PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M: Приятелка има проблем със съпруга си ...



Duff
04-23-2007, 21:34
Neznam dali tuk e mqstoto i vremeto da pi6a,no naistina se nujdaq ot savet.V4era se bqhme ugovorili s priqtelkata mi da izlezem nqkade.Tq e jenena i si ima detence dori.A e samo na 21:(No kakto i da e.I edno nablijih tqhnata vrata da vlqza i 4uvam nqkavi stra6ni vikove ot vatre.I prez tova vreme otvarq Tq vratata i nosi drehite na sapruga si,s vse zaka4alki i gi nosi na nqkade.Ama qdosana,za parvi pat q vidqh v takava svetlina.Tq me pokani vatre,a v tqh maja i pu6i cigari s nqkakv negov priqtel na divana.I az gledam kato "trqsnata"napravo.Zapo4naha da se karat,tq dori zapo4na da go udrq a toi se smee6e IRONI4NO!Dori i men me hvana qd!! ](*,) Tq ne moje6e da mi obqsni kakvo stava,samo kre6te6e.S ednata raka darje6e bebito ,a s drygata go udrq6e.I nikoga nqma da zabravq kakvo I KAZA"Tova bebe si e tvoe,draj si go .Ne go iskam"!!Mnogo gadno mi stana,a tq se qdosa o6te pove4e.Toi tra6na vratata i otide na nqkade.Sega neznam kak da q uspokoq,toi ne iska nito neq,nito sina mu.Mnogo i tejko,tolkova mlada a i s dete v race...Neznam daite mi nqkakv savet,kak da q uspokoq,kakvo da i kaja.Na men mi e gadno,kato bqh svidetel na vsi4koto tova,a kakvo li e na neq!?!?

§§ Модерирано от W.I.M: точка(и) 1,7 §§

04-24-2007, 08:31
хахахахха така става като тъпите курви се мислят за важни, нека и е

LofYou
04-24-2007, 15:11
Това е много кофти положение .. кажи и да се опита да поговори с него по сериозно ... така или иначе тои е баща на това дете .. ако не са заедно то поне е длъжен да плаща издружка :roll: