PDA

View Full Version : Не мога да разбера защо се случи?



04-24-2007, 11:07
Днес нещо ми стана.Не знам какво но не е на добре.
Започвам от начало.
Звънеца би.Всички влязохме по стаите.Господина по физика малко закъсня.Влезе,но беше много ядосан,защото бяхме хвърляли ракетки в стаята и навсякъде имаше хартишки.Както и да е,аз и едно друго момиче станахме и събрахме боклуците за да не ни направи контролно.Даде ни задачи и влезе в неговата си стая.Решавахме,минаха се 20 минути.Оттук идва проблема.
Бях се подпряла с една ръка на челото.Прелиствах страниците на тетрадката ми докато търсех една формула.Изведнуж всичко се обърна.Някак си например все едно да си завъртиш главата и обратно.Пуснах тетрадката.Тя падна на земята.Обляха ме леденостудени вълни.Не знаех къде се намирам.Не знам как,но стигнах до господина и го попитах можели до тоалетната.Разреши ми.Излязох,затворих вратата и се подпрях на стената.Виеше ми се свят.Болеше ме много силно главата.Паднах на колене.Седях няколко секунди ,станах и отидох в тоалетната.Пак се подпрях на стената.Отидох до чешмата и си измих лицето обилно със студена вода.От нея ми стана още по студено.Но след няколко секунди пък ми стана много,много горещо.Изпотих се.Седях там около 5 минути и се сетих че имам час.Върнах се в класната стая.Явно всички бяха забелязали колко време ме нямаше.Кой знае какво са си помислили че съм правила.Това не ме интересуваше сега.Седнах си на мястото.Цялата изтръпнах,пак ме обляха студени вълни.Мина ми.

През тези 5 минутки преживях 3 години.Спомних си много неща от детството си.Какво беше това?Как се случи?Защо?

Случвало ли ви се е?Защо,не мога да разбера.Не съм понасяла удар,нито съм била претоварена.Може ли да е било от притеснение???

04-24-2007, 11:56
просто ти е паднало кръвното много се вживяваш.По-добре яж шоколад и пий кафе

LetiCherry
04-24-2007, 12:05
Аз попринцип имам такива проблеми,била си пред колапс. Препоръ4вам ти да отиде6 на лекар. Полу4ава се или заради ниско кръвно или преумора...Последния път припаднах в една дискотека и то4но прди да припадна усе6тах топлина, после ми стана студено извднуй и се оказа, 4е ми е адски ниско кръвното!

Satyr
04-24-2007, 15:59
Когато си се подряла на челото, си блокирала кръвоносни съдове, за това когато носиш тясна шапка започва да те боли главата. За твое успокоение мини на преглед при доктор да ти направят ЕКГ.

04-24-2007, 18:52
I na men mi se e slu4valo syshtoto, i to ne vednyj. Znam, 4e si izplashena, no ne se trevoji, ne mislq 4e e neshto seriozno. Normalno e, osobeno, ako si na vyzrast 13-18 god. Na men togava mi se slu4vahe nai-4esto. Kakto kazaha, nai-veroqtno e ot padane na kryvnoto. Gledai mn da ne sedish na zadushno, da se hranish normalno. Moi syvet e, ako pak ti se slu4i, gledai da polegnesh vednaga po vyzmojnost, a ako ne mojesh prosto navedi nazad glava, da stigne kryv do mozyka. S vremeto shte izrastej tozi problem. Hapvai si shokolad, pii kafe, kola. Ne se trevoji :)

Гостенин
04-25-2007, 19:47
Аз пък имам друг проблем,като стана рязко от стола например ми се е случвало да загубя съзнание, и да се чудя как съм се озовал на 2 метра от стола о.О Тфа пак ли е от кръвното?При положение,че са ми мерили кръвното и е било винаги в било в най-добрите граници за възрастта ми

morgana
04-25-2007, 19:57
Аз пък имам друг проблем,като стана рязко от стола например ми се е случвало да загубя съзнание, и да се чудя как съм се озовал на 2 метра от стола о.О Тфа пак ли е от кръвното?При положение,че са ми мерили кръвното и е било винаги в било в най-добрите граници за възрастта ми

I na mene mi stawa taka - towa e ne6to kato anemiq, no ne e bolestta - prosto kruwta po bawno se raznasq no za 2 sec se oprawq6 - spoko!

iNsaNE`giRL
04-25-2007, 20:15
Леле много гадно:/ Не ми се е случвало такова нещо. :?

punisher
04-25-2007, 21:16
и на мен понякога ми става така..
повечето пъти като стана рязко ми причернява,почва да ми се вие свят и след малко се оправям...
ама тва с годините не знам от кво е било :smt017 ...

SINDEL
04-26-2007, 09:13
То4но това ми става и на мен, като ми падне кръвното. То аз по принцип съм с ниско и съвсем малко ми трябва, за да припадна и да ми стане зле. Много 4есто първият признак, по който разбирам, 4е ми е паднало кръвното е то4но внезапен и много силен главобол в слепоо4ията. Усетя ли го, веднага гледам да седна някъде, понеже има вероятност да припадна. След главоболието запо4ва да ми става горещо или студено, разтрепервам се цялата и запо4ва да ми се губи зрението. Полу4ават ми се някакви такива мътни размазани петна, периферното ми зрение съвсем из4езва и ми се гади. Ако на тоя етап не изям нещо сладко или не изпия примерно коли4ка, някакъв сок или най-добре мляко, припадам. За секунди, разбира се, но припадам. Понякога ми се загубва и слухът, така 4е съвсем зле стават нещата. Веднъж бях в трамвая и за отрицателно време ми стана лошо и съм колабирала. Добре 4е една съу4ени4ка беше с мен..
Та си мисля, 4е и при теб може да е от кръвното. Отиди на лекар, ако искаш, а можеш и сама да си го измериш вкъщи, ако имате апарат. При мен ли4но многото те4ности предотвратяват такива.. пристъпи.. да ги наре4ем, но все пак понякога ми се слу4ва. Кафенце, поне по 2 литра вода на ден, в никакъв слу4ай не си и помисляй да гладуваш и наблягай пове4е на движението.