PDA

View Full Version : сп.МАКСИМ(MAXIM) и "Наградите",които раздават!



ghost-bg
04-23-2007, 20:37
Здравейте всички!

Мисля че преди мноооого време трябваше да напиша тази тема, но все се въздържах с идеята, че няма да се наложи да бъда чак толкова пиперлива в изказванията си!

Предполагам че повечето читатели на сп.Максим знаят за конкурса със снимки наречен "Идиотска галерия"-"Можеш да изкараш някой лев,като ни изпратиш снимки от телефона или компютъра си!"
Е, аз го направих и в броя за декември 2006 г. видях публикувана своята снимка и върху снимката, смело плеснатото от редакторите "етикетче" със сумата - 50 лв!!!

Въпросът е следния:
Защо безименната госпожица от редакцията на списанието, ме мотае вече 5 месеца с изказвания от рода :"Ами сега няма пари,ще ви се обадим до края на седмицата!"-съответно следва мълчание до края на седмицата. Друг вариант:
"Ами колежката ,която се занимава с това е болнични ,отпуск, на кафе, на почивка....на ********* си."
Сигнах до момента, в който отидох в редакцията на крака, защото се бях разбрала най-накрая с някой отново безименен от редакцията и там ме посрещнаха с информацията :"Ми тя излезе ,но до час ще се върне!" Събитието се разиграва в 16.00 часа, а работното им време е до 17.00! При това бях излязла от работа...и трябваше да се върна! Нямах 1 час на разположение, за да чакам някого с когото по-рано същият ден съм си уговорила среща!!!

И така приятели, любители на интересните мъжки списания, любители - фотографи и всякакви други,
отново се сблъскваме с действителността и извращаването на всичко интересно в България!
За което много съжалявам...
Но имам нещо да кажа, не ми е за 50-те лева,който вече съм изговорила по телефона , като им се обаждам всяка седмица поне по два пъти!
За лъжата е!
Много мразя да ме разиграват и да ме правят на глупава,защото не съм!
....И ...няма да се откажа докато не си получа "наградата"!!!