PDA

View Full Version : Какво да си мисля...?



ОбЪрКАн...
04-24-2007, 12:31
Мн харесвам едно момиче,като го видя направо се побърквам и си мисля че и то може да ме харесва ма не съм сигурен щото ми дава различни знаци.Например ей така по никое време и без причина ми пише СМС-и от рода "какво правиш", "как си" ,но понякога когато аз й пиша не ми отговаря;например в даскало един ден идва да си говорим постоянно, а друг ден думичка не ми проговаря;понякога в часовете ме гледа и когато аз я погледна ми се усмихва,друг път като види че я гледам се обръща на някъде и т.н. Плс,помогнете ми че аз не знам какво да си мисля,а здраво съм хлътнал...

sh3_1s_7h3_0n3
04-24-2007, 12:34
спри да мислиш и ще го измислиш 8) к'во си се шашардисал толкова... момичето явно те харесва, но е срамежливо 8)

BAYO
04-24-2007, 12:42
Чака те да направиш първата крачка. Изглежда, че има няк'ви симпатии, но просто не знае или не иска да подходи, по начина, по който и се иска. За тва пък ти, като мъжле, отиди при нея, търси контакт, близост ... в поече време разбира се, не само в междучасията, обаждай и се и такива работи ... покани я навънка ако тряя, just do it!

FizeuRa
04-24-2007, 13:23
не му мисли а действай.по толкова много начини ти е показала че те харесва а ти още се чудиш какво изпитва :smt017 айде стискам палци :smt059

beautiful_angel
04-24-2007, 13:34
Ti si mom4eto - ti trqbva da napravi6 pyrvata kra4ka.Kakto kazaha o4evidno te harsva,no e sramejliva i 4aka ti da napravi6 ne6to...za tova DEISTVAI!!!Pokani q na kafe ili izlezte nqkyde pogovorete i q pitai dali te haresva i ako te haresva prosto i predloji da hodite,a ako ne ... ne e edinstvenoto momi4e nali taka ;-)

cherinka
04-24-2007, 13:36
абе какви са тези постове преди мен?!?!??!?!/!

Вие различавате ли приятелски настроения човек от този, който търси и иска нещо повече???????????????????
Чисто-просто момичето може да го има за приятел.
Момичета, вие да не би когато се усмихвате на някого и си говорете , е нужно да го харесвате.
А и едно момче (както и момиче) държанието му и отношението му към приятелката му(гадже) е коооренннннно различно от от държанието и отношението му към ПРОСТО ПРИЯТЕЛКА!!!!!!!!!!!!!

А ти, мойто момче, авторе на темата, няма да успееш да разбереш дали те харесва или не, ако не се пробваш да й грабнеш вниманието, и да покажеш, че я цениш, уважаваш и харесваш като човек, личност и визия............ (аххаххаха извинете ме, то просто има ли момче, което да покаже всички тея неща.........................)

Adwokat
04-24-2007, 13:39
И аз подкрепям коментара на "черинка".. това че тя се е усмихнала не значи че го харесва или нещо такова.. , но се пак Успех ти пожелавам.. :smt006

cherinka
04-24-2007, 13:41
Ti si mom4eto - ti trqbva da napravi6 pyrvata kra4ka.Kakto kazaha o4evidno te harsva,no e sramejliva i 4aka ti da napravi6 ne6to...za tova DEISTVAI!!!Pokani q na kafe ili izlezte nqkyde pogovorete i q pitai dali te haresva i ako te haresva prosto i predloji da hodite,a ako ne ... ne e edinstvenoto momi4e nali taka ;-)

ААААААААААААААахахаххххх
по-смешно мнението от това, надали има.

Ti si mom4eto - ti trqbva da napravi6 pyrvata kra4ka.
beautiful_angel .. ако чакаш момчето да направи първата крачка - сори, ама ша си умреш девица (с извинение).
Слезте на Земята, бе! Какво ми се задоволявате с едната усмивка!.. и с баналния, изтъркан и забутан лаф "О кво стаа, как си"
По тая логика целия свят се харесват помежду си.


ako te haresva prosto i predloji da hodite,
Дааа, вместо да я целуне, той ще изръси "Искаш ли да ходим".
Добре. Ок!

Оффтопик - в тоя форум трябва да сложат опция за добавяне на егн (или просто рожденна година) и да го свържат с компютрите на болниците, където сме родени, за да няма лъжливост...
бла блааа