз смятам, че в случая ти си... айде не тъп, ами... заблуден.
Щом не умееш да покажеш на едно момиче чувствата си и да я накараш да забрави, че изобщо има други момчета на емята, да я заплениш и да й покажеш, че ти си момчето, с което би й било перфектно навсякъде... тя какво да направи, че ти не й предоставяш това, което търси? Другото момче явно е успяло да я убеди, че си заслужава повече от теб. (Може да използвам малко силни думи според някои, но не съм в настроение да си спестявам неприятните неща).
Според мен си й само приятел, който тя е решила, че е достоен да й даде съвет за отношенията й с човека, който може да я направи щастлива. И това е ценно- да ти има доверие. Но си й само приятел.
Естествено съществува и шанса да се опита да те накара да ревнуваш... когато момичетата се чувстват несигурни започват да говорят колко момчета познават/искат/са забили/биха искали да забият, за да те подсетят, че ти не си единствения и ако не направиш нещо в скоро време ще ти бие шута и ще започне отново търсене на подходящия (или достатъчно схватливия).

Ghost_Rider
04-23-2007, 20:42
Аз смятам, че в случая ти си... айде не тъп, ами... заблуден.
Щом не умееш да покажеш на едно момиче чувствата си и да я накараш да забрави, че изобщо има други момчета на емята, да я заплениш и да й покажеш, че ти си момчето, с което би й било перфектно навсякъде... тя какво да направи, че ти не й предоставяш това, което търси? Другото момче явно е успяло да я убеди, че си заслужава повече от теб. (Може да използвам малко силни думи според някои, но не съм в настроение да си спестявам неприятните неща).
Според мен си й само приятел, който тя е решила, че е достоен да й даде съвет за отношенията й с човека, който може да я направи щастлива. И това е ценно- да ти има доверие. Но си й само приятел.
Естествено съществува и шанса да се опита да те накара да ревнуваш... когато момичетата се чувстват несигурни започват да говорят колко момчета познават/искат/са забили/биха искали да забият, за да те подсетят, че ти не си единствения и ако не направиш нещо в скоро време ще ти бие шута и ще започне отново търсене на подходящия (или достатъчно схватливия).


Малиииии т'ва беше ебаси отговора: мн добре казано - верно ще се позамисля и ще се пробвам с нея докато съвсем не съм я изпуснал!

Ghost_Rider
04-23-2007, 20:43
Дано да ми излезе късмета

Adwokat
04-23-2007, 21:00
Повечето момичета наистина са тъпи.. признал съм им го.. :smt016

vivian
04-23-2007, 21:03
emi spored men ne tr da slaga6 vsi4ki pod ob6t znamenatel.ima si momi4et ai momi4eta.ako ti ne si nastoql da se slu4i neto mejdu vas i tq si misli 4e prosto se zaka4ate ili si q predrazpolojil prekaleno mn kato priqtel i sega si te ima za takav. #-o

bbiillqqnnaa
04-23-2007, 21:06
of da be tva 4e e go e kazala tva ne zna4i 4e e typa + tva ti ot kyde si siguren 4e i tq te haresva kakto kaza nqkoi po gore moje da te vyzpriema za priqtel samo i za tva da go e kazala, a ako naistina te haresva prosto po nqkoi pyt ne moga da go obqsnq i az prikazvame takiva ne6a za da probudim nqkva ne to4no revnost mi i az nz kvo taka naro4no....abe nai dobre govori s neq tva e nai dobriq varqnt spored men za da si naqsno s ne6ata...

jus7_a_boy
04-23-2007, 21:13
При тия думи просто ще и кажа "Еми какво правиш с мен в момента? Айде бегай при човека и толкова", ако толкова държи на теб и го казва за да те дразни сама ще дотича, ако ли не значи толкова и си е струвала.

F33l7h3Pa1n
04-23-2007, 21:22
На почти никое момче не му е приятно момиче да му приказва кой,как и защо харесвала някое си друго момче... :!:

lLady_MooN_RaiN
04-24-2007, 03:31
И кво сега тя като е тъпа според теб, значи всички момичета сме тъпи, така ли...? :smt013

JIuDeToO
04-24-2007, 07:02
Виж сега, недей да слагаш всички под 1 знаменател. Вярно, че има такива същества дет хич не мислят какво къде и как го казват, ама аз отдавна съм се убедила, че хората мн трудно се променят.. (а това става само ако те наистина го желаят..) Мисля, че ти вече видя тя колко заслужава..

koalka
04-24-2007, 07:09
Може би тя е тъпа, да.Направила го е може би, защото иска да ревнуваш, но по доста тъп начин.Може би темата трябваше да е"тя е тъпа". :wink:
Ако не ти харесва държанието й, просто не се занимаваш с нея.

BAYO
04-24-2007, 12:48
При тия думи просто ще и кажа "Еми какво правиш с мен в момента? Айде бегай при човека и толкова", ако толкова държи на теб и го казва за да те дразни сама ще дотича, ако ли не значи толкова и си е струвала.

И аз бих направил същото, както казва пича, с едно изключение - щях да и кажа, че ми харесва, за тва съм с нея и че няма да съм втора дупка на кавала ако ще земята да се отвори. Да не е само тя я!

miloto_Pilence
04-24-2007, 13:08
Kakto nie kogato mislim edno mom4e za typo kazvame 4e vsi4ki sa tupi taka i samite mom4eta mogat da si mislqt su6toto :-) Spored mene tq nqma nikva vina i prosto ti q nari4a6 tupa za da izkara6 qdut si 4e tq iska da e s dr a ne s tebe, puk i ti samiq si kazal 4e ne si siguren dali tq te haresva. smqtam 4e ima pri4ina da q uprekvash, samo ako tq go e napravila naro4no, da subudi revnostta ti, no tova moje da e prodiktuvano i ot neturpenieto i da priznae6 4uvstavta si :D

Alerta
04-24-2007, 13:27
А може и изобщо да не е харесвала пича, а той да е приел погрешно държанието й!

vikipf
04-24-2007, 16:19
МИ ОК ТЪПИ СМЕ... :lol:
И СЕ ГОРДЕЕН С ТВА :smt005 !!!
ТААА ПО ТЕМАТА... МИ ТЯ МОЖЕ ДА ТЕ МИСЛИ САМО ЗА ПРИЯТЕЛ И ДА СПОДЕЛЯ... И АЗ СЪМ СПОДЕЛЯ С МОЯТ НАЙ-ДОБЪР ФР, КОГАТО СИ ХАРЕСВАХ НЯКОЕ МОМчЕ... А ИСТИНАТА БЕшЕ чЕ СЪМ ВЛюБЕНА ТОчНО В СВОЯ ФР... АМА АЗ СИ МИСЛЕХ чЕ ТОЙ МИ Е БЕЗРАЗЛИчЕН И СЕ МЪчЕХ ДА ГО ЗАБРАВЯ КАТО МУ ГОВОРЕХ ЗА НЯКОЙ ДРУГ....
АМА СИ ПОГОВОРИХМЕ ДОСТА ДОБРЕ... И СЕГА СМЕ СИ ЗАЕДНО И АЗ МН МН МН СИ ГО ОБИчКАМ....
П.П. :smt007 ОГЛУПЯВАМ ОТ ТВОЯТА ЛюБОВ, СЛАДKISSчО... !!! :smt007

girl_in_black
04-24-2007, 16:35
Може и въпросното момиче да те харесва и да е искала да види дали я ревнуваш

nejnoto_f
04-24-2007, 16:39
mi 4esno kazano v sly4aq ti se precakan i to mnogo no naistina ne vsi4ki momi4eta sa takiva i ne bi trqbvalo da gi slaga6 pod ob6t znamenatel v sly4aq e trqbvalo prosto da i kaje6 mahai se ili vatvi pri nego

POLA^_^
04-25-2007, 11:49
да бе....хахахахахааххаахааААХ АахахахахахахаАХ му хаха аахахаа ти сладък,това 4е си ре6ил 4е тя не е безразлична не е задължително да е вярно...пък и не за пръв път чувам ..."тя не ме харесва значи е тъпа патка"......хахаха

zzztop
04-25-2007, 12:15
Истината е, че ние Момчетата не разбираме от намеци, но и Момичетата не очакват от нас намеци, а действия. Е сега не бива да и го казваш прекалено директно но първоначално може да се пробваш с кино, цветя и други тревялности, които обаче дават недвусмислени знаци.

Минал съм по този път и съм се убедил че ако не си мълчиш може и да съжаляваш, но ако си мълчиш почти 100% ще съжаляваш.
Поне знаеш че ще си опитал.