PDA

View Full Version : БИСЕКСУАЛНОСТ?!?!



happy_cute
04-24-2007, 05:42
Вчера най-добрата ми приятелка ми призна,че е бисексуална,а тя дори не води още полов живот(от един клас сме на 14)Аз не мисля,че може още да се определи...Май не съм много толерантна към такива хора,но държа на нея и й казах,да бъде такава каквато е и да не се влея от мнението на другите...Сега какво да правя?Дали мога да й споделям пак за момчетата,които харесвам(тийнерджърските ми работи :oops: )Ама защото миналата година една лесбийка ме харесваше и ме преследваше...и от тогава съм си развалила мнението за всички "различни"...И наистина говори сериозно,защото даже ме пита дали познавам някои такива,за да запозная :? Какво да правя?

6aPaJIam60Ch4
04-24-2007, 06:32
pravi sex s neq :)

kPuCkA
04-24-2007, 06:32
Е,тя да не е прокажена....кво като е Би...споко на неийните години и аз така си мислих axhxahhxaxh ама ми мина,така че и тя ще "оздравее" споко :wink:

ge6a_ppl
04-24-2007, 10:47
A taka .. Kakvoto e Bi.... tova daje majete go namirat o6te po vuzbujda6to :P
Dokolkoto za otno6enieto ... davaha po BTV reklama zza spina i za ob6tuvaneto sus zarazenite sus Hiv .. tq go iz4erpva dokrai

fulldelight
04-24-2007, 15:31
е пак добре, че е БИ, а не ХОМО...ами не бива да си променяш отношението към нея - сега просто знаеш, че тя харесва И момичета..тя не се е променила като човек и все още си е същата, така че и ти бъди същата ;)

Shadow_Walker
04-24-2007, 19:28
Ммм аз не мисля, че наистина е би, защото на 14 се чувстваш доста объркан и не знаеш какво наистина искаш.Освен това момичетата от моя клас например си падат...как да кажа...лигавят се една с друга :lol: но това не значи, че сте би или нещо такова.

Mimka_sweet
04-24-2007, 19:40
Ммм аз не мисля, че наистина е би, защото на 14 се чувстваш доста объркан и не знаеш какво наистина искаш.Освен това момичетата от моя клас например си падат...как да кажа...лигавят се една с друга :lol: но това не значи, че сте би или нещо такова. Така е ! И ние се лигавим и се натискаме в коридорите :lol: :lol: :lol: :lol: Но това не значи че сме БиБИБИБИБИИИИИИИ
Ауе заиБИ :-D

<black soul>
04-24-2007, 20:17
кво ти пречи да й споделяш и да сии говориш с нея!? пък и на 14 не смятам че човек вече може да определи какъв е! и дори и такава да е, не се безпокой, няма да почне да те гледа с друго око /в смисъл няма да те приитиисне някъде/ щото тя тии е най-добрата приятелка все пак. :wink: