PDA

View Full Version : Ако вашите се разведат/разделят, при кой ще останете?



cherinka
04-24-2007, 13:07
Здравейте на всички.
Искам да ви споделя, че в момента се колебая между парите на баща ми и разбирателството (споделянето) и любовта на мама. Буквално съм раздвоена и се двоумя.
Онзи ден се бяхме събрали десетина момичета в кафето и аз измеждудругото ги попитах кой биха избрали между майка им и баща им.
Половината бяха категорични за майка си.
Една каза "зависи от много неща. След като ми обесни от какво зависи, като заключение каза "Майка ми!"
Друга каза, че има брат и, тъй като, единия ще е при майката, а другия при бащата (родителя няма да остане сам нали), би избрала майка й.
Днес пък едно друго момиче каза, че каквото и да става, майка й не може да остави баща й, защото имат фирма и фирмата е на името на бащата, и ако майката напусне бащата, тя няма да може да осигори бъдеще на децата си. (В този случаи майка й малко или много мисли за децата си и го търпи [ne samo izneverite mu, no i samiq nego] и така жертва себе си, заради децата си.
Направи ми впечатление, че който и да питам (момичета на възраст 13-18 ) всички избират майките си.
Главният ми въпрос към вас е, вие с кой ще останете. И ако може обеснете подробно защо.
А тези, които вече са избирали, нека кажат и те.
Наистина много се двоумя за мен си, имам три дни да реша, и се надявам да не сбъркам!
С тати ще си имам всичко.. от материална гледна точка. С мама също ще си имам всичко, но няма да има глезотийки, въпреки всичко ще има с кой да споделям, кой да ми дава съвети и малко или много и двете сме жени (аз още момиче) и имаме що-годе сходно мислене.
(малко смешно -> но не мога да отида при баща ми и да му кажа "тате боли ме лявата гърда, я пипни виж твърдо ли е"........
Не искам да ме помислите за материалистка, но ако се замислете, ще разберете, че не само в днешно време, но и от дълги времена парите са въртяли, и продължават да въртят света!
--> За да си поддържан - трябват пари
--> За да ходиш на училище - трябват пари (учебници, помагала, тетрадки, химикали, храна)
--> За да излизаш с приятели - трябват пари (защото приятелството не е само седене на някоя пейка и обменяне на съвети и приказки за нещата от живота)
--> Та май тва е друга тема, но нека се върнем на въпроса ми.
Е, ще следя темата с голям интерес!!! Даноо да има и други като мен!
Айде, пожелавам ви лек ден, че стана голям роман.

Като заключение, ще добавя, че има един лаф -> Само майката знае кой е истинският баща!
На 16г. съм.

MDMA
04-24-2007, 13:14
ми те са разведени и съм с майка ми \:D/

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-24-2007, 13:16
moite sa razvedeni ... pri mai4eto sum 4esno kazano tati naistina e mn`dobri4uk s men glezi me.. abe super tati .. no puk tam pri nego imam 2ma bratq.. i prosto hiii4 ne iskam da jiveq tam vupreki 4e e super ponqkoga pravi neshta koito ne mi haresvat :roll: posledniq put me kara da 4istq dokato te 4mata (toi 2mata mi bratq i jena mu) idat na lulkite da povozqt malkite :shock: e ako tova mi se slu4vashe vseki den nz kak shtqh da reagiram.. a i sum si sviknala s maika kolkoto i da se karame #-o

Alerta
04-24-2007, 13:38
Значи... с майка ми.
Била съм много малка, когато са се развели, та не съм имала право на глас, но и да имах щях да кажа мама.
Значи в моят случай... просто баща ми го боли за мене! Защо да съм при човек, който изобщо няма да му мигне окото дори да трябва да живея на улицата?

djeini
04-24-2007, 13:49
Ostani s ba6ta si az bix ostanala s nego.Maika si i po telefona moje6 da q 4uva6 moje6 da i xodi6 na gosti subota ili nedelq.Az su6to ne sum materqlistka ,no mnogo 4esto sa mi lipsva li parite i znam 4e e mnogo tejko .Vuprosa e tam 4e nemoje6 pri maika si da jivee6 a da xodi6 pri ba6ta si na gosti 6toto seki put 6ti trqbvat pari za ne6to i 6te mu iska6 a toi 6te si misli 4e go izpolzva6.Vse pak ti re6i.Mnogo sa kofti tiq razvodi be...neznam kakto re6i6 dano da si 6tastliva kakvoto i da izbere6 :)

cherinka
04-24-2007, 14:33
Ostani s ba6ta si az bix ostanala s nego.Maika si i po telefona moje6 da q 4uva6 moje6 da i xodi6 na gosti subota ili nedelq.Az su6to ne sum materqlistka ,no mnogo 4esto sa mi lipsva li parite i znam 4e e mnogo tejko .Vuprosa e tam 4e nemoje6 pri maika si da jivee6 a da xodi6 pri ba6ta si na gosti 6toto seki put 6ti trqbvat pari za ne6to i 6te mu iska6 a toi 6te si misli 4e go izpolzva6.Vse pak ti re6i.Mnogo sa kofti tiq razvodi be...neznam kakto re6i6 dano da si 6tastliva kakvoto i da izbere6 :)

Не искам да ми давате съвети, а искам да знам ВИЕ от форума кой ще изберете!!


Vuprosa e tam 4e nemoje6 pri maika si da jivee6 a da xodi6 pri ba6ta si na gosti 6toto seki put 6ti trqbvat pari za ne6to i 6te mu iska6 a toi 6te si misli 4e go izpolzva6.
И кво като. Той като не може да ми даде друго, пари ще дава. Каквото ще да си мисли.

LofYou
04-24-2007, 14:57
Ам наще все още са заедно и не искам това д а се променя .. но ако решат да с еразделят наи-вероятно ще отида при татко .. понеже с маика ми адски много се караме и не с епонасяме .. дори татко ме разбира повече от нея ..

fulldelight
04-24-2007, 15:29
Е това, че си с майка ти кво пречи да ползваш парите на баща ти? Ти имаш задължителна месечна издръжка, а и не ми се вярва кат го помолиш за нещо да ти откаже (ще иска да се прави надобър баща ;) )

HopeLesss
04-24-2007, 16:30
При мен няма "АКО", защото родителите ми са разведени от 13 години. Аз и сестра ми сме били много малки и не сме имали право на избор къде да останем, но по принцип децата остават при майката. Адски благодарна съм, че е станало така. С баща ми не съм се виждала от 5-6 години...

Не ми и трябва #-o

UnaBletoLoVeU
04-24-2007, 16:43
Бих останала при мама, защото съм момиче и ще има с кого да споделям. Според мен не е нужно да избереш баща си, за да разчиташ на подкрепата му(паричната). По-добре избери майка си. Баща ти ти е баща и надали ще има нещо против да ти дава пари и да ти купува всичко необходимо дори и да избереш да живееш при майка си.

JIuDeToO
04-24-2007, 17:28
Охх мн труден въпрос. Като начало мойте родители са мн човечни, в смисъл дори и да остана с баща ми, ще знам, че и той ще ме разбере, в някои ситуации както майка ми.. По принцип бих избрава 4 дена да съм с майка ми и 3 с баща ми, понеже не искам да съм само с 1... дори и да трябва да се местя постоянно.. :?

koalka
04-24-2007, 18:00
Бих предпочела при майка ми.Дано не се разведат, но все пак...С майка ми споределям повече, говорим си за женски неща, докато с баща ми всичко го обръщаме на бъзици.

Just_One_Girl
04-24-2007, 20:59
Нашите са се развели преди да навърша годинка, а преди 4 баща ми почина :arrow: При мама съм от бебенце, тя винаги ми е била и майка, и баща. Знам, че не е хубаво да се говори така, но от баща ми почти нищо не съм видяла. И при мен цял живот са били парите на тате или обичта на мама и винаги обичта на мама е била водеща :smt060

Duff
04-25-2007, 04:25
ayy tova se kazva slojnost!Na6te ne sa razvedeni,ama vse pak bih dala mnenie..ba6tata,pari ,svoboda na deistviqta...a mam4eto ,zagrijenost,obich,saveti,podkrepa,nasar4enie..Tai 4e zavisi kaf 4ovek si.A i kakvi hora sa roditelite ti...zaloji pove4e na obichtta,materialnoto edin den sama moje6 da go izgredi6,no s obich,trydno nqkoi bi te daril...

Glezanka
04-25-2007, 08:01
Az mai shte sum nai golemiq egoist w tozi forum.I taka ... supostawqm se na twoe mqsto i izbiram bashta ti.Lipsata na pari ogranichawa deistwiqta.Kato se zamislish toi bi trqbwalo da plashta izdrujka,koqto wsushtnost e minimalna i realno poglednato nqma da q usetish,eh ako razbira se ne reshi da uwelichi dobrowolno izdrujkata i da ti dawa poweche ot kolkoto trqbwa.Trudno shte e da jiweesh samo s 1 roditel,no tei li inache jiwota e izpulnen s trydnosti,ima mn prechki da se razwiwash,edna ot tqh e parite ... Neznam kakwi sa wzaimotnosheniqta s bashta ti,w smisul rabzirate li se ili ne,no za men toi e po-udachniq wariqnt.Wse pak ti ne obryshtash gryb na maika si,i towa che nqma da jiweesh s neq ne oznachawa che e zatworena stranica ...

Ulety
04-25-2007, 08:29
EMmm ... az tova go prejivqh kogaot bqh na 6 (sega sym na 14) ama kakvo da se pravi .. abs syshtoto .. izbrah maika mi .. makar sega da ne sme v izqshtni otnosheniq ... za men trqbva da poslushash surceto ti..neka to da izbere .. spored men trqbva da ostanesh pri maika ti .. zashtoto tam shte imash i ot dvete po malko ... a za parite i tezi neshta .. ne ti prechi da se wijdash s bashta ti i toi da te glezi .. :p az pone taka pravq :)

bybka
04-25-2007, 08:33
a be hora..kakvo gledate parite?...ne e li po dobre otno6enieto kam vas kakvo 6te e?az bih izbrala maika si za6toto tq po se interesuva ot men vapreki 4e mn se karame...a do ba6ta mi nikoga ne bih iskala da ostana pri nego...

tainstvenata
04-25-2007, 09:58
taka .. ne sam chela mnogo mneniq no shte kaja moeto :
Shte izbera maika si zashtoto na neq moga da spodelq vsichko i t.n ..
A za parite ne mislq che bashta ti shte te ostavi makar i da ne jiveesh pri nego .. Toi pak shte te glezi kakto predi,makar che ne si pri nego.. ne e li taka? :)

ThePowerOfLove
04-25-2007, 18:36
Майката...все пак тя се грижи за детето най-добре. И наистина баща ти пак ще помага с парички...но това не е най-важното :-k Аз бих избрала разбирателство,подкрепа и любов,защото парите не могат да ги заменят!

<black soul>
04-25-2007, 20:07
забелязах че доста хора са избрали майките си... ми...наште не са разведени /слава богу и дано не се разведат че не знам как ще го понеса/ .. но ако стане нещо подобно, недай си боже, аз избирам баща си поради няколко причини:
- обичам си го
- с баща ми се разбираме много по-добре, на един ъкъл сме
- ще има много повече облаги за мене : ще седя до по-късно навън, няма да ми мрънкат на главата постоянно, че са ми слаби оценките /под слаби майка ми има предвид 4 и 5/
- много ме поощрява и ме е възпитал много добре
- колкото и странно да звучи на баща ми съм признавала някои неща по-лесно отколкото на майка ми

бих избрала майка ми защото:
- все пак с нея споделям по-лесно
- обичам си я
- дава ми доста парички / да излизам по кафета, за джобни и храна и т.н./
- и най-вече защото не искам тя да е сама понеже все пак е жена и трудно ще се оправи сама
- проявява загриженост към мен, която понякога е доста натрапчива, но все пак се радвам, защото трябва всяка майка да я има...

ми...не знам... може би бих избрала баща си май...
ух..добре че не са се развели :|

04-26-2007, 15:55
moite sa si zaedno..no ako bqha razvedeni ne bih izbrala nito ediniq..po skoro 6tqh da iam kaja da si gledat rabotata i 4e ne iskam da jiveq s tqh..a po hubavo da mi naemat kvartira tai i tai sa se zagrijili za men :-D !

Elektra_x
04-26-2007, 17:07
Ако изпадна реално в тази ситуация може би ще трябва да помисля повече,но щшм прочетох темата и веднага си казах - тати.По няколко причини :
-С тати се разбирам много по добре.За него все още съм малкото му детенце обръща ми внимание...говорим си как е минал деня ми тва онова.Докато с майка ми...с нея почти не си говорим.Или ако рещи да ми каже нещо то ще е за нещо да ми се развика.
-Отностно споделянето...нямам такива проблеми с никой от наще не споделям нищо така че и в този случай не се нуйдая от майка ми...
-Материално...и двамата си искарват добри пари,но пак при тати е по добре.Харесам ли си нещо той веднага е готов да ми го купи,докато майка ми харчи всичко за себе си и когато и поискам нещо тя винаги казва "оо ми нямам пари".
Но това не значи,че майка ми няма да ми липсва и че няма да искам да съм и до нея.

evil_lady_in_black
04-26-2007, 18:00
Не са разведени , но при НИКОЙ :-)

Fanatichka
04-26-2007, 19:47
Все си мисля, че ако наще се разведът татко ще ме подпомага финансово.Сигурно в по-голямата част от времето ще живея с майка ми, но никога не бих се отказала от татко и често ще ходя при него.Тва е ...

MoHuTo
04-26-2007, 23:16
Ми наще са разделени и аз живея при майка ми :wink: Избрах да съм при нея, защото като родител тя ми харесва повече, с нея мога да споделям да си говоря за почти всичко пък и повече ме глези и ме е разпуснала много яко напоследък...пък баща ми само се заяжда с мен и много се караме по принцип с него..като характери и двамата сме инати и винаги отстояваме позициите си до последно и все се караме :smt012

jony
04-26-2007, 23:40
Девойко, до тук май само 1 девойка ти е отговорила на въпроса, който си задала, а именно да се позтавим на твое място.
Ти пред дилемата: Пари или Разбиране.
И отговора ми е: Избери сама. Това си е твоят живот. Не би трябвало да питаш нас. Ние ли сме поставени пред тази дилема? Има решения, които сама трябва да направиш, колкото и трудни да са те.

GaBiTyYy
06-09-2007, 20:38
Nashte se razvedoha predi 3 godini i daje ne se i zamislih pri koi da ostana,mn qsno iskah si pri maika :-D

~*~By~Myself~*~
06-09-2007, 21:04
Наще са се развили когато съм била на 3 и аз и сестра ми която е с 4 години по голяма не сме имали избор-останали сме с мама.Ако имах избор бих била с тате но той живее с жена си (която е мн добра и се даржи чудесно с мен и сестра ми) и тяхното бебе т.е. братчето ми което е на 1 год в двустаен апартамент освен това е полицаи на мизерна заплата и нямя вязможност да гледа още едно дете,издръжка няма ме.
Не мога да се уплача и от мама живея с нея и втория ми татко с които също се разбирам прекрасно,сестра ми и др ми брат които е на 8 в голама къща близо до града имим всичко което поискам мама никога не ми е забранявала нищо.Родителите ми и техните тъи наречени половинки се идеални.С тате се виждам винаги когато поискам ходя му на гости и т.н. мама и тате се разбират и дори са приятели

И все пак тати ....

Jeuelle
06-10-2007, 10:19
Ако се разведат (дано да не става [-o< ) , със сигурност ще бъда с мама.
Аз не мога да дишам без нея :wink:

krasivata_luvica
06-10-2007, 18:22
Мама

iNl0Ve_wItX_liFe
06-11-2007, 11:41
При майка ми мн ясно! тя е мн разбрана душица :smt016

gabrielka@a
06-11-2007, 12:55
Разбира се,че с татко-с майка ми въобще не се разбирам! :smt011

BrokenInnocence
06-11-2007, 12:56
При майка ми определено, тя е тая която се справя с всичко, тя е силния характер. Баща ми е добър човек, обаче е ужасно безхарактерен и мекушав. Аз с такъв човек не мога да живея.

-MiSs Sixty-
06-11-2007, 16:54
Нашите са разведени. Хубавото е, че не ми се наложи да избирам - при майка ми съм, но абсолютно нищо не ми липсва. Двамата ми родители са в добри отношения. Раздялата им си има хубавата страна - те са по-щастливи, а баща ми е толкова гузен пред мен, че ми купува каквото поискам. Е, липсва ми това да се прибера вечер и да седнем всички на масата. Хубавите ни спомени са много, понякога го изживявам доста, но съм силна и такова нещо не би ме пречупило :))

ice_cream_f
06-11-2007, 18:29
Pri mama estestveno \:D/

stel4eto__
06-11-2007, 18:53
Ако се разведат (дано да не става [-o< ) , със сигурност ще бъда с мама.
Аз не мога да дишам без нея :wink:
И аз съм така.С баща ми по-често имаме спорове(въпреки че в последно време даже няма ник'ви).Тати дава повечко парички и ми е по-сигурно,когато съм с него,а и много обичам майтапите му.Направо му се кефа,когато е в настроение да си лафим.Обаче въпреки всичко последната година и половина-може би 2 с мама сме сближихме още повече и простоо не мога без нея.Страшно много я обичам,обожавам я.А бе направо не дишам като я няма.Даже по някой път в кръга на майтапа съвсем тактично ми намеква да не и звъня през 1 час,ама...Ц!Няма как просто :-D :-D :-D
Така че аз бих избрала мама

06-12-2007, 06:26
Те се разведоха,сега живея при брат ми! >.< Не че има голяма разлика дори и при тях да живея,те не се съдържаха много в къщи.Като бях на 15 половин година не знаех къде са :|

06-12-2007, 06:27
П.П.Бяха си забравили няколко кредитни карти с много пари и познайте какво стана с тях >]

_PuNk`PrInCeSs_
06-12-2007, 17:10
и двамата са много сладки, така 4е не знам! аз ина4е живея по4ти само с майка ми, щото тати ба4ка по курортите, а ние си седим у нас :-D

VerryBerry
06-12-2007, 17:18
az bih izbrala maika mi,za6toto s neq pove4e si spodelqme,a s ba6ta mi mi e po-trudno da razgovarqm

06-12-2007, 17:23
pri ba6ta mi 10000000000000000000000%

Котарана
06-12-2007, 20:30
При никои от двамата.Махам се от тях да се оправят без мен.

Vikitooo
06-13-2007, 05:23
Est pri maika mi! :D

~egoistiC~sister
06-13-2007, 05:48
То е така при мен...останах при майка ми... :smt012 :|

Holly
06-13-2007, 19:15
Est pri maika mi! :D


винаги по-добрият избор 8)

asi_basi
06-23-2007, 18:18
Ami na6ite ne sa razvedeni, no predi nqkolko godini 6tqha da se razvejdat...I neznam dali dvamata go bqha re6ili ili s sestra mi (koqto e po-golqmata) sa go obsajdali, no be6e re6eno da idem da jiveem pri baba i dqdo. A sega kato pootrasnah i az sam se zamislqla pi koi bih izbrala... s maika mnogo mnogo ne spodelqme i po-rqdko govorim kato priqtelki za jenski ne6ta, gadjeta i takiva...s neq ne se razbirame mnogo mnogo..a s tatko, oh s nego se razbirame gore-dolu daje e 4ovek na razgovorite i rqdko na vikaneto i boi6tata, no s tatko nikoga ne sam prekarvala dalgo vreme zaedno. No vapreki vsi4ko i dvamata si gi obi4am i zatova vaob6te ne znam koi bih predpo4ela...no kato gledam tvoq slu4ai bih izbrala maikata.

06-23-2007, 19:22
Наще са разведени е съм при баща ми мн ясно,той ми дава да правя сичко,знае че пия,пуша,хода по жени до късно и не ме спира не шот е лош родител и не му пука, ми шот сега той съжалява че не е млад
и иска да си изживея младостта кат хората

young_rich_famous
06-24-2007, 15:39
Да чукна на дърво са все още заедно и цари разбирателство ... но виж ако един ден се случи да се разделят ( което не ми се вярва ) бих си останал с баща ми ... Някак си по се разбирам с него и имаме доста общи теми на разговори, а и двамата сме от типа, мисли свободно, да не ти пука от никой, и помни като вол ... Майка гледа много философски на нещата и е някак си много неспокойна ( малко луда ) :D ... с нея по-скоро би останал брат ми, той и той е малко такъв ... е все пак всеки си има право на избор ...

kotetyyy
06-24-2007, 16:03
Гаден въпрос!!! Ама майката си е майка! Но с баща ми също ъе подържам връзка! :smt102

shIlOH
06-25-2007, 09:24
пфффффф незнам защото насте няма да се развеждат обичам си ги на двамата по равно и двамата ми дават пари и двамата ме разбират обичам си ги и двамата и не искам да се замислям над този въпрос.Дано никога не ми се налага да правя този избор

loving_you_
06-25-2007, 12:58
Родителите ми са разведени и аз дълго време живях с майка ми. Но се случи така, че се преместих при баща и ми вече 2 години живея с него и се чуствам много добре там.

zubi
06-25-2007, 15:59
те хубаво ще се разделят .. ама тъй тъй са тръгнали към раздяла нема ли трети вариянт и аз да се разделя с тях :? :P ...

bik4eto
06-25-2007, 20:42
1000000000000000000000000...%tovo 6te ostana pri maika mi ba6ta mi samo mi se kara i ma drazni :(

fire_magic
06-29-2007, 07:13
ami pri mama,zastoto gotvi po dobre :wink:

eXtrem3-g1rl
06-29-2007, 13:02
Налага ми се на и мене скоро да избирам, защото нашите не са в много добри отношения, искат да живеят отделно, но без развод. Без да се замисля - при мама. Не че не съм получавала внимание от баща ми, но определено заслужавам повече от това, което той ми предлага. И определено има ред други причини, които няма да изброявам..но предпочитам да съм при майка ми. :(

Presley
06-29-2007, 14:50
Хмм...няма да гласувам в анкитата ,но пък ще се пробвам да се поставя на мястото ти.
Попринцип бих предпочела да остана с майка ми,тъй като някак си с нея съм по-блиэка..!С баща ми не говорим много,много,иэключая нещо то сорта на ``Как мина денят``,``В училище нещо ново?`` и т.н!А все пак раэговорите и наличето на общи теми между родителите и децата според мене е важно...!Но пък има един дооста голям проблем-с майка ми эверски се караме...дори в момента сме така...!Ако в тоэи период ми се наложи да иэбирам ,ще иэберя баща ми,колкото и да ми е трудно и колкото и да нараня майка ми....!Това е,все пак ти решаваш.

NaNa_SladuRana
06-29-2007, 19:55
Мама вапреки че и при тате нема да ми е зле

cS_LaMeRkA
06-30-2007, 12:26
При никой зимам един кашон голем от на бащами магазна малку весници и отиам да спа некаде по градинките :smt005
Легам си у кашона завивам си се с веснико и трепач :smt004

*happy bunny*
06-30-2007, 12:30
при баща ми разбира се! Защото:
1.Той ме пуска на много повече места от майка.
2.Пие с мене.
3.Идиот е и ми допада.
4.Обичам и мама ама...

MaRiNkA_16
06-30-2007, 14:49
sigyrno az sum ujasa na vsqka tineidjirka-JIVEQ S BA6TA SI ](*,) ne 4e iskam ama maika e v 4yjbina i nqma kak sq da se premestq ......gadno ama kvo da praq ina4e glasyvah 4e iskam pri mama :oops: mn si q obi4kam.

AFT
06-30-2007, 17:39
Аз ще остана при този,който вземе компютъра. :smt005
Сега сериозно - бих останала при майка ми.Не,че с нея се разбирам по-добре отколко с бащата,но ... а бе най-добре ще е ако една седмица/месец съм при единия,следващитата седмица/месец при другия ии ... :oops:

anti-fashion_org
07-11-2007, 20:13
Ако наще се разделят . . . ще живея на улицата - не желая да стават проблеми , защото разбираш ли , съм пи едните или при другите . . . Ще го измисля някак си :|

07-13-2007, 16:40
Родителите ми са разведени от 17 години а аз съм на 20 в момента ,но въпреки че са разведени страшно много ми помагат и двамата.А за това къде живее ами от няколко години си живея сам но изцяло съм финансиран от родителите ми.Имам ВСИЧКО ,което някога съм желал и съм доволен от живота си

Iviqna
07-17-2007, 19:10
предполагам при маика ми.. просто защото с нея се чувствам по-добре... а и обикновено по-малкото дете остава при маиката,поне така съм чувала де ;)

mvde
07-17-2007, 19:18
Или и с двамата или с никой,те си решават :roll:

Qnchety
07-17-2007, 21:14
При Тате. Само като се сетя майка ми кви неща прай зад гърба на баща ми и зад моя също и ми стаа мн гадну!

Nadelina
07-17-2007, 21:32
Az lichno bih ostanala s bashta si... Ne znam zashto no s jenite se razbiram mnogo po trudno otkolkoto s myje.. Pyk i na tfoe mqsto pak bih izbrala bashta si... na puk na vsichki koito izbirat maikite si...

CuteBaby
07-17-2007, 22:09
Ами нашите са разведени от няколко години и аз съм останала при майка ми,макар че с нея се караме доста често и то за глупосто а с тати изобщо не се карам..ама си ги обичкам много и двамата.А и все пак съм момиче и с майка ми ми е по-лесно и мога да си споделям много повече..а с баща ми се виждам много често и никога не съм му искала пари..той си ми дава без да искам и ми купува много неща(дори такива от които нямам нужда)..не ми липсва нищо.Но все пак във всяко семейство отношенията са различни и ти сама трябва да си прецениш с кой ще се чувстваш по-добре ;) айде успех от мен и дано да си щастлива :)

Ice
07-18-2007, 06:00
Ми като се замисля и двамата много си ги обичам, въпреки че често ме дразнят! Но може би ще остана с баща ми.Той ме разбира много повече от майка ми, и никога не ми вика когато му кажа нещо.Като например с цигарите "Тате аз пуша", 'Ми тва е много лошо, но ти си знаеш не искам да се криеш от мене" а мама: " Тииии само тва не бях чувала от тебе, ти луда ли си спирай ги веднага обещай ми" (тормоз) но.. с мама мога да си говоря за много неща, обаче не се разбираме и двете сме на различни мнения за всичко и постоянно се караме, докъто с баща ми няма проблеми.Абе разбирам се с него за това избирам баща ми! :oops:

music_pirate
07-18-2007, 17:17
Ако се раделят ... ще се хвърля от терасата... не бих останал при никого в този случай

mar4o_
07-18-2007, 17:36
при мама http://www.planet-tolkien.com/images/smileys/Baby_Gurl_Emoticon.gif

sladkata_presi
07-18-2007, 17:42
Мойте родители не са разведени,но лично аз бих предпочела да живея с майка си.
Ние сме много близки,въпреки че много се караме и продължаваме,но все пак друго си е майката.
Според мен ти сякаш искаш да останеш с баща си,думите ти така сочат.
В твоя случай си напълно раздвоена,аз бих останала с майка ми.

ЕPu
07-18-2007, 17:44
При баща ми !
:arrow: майка ми нещо не я чувствам близка, не се разбираме с нея хич
:arrow: тя нито готви,нито чисти, ако остана при нея сигурно ще умра от глад. :lol:
:arrow: с баща ми мога да споделям много повече и да си говоря на всякакви теми.
:arrow: с тати постоянно го обръщаме на бъзици, много готино чувство за хумор има ;)
иии тва е, мисля, че тези аргументи са достатъчни
Като се замисля,ако се разведат (дано не стане, де), аз съм под 18 и нямам право да избирам при кого да остана, направо при майка ми.

[TNT]
07-19-2007, 01:02
ЛОЛ...не си мислех,че на чак толкова хора родителите са разведени...Моите са разведени официално от няколко месеца,но са разделени от година...Аз съм с брат ми при майка ми...Това изобщо не се е дискутирало къде ще съм...А пък и бащата съм 100% сигурен,че не ме иска,понеже си живее с курвата си,с която е от ~5 год. :wink: Уж има договор за издръжка и си беше дал думата,че ще дава допълнително...Ама къвто е путьо...Малко по-малко намаля допълнителното и до 1 година макс ще съм само на издръжката...Голям педераз :evil: Ся ми се мазни и ме кара да му ходя на гости...Аз като се знам колко съм търпелив и избухлив(неслучайно ми е такъв ника) на 5-тата минута ще напсувам ( на майка,леля,чичо,баба,стринк а,вуйна и т.н) онва тъпо дърто курве :evil: Ако не беше тя,толкова кинти щях да имам.... Баща ми взима доста над средната за 1 българин заплата,но толкова съм ущетен от това че.... Ако не се беше махнал и всички пари влизаха в семейството...с 1/3 от сегашната му заплата щях да живея по същия начин :evil: Смятайте само от финансова гледна точка колко ме е ущетил !!! А пък от емоционална... Вече почти не помня какво беше преди да се ползва само за кинти....Помня единствено границата: Исках да го питам дали може да отида някъде и почвам с "Мммм...Тате..." и той като каза "Колко?"...кво да си говоря с такъв идиот :evil: Най-лошото беше,че като се изнесе свикнах за 2-3 дена.... Разликата не беше голяма...Особено в началото даже се кефех,щото няма кой да се заяжда с мен постоянно...Даже и сега,когато ми трябват повече пари...Предпочитам да го няма... Сега обискновено се виждам с него 2-3 пъти в седмицата...Някой път става почти всеки ден...Но става и по 1-2 пъти на 2 седмици ! Не ми липсва кой знае колко...По 1 път в месеца ми стига да го виждам...Ама не ми и трябва...Само да ми дава празни обещания,на които после да се дразня...С майка ми бих казал,че горе-долу се разбирам....С нея мога да говоря за всичко друго освен за темите Момичета и Секс...Просто с нея не може се говори за такова нещо :lol: Ама за тва си имам по-голям брат :lol: Майка ми изглежда си знае...Аз не я питам по такива въпроси и тя не ме пита...Всички са щастливи :lol:

armani169
08-18-2007, 21:42
Оффф ... Немам си напредстава при кой искам да отида ако се разведат ... Дано да не се развеждат ! :roll:

swords1010
08-18-2007, 22:34
Дано не става, но бих избрал да остана с майка си. С нея се разбирам по-добре. :?

Justified
08-19-2007, 07:24
Еми те нашите са се разделили когато съм била на 2 месеца и(не че са имали брак тогава,били са по на 16)и майка ми ме е зарязала при баща ми.
И аз се радвам за това защото не ми липсва абсолютно нищо и никога нямам проблеми с него.

KiSs_mY_LiPs
08-19-2007, 11:57
Ами наще на са разведени.ама ако се разведат / което не е задаалжителнйо да става../ бих останала при мама..Ама ф никакав случай при тате [-X [-X [-X Пак парите винаги ще си ги имаш щтото се пак ти е баща и винги ще ти дава....Ако му кажеш '' Тате даи ми пари за GSM '' [b]или какфото и да било никога няма да ти откаже..!! Така че ти си решавай.. :-)

_PuNk`PrInCeSs_
08-19-2007, 12:15
сигурно тати...имам странно вле4ение към него, макар, 4е мама също е супер добра...абе не знам! :lol:

SeXy{{}}
08-19-2007, 13:52
Мн Сложен въпрос.Все пак дано никога да не се разделят.Но ако стане някога ще ми е толкова тежко щото и двамата мн си ги обичам.Но и с двамата се карам доста.
Та така по темата май бих избрала мама.Но като се замисля ваобще не ми се иска да се разделям с паричките на тати.Обаче в крайна сметка бих избрала майчиту щот с нея ми е по лесно да си говоря да споделям разни неща да я питам квот ме интересува,а с баща ми е стествено е по трудно,но той не ме е лишавал от нищу и не мисля че ще го направи[!]

BaByLisS
08-19-2007, 14:35
Майка ми и баща ми не са разведени и не искам това да се случва , но ако се случи на 100% бих останала с майка ми :)

CuRly_Doll
08-19-2007, 14:41
na6ite sa zaedno i nqmat nomerenie da se razvejdat....bih ostanala pri mama,tai kato tq mi e po blizka i sme si kato frendki :|

sladkish_14
08-19-2007, 16:19
Не искам това да става!!!Иначе искам при татко!! :!:

Katrina
08-20-2007, 12:26
при мама
не са разведени но ако го направят ще се радвам да живея с мама

Iowa
08-20-2007, 12:31
нашите са си заедно..
и няма шансове да се разделят..
в това съм сигурна..
както и да е..
ако наистина това някой ден се случи (и аз мога да избирам)..
ще избера баща си..
не искам да казвам поради каква причина..
но ще е тати..

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
08-20-2007, 13:37
Аз предполагам, че ще остана при мама.. :| Но се моля да не се развеждат! [-o<

Naked in the wind
08-21-2007, 10:05
При мама.Баща ми не мога да го понасям.Колкото и пари да има.Те не са толкова важни за мен.По-важни са разбирателството и свободата,а с него ги нямам..наште обаче са си заедно.. :?

FelisDirus
08-21-2007, 11:19
Вече съм на 18, така че този въпрос е излишен.
Имам максимум година още при тях и после се махам от вкъщи, тоест няма да се налага да избирам, т.к. ще живея сама.

Nicole_Richie
08-21-2007, 21:40
Chesno kazano pri tati... vinagi sme se razbirali PERFEKTNO,nikoga ne sme sporili za nishto,vinagi me e podkrepql... toi e COOL Daddy
A otnosno maika mi...pfff napravo ne mi se govori...ponqkoi pat se chudq dali tq mi e istinska maika...no qvno da.I vapreki tova i dvamata gi obicham,no predpochitam tati.

blaaaa
08-22-2007, 06:05
Ами те са разведени и аз съм при мамчето :) А пък и да искам не мога да съм при татко защото в момента не е в България :|

Ули4на_Превъзходна
08-24-2007, 09:58
Когато наще са се развеждали съм била мн малка, така 4е не са ме питали при кой искам да остана при мама или при тате. Смятам 4е родителите ми са взели добро ре6ение като съм останала при мама и ако тогава съм имала право на избор бих избрала да живея с майка ми(макар 4е мн често когато не съм в настроение я заплашвам 4е ще отида при тате, но слава богу никога не ми е стигала смелост да го направя). Срашно мн обичам баща си, виждаме се мн често, но с майка ми ми е по-лесно да споделям и знам 4е винаги ще ме подкрепи във вси4ко.

Rocko_perka
08-24-2007, 10:40
Ами нашите се разделиха преди около 3 години.Нямах кой знае какъв избор ,трябваше да остана при мама ,защото баща ми просто се изнесе.Ако трябваше да избирам ,щях пак да избера мама.Тя е златна , а баща ми уж бяха едни слова как щял да се грижи за мен,независимо че не са заедно-само с думите си остана.Звъни ми веднъж на 5 месеца да ме ядосва.Но предполагам твоя ще ти помага.Както и да е. Избора е твой,дано направиш правилния. :wink:

Rocko_perka
08-24-2007, 10:58
Като прочетох мненията...май доста голям процент хора се развеждат :( :roll: :smt089

Ули4на_Превъзходна
08-24-2007, 13:13
Като прочетох мненията...май доста голям процент хора се развеждат :( :roll: :smt089

Да така е :smt011 :smt009

nymphetamine108
08-24-2007, 13:18
Нашите са разведени, аз съм с майка ми. Единствената причина да е така е, че баща ми живее с гаджето си, а аз не я понасям. Иначе моментално бих се изнесла пре него. Той ми дава свобода, за която с мама не мога и да мечтая. От друга страна тя ме разбира повече понякога...обаче това се случва толкова рядко, че направо няма смисъл!

namina
08-24-2007, 18:19
Мама

find_m3
08-24-2007, 20:10
Тука нямам какво да му мисля.Баща ми е леке меко казано,ама се налага да го търпим с майка ми(няма да изпадам в подробности) ,той е егоист и не му пука за нищо освен за него.Милион пъти ми е казвал как ме "търпи" (да бе всичко живо избяга от него ,ама той нас ни бил търпял....) само ,защото съм му единственото дете :smt013 .Бих се радвала да се разведат (ако може) ,но няма изгледи освен ,ако не удари някой ден джакпота от тото-то и да се махна от очите на всички дето едва го дишаме.


Звучи зле ,но само аз си знам през какво съм минала.....

МАМА и само МАМА

пп. и да нямахме проблем с баща ми пак бих избрала мама най-малкото ,щото съм момиче

А ти май вече си решила при кой искаш да си тъй ,че.....,както сама каза с баща си не можеш да си кажеш всичко и само ще сте на здравей здрасти .....

B.B-rain
08-24-2007, 21:05
ами мойте родители са раведени (бях на 6-7 години като се раведоха) и въпреки че съм момиче останах с татко и мн си го обичам.С майка ми не се бяхме виждали дълго време но вече от около година пак се виждаме...Честно казано изобщо не съжалявам че останах при татко щото наистина и той мн ме обича и винаги се опитва да ме разбере и мн се грижи за мен.

IKisseDAGirL
08-25-2007, 07:54
При майка ми. Много по-либерална е.

Rofl4e
08-25-2007, 14:07
Ами повечето са казали при мама ама аз пък не ще си остана при тате при него ще си имам всичко пс парички ала бала няма да ми се налага тогава да деля с тъпата ми сестра която 1000% ще каже мама :smt005 пък и ако кажа мама тря се забия на тъпото и село дето няма почти никои и ще трябва да ям тъпите манджи на баба ми :smt078 а при тате такова нещо няма да се яде щото и той не яде таквиз гадории и при маика ми ще куфея а ако си остана при тате си имам сичко при мама нищо таи че...!Пък и като сме си двамата с тате у нас си ни е супер той излиза никои не го тарси аз излзиам никои не ме тарси е екстра си ни е двамата кат сме си

rubi
08-25-2007, 15:28
ами те са си разведени.....присъдили са ме на мама есествено....тогава не съм имала право на избор...но си мисля че ако имах 100000% щях да избера мама :-D

08-26-2007, 15:52
Еми при всеки е различно ..лично при мен е ,така че аз сам при майка ми и така ми е много по-добре! ::: Но зависи ..мои приятели,които са момчета остават при бащите си...,а пък мои приятелки при майка си...Незнам може би зависи от пола.. :-k Поне аз сам на този принцип :>>>

CaSsIe
08-26-2007, 19:20
ami na6te ne sa razvedeni ama ako tfa se sly4i nedai si boje nqq da otida pri nikoi edin ot dvamata a pri sestra mi \:D/

lyly_lili
08-29-2007, 10:10
Значи... с майка ми.
Била съм много малка, когато са се развели, та не съм имала право на глас, но и да имах щях да кажа мама.
Значи в моят случай... просто баща ми го боли за мене! Защо да съм при човек, който изобщо няма да му мигне окото дори да трябва да живея на улицата?

BloniTka
09-04-2007, 13:01
Бих останала с майка си;] Защото съм момиче и с нея се разбирам по-добре.Колкото и да ми се кара.. знам,че е за мое добро.Нея мога да я помоля да ми купи нешо женско,да искам съвети..докато не мога да накарам баща си като излиза да ми купи превръзки (то мога де,ама ми е неудобно) . + Тва баща ми беше 3 години в чужбина,и откакто се върна е станал голямо мрънкало,постоянно за нещо ми мрънка,заяжда се.. мисли ме още за малка..все пак е пропуснал 3 години от живота ми.. Определено няма да остана с него [-(

monityY
09-04-2007, 13:37
те са разделени,и живея с ба6та си,супер е,оная курва лайна да яде :mrgreen:

beb4o_bu
09-04-2007, 22:10
Родителите ми са разделени, а аз живея с баща си. Все пак бих предпочела да съм при майка ми. Но не съм много сигурна... дали ще е по-добре... Разбираме се отлично с нея, а с баща ми сме по-резервирани, въпреки, че отдавна съм с него. Свикнала съм без майка и мога и без нея... не ми трябва някой, за да споделям всичко. И сега мога да го направя, но не й споделям някои неща. И все пак... никой не може да ме отдели от майка ми :) Въпреки, че мога и без нея, чувството, че е близо ме кара да се чувствам добре.

'IrReSiStIblE'
09-07-2007, 11:34
не искам никога да ми се налага да правя този избор.много ми е трудно да избера,защото и двамата ми родители са страхотни и са мн яки.

oho kolko sam gotin deeba
09-07-2007, 17:16
a 4e za kakvo sa mi roditelite mi :smt017 nito pri maika nito pri tatko 6te sam ne mi trqbvat :smt018

tItEufFf
09-08-2007, 12:19
Наще са разведени, но не аз съм решавала при кой ще оставам а чичо съдия :P Аз съм при майка ми, което е по-добрия вариант...Ако бях с баща ми щях да имам много повече свобода, но той просто не мпже да се грижи за семейство.. :|

bqsna_teenagerka
09-08-2007, 12:23
ами моите са разведени,и аз съм при баща си...не съжалявам за избора си....10г живях при майка ми от 3 живея при баща си...и тук ми харесва пове4е...поради доста при4ини :roll:
:? ам не ми се говори защо!

09-08-2007, 19:59
ми маи4е е по добре да остане6 при маика си (според мен де) 6тото все пак е жена и там съвети ала бала.....такиа работи.....мн по добре е.......а пък от време на време 6е се обажда6 на ба6та ти и 6е се виждате и 6те му иска6 пове4ко пари..... :smt016 ........на6те не са разведени но си имат гаджета и ........гадни4ко е но.....ако тряя 6е избера мама......все пак тате нема да ме остави гладна.... :wink:

_SilveR_MooN_
02-15-2008, 18:40
Аз първите дни,ако наще се разведат,смятам да не съм при никой от двамата.А после не знам....

sweet_sorcerer
02-15-2008, 19:16
Аз бих останала при майка си....

FENKATAA
02-15-2008, 20:54
ами бих живяла при майка си ще кажа и защо
1 защото съм момиче и съм доста претеснителна , а ако си живея с татко няма да мога да споделям някой неща
2 защото мама би ме разбрала за някой неща по добре от тате
но въпреки това никога няма да забравям баща си винаги ще си контактувам с него, защото безкрайно много го ценя не само защото взема повече пари и така на татъка защото ме закриля и си прекарвам страхотно с него просто супер баща е . Ако някога се разделят не дай си боже ще ми е много тежко е на мен няма да ми се налага да избирам защото вече съм голяма и пълнолетна, но имам сестра на която ако стане ще и се наложи и знам, че ще и бъде трудно :-o затова се радвам ,че са заедно

l2p4fs
02-15-2008, 21:48
Не знам... може би при този, който е по-малко виновен да се разделят!?

pac0line
02-15-2008, 22:50
Зависи от причината за развода, отношенията с родителите, нямам директен отговор на този въпрос :)

psychopath
02-15-2008, 23:13
При родителското тяло от женски пол...сори ако съм писал вече

Pedigree
02-16-2008, 12:23
Ами,аз и без това не живея с тях,така че и да се разделят-пак няма да живеем заедно.
Ако се наложи да си представя,че живея с тях,те се разделят-който пръв ме чопи.Не мога да избирам. 8-)

gabi_94
02-16-2008, 13:47
Виж, аз бих останала с майка си, защото много споделям с нея и се разбираме много добре. Тате също много си го обичам, но просто не мога да се разбера с него по много въпроси. Ако майка ми и баща ми се разведат аз, мама и сестра ми ще бъдем доста бедни, ако не отидем при някой роднина, защото повечето пари ги носи тате. Въпреки това бих останала при майка си.
Ти ако останеш при майка си, какъв ще ти е проблема, не разбрах. Баща ти пак ще ти дава пари и пак ще те глези, ако държи на теб. Ще те глези даже повече. Така ще имаш и майка си и баща си, който ще те глези.

vasito06
02-16-2008, 17:21
Наистина труден вапрос .. но мисля , 4е 6те остана при ба6та ми

Jaffs
02-16-2008, 18:22
Живеят само двамата, подадоха молба вече и сигурно скоро татко ще си заживее сам.
Не живеем заедно, а ако живеехме бих останала при татко разбира се.

^^Ch3RrY^6
02-16-2008, 18:41
Ами да чукна на дърво родителите ми се разбират чудесно.И двамата ме разбират ако някой ден недайси боже се разведат ще отида при мама.Тате много ме разбира той знае толкова много неща знае кой си харесвах и винаги ме разбира.Но мама си е мама.Пак казвам надявам се да не се налага да правя този избор.

Madness
02-16-2008, 18:57
Тати :)
Просто винаги майка ми с нейните истерии..виканици...ше се побъркам...наиситна...аз сега откачам като бащам и не е в нас повечко време...
От друга страна...
Абе не...татенцето и тва е (:

•._.•No_NaMe•._.•
02-16-2008, 19:13
I dvamata ne gi iskam,no moje bi pri ba6ta mi. :neutral:

Miss_Perfekt
02-16-2008, 21:29
Тате

Insatiable
02-17-2008, 10:04
При тати ;)

st1ka
02-17-2008, 12:43
Не са разделени и дано никога не се случи,но сигурно ще съм при майка ми...

xxDeeDeexx
02-18-2008, 17:55
Ако го напраят т'ва..ебала съм ги в устата не ме интересува кой къв ми е.. сама ше живея .. !

fire_of_dreams
02-18-2008, 18:35
Баща ми е един супер отворен човек, на когото мога да кажа абсолютно всичко без изключения. Може би много ще ме критикуват като кажа, че него го обичам повече, затова бих избрала баща си. Не че с мама не сме в добри отношения, просто... обясних вече, специална връзка има между нас двамата.

elitututu
02-18-2008, 18:57
да не се слу4ва да се развеждат ....но не даи боже се слу4и бих отишла при баба :) или някаде на квартирка сама 8)

hooliganka89
02-19-2008, 08:25
Мойте родители са заедно,но ако някога решат да се разведът,бих отишла при майка.
Макар,че вечЕ живея с приятелят си,но ако нещо не провърви с него и се наложи да съм пак с родитеите си,бих избрала мама много ясно,баща ми е пекан и има пари,обаче да гледа дете не става,ако трябва да разчитам на него да ми оставя пари за закуска за даскало,мога да си умра от глад(явно нашия има проблеми с паметта).
Когато бях малка,и майка ходеше на почивки татко ме гледаше,и ако си спомня как ме "гледаше" ахахаха...забравяше ме по пазарите и стоях дълги чАсове гладна,рядко баща може да гледа дете.
Апък и какъв вечерен час ще ми сложи,стамни ли се в къщи!Ужас!

sexy&amp;crazy
02-19-2008, 13:54
mi i moite sa razvedeni ama sam pri mama to toi bashta mi e mn dobar s mene si4ko mi ugajdaama nali sa razdeleni trqq sa da se poikaje dobar baSHTA ama :-) :-) kakto i da e

pepita87
02-29-2008, 20:02
При никой,вече съм самостоятелна...6те поддържам връзка и с двамата,ама тва никога няма да стане (да се разделят) те си живеят като "приятели" 8)

cocaine_girl
03-01-2008, 17:24
oh istoriqta v nachaloto za momicheto i roditelite koito imat obshta firma mi zvuchi napulno poznato... nashite sushto sa taka ( tatko si ima liubovnica ot nz kolko vreme) no veche vsichki sme se primirili s tova... vsushtnost ne ni interesuva kakvo i s kogo pravi zashtoto i na nego ne mu puka za nas! veche godini podred mi zabravq rojdeniq den a posle se opravdava che ne e imal predstava za datata... neka spomena i hilqdite puti kogato mi e kazval kolko sum mu smeshna i che ne mu trqbvam izobshto... m/u dr ima i problem s alkohola otkakto bqh na 7... na nikogo ne mu e nujen takuv bashta nali? i vupreki tova se prinujdavame da go turpim ( az mama i sestra mi) za da ne umrem ot glad... zashtoto i da umrem na nego nqma da mu dreme :smt102 a maika mi e strahoten chovek..prosto sum kusmetliika che imam takuv roditel..taka che tq uspeshno izpulnqva i rolqta na bashta.. S 2 RUCE GLASUVAM ZA MAMA!!! :)

Kasiera
03-11-2008, 11:30
Баща ми.

Mademoiselle
03-12-2008, 04:34
pri maman

necropolis
03-12-2008, 06:34
ami pri sebe si. 6toto nqma da se razvedat pone do 18tata mi godi6nina. taka 4e ve4e 6te sum samostoqtelen

HePeAJIeH
03-12-2008, 07:51
Отивам да живея при сестра ми и мъжа й! Или ще сме цяло и сплотено семейство или ще сме нищо!

sweety_blondy
03-17-2008, 09:10
ами честно казано,баща ми кара тир и по 3-4 месеца го няма,липсва ми,с майка тук там се караме..Ако се разведат ( макар че не искам това да става ) трябва да отида при мама,защото татко отсъства от града .. искам да са си заедно :) :-P

Vaniushkata
03-17-2008, 11:37
Ne moga da izbera,nqma ideq.Sigurno nqkolko dni pri ediniq,nqkolko pri drugiq.Te se obi4at adski mn,kato tineidjyrska liubov sa,ne moga da si predstavq da se razvedat.I dvamata gi obi4am adski mn.E sigurno 6te ostana pri maika si,oba4e ako ne vijdam ba6ta pone vednyj na dva dena 6te se pobyrkam.Samo deto ne moga da razbera za6to vsi4ki kazvat,4e kogato roditelite sa razvedeni ba6tata 6tql da se pravi na dobyr i da dava kinti.4e toi moje da si e dobyr naistina.Pyk te kato se razvedat toi pak si ti ostava ba6ta i pak 6te vzima re6eniq za teb.Razvoda ne mu spira pravata nad teb.Osven v slu4aite pri maltretirane ili 4e ne te priznal kato dete.

juchoche
03-19-2008, 14:05
emi li4no az ostanah do mama :-D

SaFeMyLoVe
03-22-2008, 13:00
И моите родители са разведени .. и живея при мама :grin:

amarok
03-22-2008, 20:29
Оставам там кадето са ми приателите :)

snowgirl
03-23-2008, 11:49
Аз при мама :)

Anabel
03-23-2008, 11:56
Ами,ако някой ден се разделят бих останала със татко.Причините да не остана със мама са много.Просто със нея не се разбирам толкова,колкото се разбирам със татко.С нея постоянно се заяждаме,а пък със татко никога не сме се заяждали.

danito_sm
03-23-2008, 12:13
Първо,дано това никога да не стане,защото каквито и да са много си ги обичам и двамата! А ако недай си Боже стане - при татко! Защото той ми разрешава всичко и ме пуск навсякъде... а мама само ми вика! :D

tochka
03-25-2008, 15:56
ах първо тва е ужасно когато се развеждат родителите ти :( иначе незнам ако съм на твоя място и в това положение бих избрала майка си (колкото и да не я търпя) :oops:

reni7o0o
03-29-2008, 10:03
bih ostana pri tati s nego se razbirame 4udesno imame ob6ti interesi i vinagi mi pomaga kato sym raztroena 4uvstvams e sigorna pri tati :oops: 8-)
a mama postoqnno se karame nqmame ob6ti interesi i po4ti ne si prikazvame :x :?

probach
03-29-2008, 12:11
Няма да гласувам.

В подобен случай, ще отида да живея сам, за да не се чувства пренебрегнат никой от тях, а чат-пат ще ги навестявам, това е най-разумното решение според мен.

SexYLipS
03-29-2008, 12:14
При мама 100%.Не искам да оставам при татко защото е по-строг и по-несправедлив.Докато мама винаги ме е разбирала.

probach
03-29-2008, 12:28
И ако трябва да се разпростра по-нашироко, ако човекът няма възможност да се издържа сам за да избере по-удачния вариант, който описах по-горе, то трябва задължително да избере някой от родителите. Нищо не пречи, ако родителите живеят наблизо, да прекарва една седмица при единия, една при другия, ако и това не е вариант...Това да избереш някой от родителите е адски трудно решение, което зависи от много фактори, наистина е най-добре да се слуша сърцето, трябва да се има предвид, че майките дават, повече емоционална подкрепа(бащите също могат да дават, но не е същото), докато при бащите получават финансова подкрепа, закрила, повече свобода, абе много,много е сложна подобна обстановка, всичко е индивидуално, обаче ме дразни, тази дискриминация, която има спрямо бащата, и това, че по принцип децата остават при майката, да не говорим, че бащите обичат дъщерите си адски,адски,адски силно, може би дори по-силно и от синовете си, и е голяма болка за един баща, дъщеричката му да е далеч от него, далеч от бащиното крило и т.н. Другото което е, повечето сме израстнали в патриархални семейства, което също предполага, да се избере бащата. Може би, ще получа негативизма на много от потребителите за това, което ще кажа сега, но жените по принцип са малко по-слаби психически(повечето) и когато една жена е свикнала години наред да е под мощната десница на мъжа си и да е закриляна, когато мъжът и я напусне, за нея е наистина трудно да се оправи сама, и разведените жени изперкват по-рано, отколкото разведените мъже, защото това се случва с всеки, който е принуден да живее сам старините си - изперква в един или друг аспект, затова е хубаво да се остане и при майката, ако не си намери тя друг мъж, а ако сте повече деца, то трябва да бъде твой дълг, да отидеш при този, който е сам.

Decu
03-29-2008, 13:16
Такаа...това не си го представям. Струва ми се невъзможно. да не казвам голяма дума, ама си мисля, че това просто няма как да се случи..
Но ако не дай си Боже стане нещо, сигурно ще остана при мама..
Не..ще си остана сама.. :?

ElisaDay
03-29-2008, 14:49
Ако съм пълнолетна бих останала сама.Ако не може би при майка ми или при някоя баба.

RoyTheReaper
03-29-2008, 18:18
Еми ще остана при себе си. :lol: Все пак съм стигнал до етап в който и да се разведат и да не се разведат няма значение.

Обаче абсурд да се разведат. Супер са различни и постоянно си крещят... което е знак за една много здрава връзка. 8-)

enrique_fenka
04-02-2008, 17:26
Ако родителите ми се разделят ще остана при мама(но не искам да се случва) :(

a_n_i_t_y941001
04-04-2008, 16:55
Еми аз ти препоръчвам да останеш при майка си с нея мойеш всичко да споделяш а колкото до бащта ти ще се срещате и тои ще ти дава пари ...това е най добрия вариянт :wink:

dar4enceto92
04-04-2008, 19:30
Ако родителите ми се разделят (на което не бих се радвала, но като го сравня със сегашното положение, мисля, че е по-добрия вариант :( ) аз бих останала с майка си, защото с нея се разбираме, приятелките ми постоянно се оплакват от майките си, а аз все им отвръщам "Моята не прави така, ние с нея много се разбираме", като казвам "разбираме" нямам предвид, че й споделям неща свързани с момчетата и отношенията ми към някой специално, по принцип не говоря за тези неща с никой от двамата. Друга причина, че бих останала с нея е, че не ми отказва нищо, е аз и не искам кой знае какво де, гледам да се съобразявам с реалността и да не желая нещо, което не мога да получа, също и ако не е съгласна с мен ми го казва най-спокойно и с разговори стигаме до решение на проблема, което устройва и двете ни. Не бих останала с баща ми, защото според мен той е човека, който ако положи малко усилия, брака им няма да се разпадне, но никога няма да го направи. :(

BeBoNcHeTo
04-04-2008, 20:38
Ако се разделят бих останала при майка ми

fUcK_LoF
04-06-2008, 14:49
Ако си момиче при майка си,защото тя е минала през промените и през тийн годините и може да ти помогне ако си момче при баща си по същата причина :P

the_flower
04-06-2008, 16:57
emiiii kakvo da vi kaja. na6ite sa razvedeni. ostanahme pri mama ama koi li ni pita pak i da bqha pitali pak 6tqh da sgre6a s mnenieto si imaiki predvid sega6noto polojenie :booooomb: :(

alek200
04-06-2008, 17:01
ми те са разведени и съм с майка ми \:D/

unfaithful1234
04-07-2008, 13:16
При тати,мама не я обичам толкова...А пък и с него мога да споделям повече отколкото с майка ми... :)

elincii
04-12-2008, 19:59
ne znam kvo e roditelite ti da sa razvedeni, shot moite ne sa..obache si iamm golemi problemi s maika i ne moga da q traq..da jiveq veche s neq.bashta mi e mn dobur..za razlika ot maika mi..i bih ostanala pri nego, ako se razvedat nashte

beautiful_f
04-12-2008, 20:09
ми те са разведени и съм с майка ми \:D/


+1

_FaShIoN_
04-17-2008, 11:09
Надявам се да не стигам до този момент да избирам между майка ми и баща ми...искам да съм си с двамата,а не само с единия...

FiRe_LaDy
04-17-2008, 11:38
С майка ми бих останала ... тъй като с нея мога да споделям всичко и тя ме разбира по - добре от баща ми.За мен е по важна обичта,а не парите ... въпреки,че и без тях не може!

zvezdichka777
04-17-2008, 13:03
Темата е от Вторник Април 24, 2007 4:07 пм
Не мисля че имат значение мненията ни в този период .. но както и да е.нека и аз кажа че не искам да се поставям на твое място защото би ми било страшно турдно.С майка ми не се разбирам много добре..наистина някои неща споделяме но с баща ми мога да говоря много по-лесно..много по-спокойно .. разбираме се по-добре като че ли.За парите не мисля.. и двамата са усигорени добре и това не ме интересува ... Незнам.наистина незнам ...
Дано си направила правилния избор и сега да си щастлива. :)

uligofren4ence
04-17-2008, 17:10
ми наще са се развели като съм била малка и не съм можела да избирам , но съм с мама . :) но бих избрала нея , ако можеше да избирам :)

skatemore
04-17-2008, 20:01
ако случайно стане
ако остана при баща ми , и клошарите ше ми се смеят щот ако нее майка ми с баща ми ше живееме без ток , без ядене в смрад и незнам още кво

Nutty_
04-17-2008, 20:29
При майка ми...

Hayashi
05-05-2008, 12:54
С тати определено.Те това са ме питали и аз съм им го казвала.Мама просто не ми обръща внимание.Пък и тя много ме разпитва къде съм била и с кого и т.н.

falloutgirl92
05-06-2008, 17:12
pri maminka mn qsno :P

Dimenceto
05-07-2008, 11:56
Наще са разведени от 5-6 години вече ( аз сега съм на 17) и никога не съм се замисляла про кого ще остана.И никога не съм си и представяла да живея само с баща ми.Но с майка ми се разбирам много повече, а и впечатленията ми са, че момичетата избират майките, а момчетата - бащите.