PDA

View Full Version : Нещата каквито са...Просто истината боли твърде много



iskamTe_vednaga
04-24-2007, 06:27
Мъртва…
Празна…
Лишена от чувства…
Лишена от воля…
Затихнало сърце…
Притъпена болка…
Тяло без душа…
Личност без емоции…
Посрещах поредната сутрин незаспивайки дори за секунда…мислейки,надявайк и се да се случи нещо…нещо,което да промени из основи всичко,да върне живота и да възроди чувствата в мен.Но уви за пореден път се излъгах.Любовта беше само празни думи,обещания и мечти без реализация,планове за бъдеще и липса дори на настояще.Не усещах тъга от прозряното.Не изпитвах дори минимален трепет…нищо.Душата ми я нямаше.Сърцето ми сякаш не биеше.Беше затаило дъх в очакване на чудото…но напразно…
Няма любов…
Няма симпатии…
Няма привързаност…
Няма вярност…
Всичко е само моментно удовоствие…
Всичко е само илюзия…
Гледам в очите му и я няма дори тръпката от преди.Нещо в мен умря с думите му…Вече дори не болеше.Беше настъпила вечността…Безразличието беше завладяло цялото ми същество.Той гледаше така влюбено,а дори аз усещах безчувствствения си поглед.Не исках нищо от него,само да страда както страдах аз преди…
Злоба…
Омраза…
Отмъщение…
Ненавист…
Гряв…
Презрение…
Тези чувства бушуваха в мен.Имах само една мечта…отмъщение.Всяка сълза,всяко страдание,обидна дума или клевета щяха да бъдат заплатени. Замислям се дали има и други хора така озлобели от любовта,които не искат и да чуват за нея?
Нищо не ми остана…
Не ми се яде…
Не ми се пие…
Не ми се спи…
Не ми се пуши…
Не ми се обича…
Не ми се живее…
Не намирам смисъл в нищо и никой…
Но и не мога да намеря сили да сложа край…
Хората ме обичат,а аз ги карам да мислят,че ги мразя.Тези,на които държа най-много страдат по моя вина…
Що за човек съм аз?
Имам ли милост към някой?
Пука ли ми за някой?
Бих ли съжалила някой?
Едва ли…
В какво се превърнах?Та аз толкова обичах живота,веселието и приятелите си...Сега нищо не може да ме развесели или съкруши…
Това е краят…Само той можеше да ме върне към живота,а вече е късно…Той ми донесе рая и проправи пътеката,която ще ме заведе право в ада…

JIuDeToO
04-24-2007, 06:58
Така е, живота какво ли не ти снася... :( Ама трябва просто да продължиш напред.. друго решение не виждам..

koalka
04-24-2007, 07:13
Това, което си написала е гадно.
Не знам защо е станало така, не знам какво се е случило, за да се чувстваш така.
По-добре се разделете, а не се измъчвай повече.

_[LiFe-StiLe]_F
04-24-2007, 07:41
ааам личните "творчества" са в друг раздел :lol: ама ако искаш мнение - зле си :-s :-s :-s :-s

MoHuTo
04-24-2007, 07:51
От това, което си написала съдя, че за положението, в което си в момента е виновен приятеля ти...ако наистина е така замисли се има ли смисъл да си с него..? Май няма...И не се отчайвай - вярно в кофти период си, но след лошите неща идват хубавите :wink:

patilan420
04-24-2007, 08:00
Превърнала си се в нихилист, мацка.
Споко. ше се опрайш.
Живота ИМА смисъл, ако немаше, немаше да сме тука и да се 4удим ..
Нямаше да съществуваме с други думи.
Някои хора намират смисъла в любовта, други- в красотата, трети в щастието.
Важно е да се знае, 4е за да намерш смисъл в Любовта, следва да го потърсиш в даването, а не в полу4аването и,
ако търсиш смисъла в щастието следва да го споделяш, а не да го пазиш за себе си, а ако търсиш смисъла в Красотата, следва приемеш, 4е тя може да е навсякъде, дори на някое камбоджанско сметище:
http://www.pbase.com/maciekda/stungmeanchey
p.s. Istinata winagi boli.. но не и "твърде" много, а то4но толкова, колкото боли от разбитите илюзии..
Ако не болеше поне малко, нямаше да е истинска Истина, нали?
п.с. в Живота нищо хубаво не се слу4ва "веднага", а най-хубавите неща не ние ги намираме, а те мнамират нас.
Красотата не ния я създаваме, а тя създава нас.
Раят и адът се намират във всеки един от нас, а вси4ки ние се намираме в 4истилището.

Някои неща могат да бъдат намерени само след като ве4е не ни е останало какво да губим... Едно от тези неща е Свободата...
( мога да продължавам така и до утре, но май няма нужда. Най-важното ве4е го казах).

04-25-2007, 07:48
След всеки край идва ново начало....

BAYO
04-25-2007, 11:31
И аз не съм искал да се родя , ма съм се родил. И не съм искал да умра, но ще умра. Просто тряя да живееш, колкото и да не ти се иска.


Искам да забравя твоята усмивка, да забравя твойте очи.
Искам да забравя всяка твоя стъпка, да забравя, колко ме боли.

Замени "искам" с "трябва" и ще видиш, че нещата ще бъдат по-лесни за теб. Просто има и друг смисъл да живееш, не е само любовта. Сори за теб, но ще се оправиш, време ти трябва.

PeAcH
04-26-2007, 06:45
Като гледам какво си написала,явно наистина си в много трудна ситуация,но ти гледаш само гадните неща от живота,замисли се има и толкова хубави и значими неща,за които си заслужава да живееш.

04-26-2007, 07:23
_F]ааам личните "творчества" са в друг раздел :lol: ама ако искаш мнение - зле си :-s :-s :-s :-s

Икзектли =D>

Това е copy/paste от някоя чужда творба на някой побъркан идиот със сходните чувства.
Единствения съвет ,които мога да дам е оня по горе ^ ^ ^ .

BastardOfChrist
04-26-2007, 07:25
K'fo ta boli wa?
More weaklings.
samo si vuobrazqvate , kat' gadni emota. (kakvi ste i predpolagam)

iskamTe_vednaga
04-26-2007, 20:58
Въпрос на време е истината да излезе на яве..Нещата които не ни убиват ни правят по силни.. :smt090
за първия ми пост имам основания който бих желала да запазя за себе си...просто имах нужда да си излея душата...живота продължава

jony
04-26-2007, 21:06
Въпрос на време е истината да излезе на яве..Нещата които не ни убиват ни правят по силни.. :smt090
за първия ми пост имам основания който бих желала да запазя за себе си...просто имах нужда да си излея душата...живота продължава
Мога само да ти кажа:
"времето лекува всички рани"
:-)

iskamTe_vednaga
04-26-2007, 21:17
Въпрос на време е истината да излезе на яве..Нещата които не ни убиват ни правят по силни.. :smt090
за първия ми пост имам основания който бих желала да запазя за себе си...просто имах нужда да си излея душата...живота продължава
Мога само да ти кажа:
"времето лекува всички рани"
:-)
e аз немога да се сърдя така или иначе то ще ми мине скоро...но просто спомените ще ме нараняват както и някои хора..

saskou
04-26-2007, 21:23
_F]ааам личните "творчества" са в друг раздел :lol: ама ако искаш мнение - зле си :-s :-s :-s :-s
=D>
по темата - Живота губи смисъл само в определени моменти. За възвръщането му е необходимо време.

Digital
04-27-2007, 09:42
Мъртва…
Празна…
Лишена от чувства…
Лишена от воля…
Затихнало сърце…
Притъпена болка…
Тяло без душа…
Личност без емоции…
Посрещах поредната сутрин незаспивайки дори за секунда…мислейки,надявайк и се да се случи нещо…нещо,което да промени из основи всичко,да върне живота и да възроди чувствата в мен.Но уви за пореден път се излъгах.Любовта беше само празни думи,обещания и мечти без реализация,планове за бъдеще и липса дори на настояще.Не усещах тъга от прозряното.Не изпитвах дори минимален трепет…нищо.Душата ми я нямаше.Сърцето ми сякаш не биеше.Беше затаило дъх в очакване на чудото…но напразно…
Няма любов…
Няма симпатии…
Няма привързаност…
Няма вярност…
Всичко е само моментно удовоствие…
Всичко е само илюзия…
Гледам в очите му и я няма дори тръпката от преди.Нещо в мен умря с думите му…Вече дори не болеше.Беше настъпила вечността…Безразличието беше завладяло цялото ми същество.Той гледаше така влюбено,а дори аз усещах безчувствствения си поглед.Не исках нищо от него,само да страда както страдах аз преди…
Злоба…
Омраза…
Отмъщение…
Ненавист…
Гряв…
Презрение…
Тези чувства бушуваха в мен.Имах само една мечта…отмъщение.Всяка сълза,всяко страдание,обидна дума или клевета щяха да бъдат заплатени. Замислям се дали има и други хора така озлобели от любовта,които не искат и да чуват за нея?
Нищо не ми остана…
Не ми се яде…
Не ми се пие…
Не ми се спи…
Не ми се пуши…
Не ми се обича…
Не ми се живее…
Не намирам смисъл в нищо и никой…
Но и не мога да намеря сили да сложа край…
Хората ме обичат,а аз ги карам да мислят,че ги мразя.Тези,на които държа най-много страдат по моя вина…
Що за човек съм аз?
Имам ли милост към някой?
Пука ли ми за някой?
Бих ли съжалила някой?
Едва ли…
В какво се превърнах?Та аз толкова обичах живота,веселието и приятелите си...Сега нищо не може да ме развесели или съкруши…
Това е краят…Само той можеше да ме върне към живота,а вече е късно…Той ми донесе рая и проправи пътеката,която ще ме заведе право в ада…
Your pain shall be legendary. You gonna die in horrible painfull death ! Ще отидеш в ада при мъртвите курви ( Death_Whores ) които постоянно ще ти повтарят колко си грозна и ще ти дават разумни съвети без нито една имотиконка в тях ( за да изглеждат още по-сериозни ).
И все пак поздрави за поетичната изява. You'll find the guy who will make you happy.

BAYO
04-27-2007, 10:42
Въпрос на време е истината да излезе на яве..Нещата които не ни убиват ни правят по силни.. :smt090
за първия ми пост имам основания който бих желала да запазя за себе си...просто имах нужда да си излея душата...живота продължава
Мога само да ти кажа:
"времето лекува всички рани"
:-)

... а спомените забавят това зарастване ](*,)

04-27-2007, 11:37
Много добре написано, страшно много ми хареса, въпреки че си падам повечко по лирики на англииски.
Изобщо не ми пука за теб, ако искаш се хвърляй от някъде, ама добре си го написала.

04-27-2007, 11:39
P.S Digital - Мръсно малко гнусно недоучено говно - научи англииски и тогава пиши. И не използвай заучени врази от War3.

Нещастно неграмотно чатърче.
Твойте реплики за тъпите пу**и се отнасят в пълна сила и за теб.

sun_flower
04-27-2007, 11:56
vreme...

Skullbreaker
04-27-2007, 12:00
Това е горчивата истина за живота :( .
Ани що да е зле ? Много си е добре момичето :shock: .

Digital
04-27-2007, 12:03
P.S Digital - Мръсно малко гнусно недоучено говно - научи англииски и тогава пиши. И не използвай заучени врази от War3.

Нещастно неграмотно чатърче.
Твойте реплики за тъпите пу**и се отнасят в пълна сила и за теб.
много са си яки фразите. артас рулз.