PDA

View Full Version : dupnica



валя
04-24-2007, 12:48
здравейте аз съм 7 клас и тази година ще кандидатствам, искам да попитамкое е наи-доброто училище в Дупница?

ThePowerOfLove
04-24-2007, 12:51
който не живее там откъде да знае?

валя
04-24-2007, 14:54
ми аз да съм се обърнала конкретно към теб или който и да е ?
просто питам ако някой който живее тук има в форума да каже !!!

deem(unregistered)
04-24-2007, 15:31
Здравей, Валя,
Аз съм завършил езиковата гимназия ' Пайсии Хилендарски'. Много съм доволен от преподавателите и от съучениците ми. Имаше и човек от 'Корпуса на Мира'( мисля,че и сега има), както и преподавателка от Испания. Ако искаш да учиш езици, това училище би било добър избор.

Ако искаш да питаш нещо, давай.

04-24-2007, 15:38
ми да ако може да ми обясниш, коя паралялка е най-добра :исански, немски или английски. как са преподажателите и жсичко по подробно
МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

deem
04-24-2007, 15:54
Значи аз завърших 2004 година. В момента не знам кои преподаватели ще водят различните езикови паралелки. Предполагам,че можеш да отскочиш до 'Паисии' и да попиташ в канцеларията или в кабинета на зам. директорката/ директорката.
Аз лично завърших паралелка английски(първи език) и испански(втори). Хубави години бяха, с Джефри(човека от Корпуса на Мира) доста си говорехме. Много ми помогна за английския.Даже организира излет в Рила с негови колеги. От друга страна, в паралелката с испански дават големи стипендии(така съм чувал)- около 600 евро ако си сред първите. Посолството на Испания направи много дарения на училището и може би някои ученици дори са ходили до Испания. За последното обаче не съм сигурен.
За немската паралелка не мога да ти кажа почти нищо- просто нямам инфо.
Ами това е за сега, ако се сещаш още нещо ще пробвам да ти отговоря.

04-25-2007, 09:55
zau4a v gimnaziq "hrito botev" i sam 9 klas, dovolna sam ot repodavatelite i ot vsi4ko , humanitarna paralelna sam
P.S. gimnaziqta ima golqmoto predimstvo da e na centara nali znae6 ;)