PDA

View Full Version : Vip Brother



Prosto Az !
04-24-2007, 13:38
Zdraveite! I tyi kato sym golqma fenka na predavaneto "Vip Brother 2" bih iskala da spodelia mnenieto si s vas.
Taz Veneta Raikova e tolko prosta che napravo mi se gadi kato ia gledam. :) Dano da ia uvolniat :D Boje , boje - koito i gleda predavaneto prosto i selsko , tree da e mnogo ama mnogo zle. Tipichna predstavitelka na malodushnia , prost , zloben , nagyl , bolezneno ambiciozen selski BEK ...
Prosto me e sram i kato ia komentiram kolko e zle, pod dostoinstvoto mi e. Shte se radvam ako i vie spodeliate moito mnenie za tova glupavo,selsko devoiche.
A kolkoto do nagradata -> smiatam che triabva da ia specheli niakoi koito niama mnogo pari kato naprimer Niki Kitaeca ili Ekaterina Evro. Te naistina sa simpatichni , za razlika ot drugata selianka Hristina na Zdravko , a i samiat Zdravko , koito e tolkova malumno prost i smotan , che i gyza ne si zaslujava da si obyrshesh s nego :smt018
Ta -> mnenia po vyprosa !?

P.S. Molia hora ot tipa na "abe hora are stiga s tova typo predavane Big Brother" ili " nikoi ne me kefi , sichki sa typi " , ili "stiga s teia 78378352857 postove i temi za tfa predavane" , prosto da ne pishat , a ako pyk pishat -> dano da se otgyrmat nekoi den :smt006

mostwanted
04-24-2007, 14:39
ми аз доколкото съм го гледал
не съм останал с лоши впечатления от нея
за разлика от мъжа и който е голям охлюф
а и тоя барабаниста какъф барабанист е като
нито пие нито пуши , по-скоро прилича на тъпанджия
в някоя кръчма

Adwokat
04-24-2007, 14:41
Dam Veneta predi mi hareswashe , no sled big brother.. male tq tuz bila mnogo zle we........ bahti zlobnata kuchka..

zvezdichkaaa
04-24-2007, 16:24
abeeee nz za veneta ama znam koi e ozloben naprimer ekaterina evro i neinata prosta priqtelka desi slava koqto samo se glezi naprao kat q vida i otka4am!Abe hora ta kateto evro nare4e hristina (jena ot naroda) tupa selqnka mi tva moje6e da sme nie i tq bi se otnesla taka s nas za kva se misli tq da ne e napraila koi znae kvo umno ne6to!Tupa idiotka ,abe mn ste zle 6tom q za6titavate!

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-24-2007, 19:23
a na men vsi4kite mi fr bqha za veneta... kateto evro neshto ne moga da q traq.. ima ebasi samo4uvstvieto.. :-#

NF_D
04-25-2007, 18:59
Аз съм за Христина,то другите мойте излязоха:)

SuPeRSlaDkA
04-25-2007, 20:28
P.S. Molia hora ot tipa na "abe hora are stiga s tova typo predavane Big Brother" ili " nikoi ne me kefi , sichki sa typi " , ili "stiga s teia 78378352857 postove i temi za tfa predavane" , prosto da ne pishat , a ako pyk pishat -> dano da se otgyrmat nekoi den :smt006za kfo moli6 tova e demokraciq - naistina e mn typo mila :roll: :-s O:)

[!p.a.n.i.c !]
04-26-2007, 10:43
емм..Венета добре че си тръгна по-от раничко че ако трябваше досега да я търпя.. ахахху :shock:
за наградата немам фаворит..ама в никакъв случай не тряя да е еврото или христина.. :-k

GossipGirl89
04-26-2007, 11:26
На Десито се кефя най-много.Маги също изглежда някфа свестна.Дано някоя от тях спечели :)

eclipseee
04-26-2007, 13:25
На Десито се кефя най-много
И аз :wink:

ReEvil
04-27-2007, 02:58
Дам Вип Селянин е едно мнооо якууууу и образователно предаване показва не света колко селяния има в нашата китна даржавица.
Пък и вие безработни седите пред ТВ-то гледате опулени кфо праат другите и вечер прати смс-а, че да спечели Деситуууу или некой друг ВИП само не разбрах кое е ВИП ???

ReEvil
04-27-2007, 03:01
На Десито се кефя най-много.Маги също изглежда някфа свестна.Дано някоя от тях спечели :)
АААА ЪЪЪЪ и аз и са кефа мнооо ама толко мноо да знаиш само да разбера как се пуска ТВ-то и ша гледам Деситууууу тя е баш вип. От елитните компанионки е ша гласувам за нея да спичели тя и да я провъзгласят за ВИП цикал на 2007

04-27-2007, 20:09
korupciq!

vivian
04-27-2007, 20:31
palna parodiq!!!Vip Brother da spe4eli edna selqnka,koqto ne moje da govori normalno i dori za obiknoven Big Brother ne stava.napravo proval toq pat.opredeleno reitinga na tva predavane 6te pada s vseki izminal sezon.
do kolkoto pomnq 1vite Brotheri ima6e hora pred ka6tata,koito skandiraha i t.n.sega kvo stana.osvirkaha pobeditelkata :mrgreen: palna parodiq vze da stava tva reality show.da ne govorim za manipulacita na vota....bezsmisleno e...

vivian
04-27-2007, 20:32
palna parodiq!!!Vip Brother da spe4eli edna selqnka,koqto ne moje da govori normalno i dori za obiknoven Big Brother ne stava.napravo proval toq pat.opredeleno reitinga na tva predavane 6te pada s vseki izminal sezon.
do kolkoto pomnq 1vite Brotheri ima6e hora pred ka6tata,koito skandiraha i t.n.sega kvo stana.osvirkaha pobeditelkata :mrgreen: palna parodiq vze da stava tva reality show.da ne govorim za manipulacita na vota....bezsmisleno e...

scion_of_Storm
04-28-2007, 06:44
Не е селянка повече, отколкото реакцията на другите, която беше ПРЕКАЛЕНО селска , за да подхожда на "Випа на българското общество". Отиваме при мама нацупени, защото зрителите не са ни избрали да спечелим? Сърдити сме, защото толкова велики хора (!!!!) като Десислава или Катето Евро, не спечелиха, пък тази гадна, мръсна, долна селянка спечели. Не е тя селянката. Селяните са всички тези, които вгорчиха спечелването й на наградата , и се държаха като малки шибани лигльовци, които са свикнали живота всичко да им дава. Зрителите избират, а не самите участници. Така че да млъкнат и да се държат като пораснали хора, а не като деца от трета група в детската градина...

_donna_
04-28-2007, 08:10
@scion_of_Storm,извинявам се,приятелю,не искам да спорим ама..да беше спечелил и Ники-Китаеца,а?! гей-любовника на Азис?! ..

по принцип тва нещо изобщо не ме засяга,вчера седнах да гледам финала заради Катето.а на тази онеправдана неселянка никой нищо не й е вгорчил ..на мен лично никой не може да ми вгорчи прибирането на 100 000 лв.,за теб не знам..

колкото и тези хора да имат недостатъци,те все пак са част от съвременните(и не толкова) творци на България.най-отвратителното нещо,което се случи вчера и което се случва непрестанно и навсякъде в България е отричането на българите от техните творци и просветители.дайте да плюем по българската литература и музика,дайте да ходим в чужбина,дайте да изберем Христина да спечели..щото и тя гледа детенце като мене и тя мие чинии като мене..

колко готино..

scion_of_Storm
04-28-2007, 08:16
А реакцията на останалите не беше ли малоумна, а :)?
Кой да спечели от тоя ВИП брадър бе, силиконовото чудо Десислава, оная пачавра Венета, двамата натискащи се педерасти? Ми и Христина не трябваше да спечели, всъщност всичко беше един шибан цирк. То се видя и какъв ни е ВИП-а ;p И оная Геновева ли ква беше, не си спомням, дето изхвърча в началото още...май. Де да знам, не съм гледал, просто защото за мен това беше едно безсмислено предаване.
Дона, да, взе си там кинтите, но се отнесоха с нея като с пълен боклук. Какво награждаване беше това, като дори Зурлева я гледаше по-странно, сякаш гледа по-нисше същество. Ми, ба ли го, тъпо е, детска беше постъпката на всичките ни прекрасни "звезди". :)

MusicIsTheKey
04-28-2007, 08:26
scion_of_Storm,

Деси Слава,която има толкова много фенове,които харесват музиката и, не може да победи една селянка,която всеки втори човек не харесва?Погледни темите из форумите,например.Всеки втори е против Христина.Ако си гледал финала - публиката викаше "Мафия,мафия".

Когато на един човек му предстои да спечели/или 'загуби'/ толкова пари,би трябвало да е развълнуван,да не може да си намери място.Христина беше спокойна.Детето и спеше.Беше нормално да го събуди,защото както добре се знае - има една минута да напусне къщата.Няколко пъти Деси и каза да го направи,а тя отговори "има време".
Защо Христина не събуди детето си още когато бяха 6 човека?Нормално е да си го помисли - все пак другите в къщата са по-известни от нея.По-вяроятно е тя да излезне,а не друг.Финалът беше ясен.

Не казвам,че постъпката на VIP-овете беше много на място,но може би от една страна са прави.И не става въпрос за това,че не е спечелил някой от тях,а че всичко беше една огромна манипулация и гавра.

scion_of_Storm
04-28-2007, 08:35
То всички такива простотии са гаври. Какво, миналите не бяха ли? Ми не знам, на Нова тв не им е изгодно точно нея да пласират на финал, защото сега другите "звездички" ще ги заядат. Аз си казах, казвам го и преди. Не съм за никого от тая простотия, не съм й бил. Зрителите си избират. Сега, дали е бил манипулиран вота или не, откъде да знам ебаси, да не съм им гледал отчетите. Но блещукащите ни личности можеха поне да останат и да изчакат награждаването и подобните простотии. Musicisthekey, ти си против Христина, I assume, така че мнението ти няма как да не е повлияно. ;p Нищо де, нали всеки си мисли различно. Аз си казах- това беше цирк, миналите издания бяха цирк, и другите ще бъдат цирк :)

_donna_
04-28-2007, 08:35
@scion_of_Storm,човеко,за мен също всичкото това не е нищо друго освен повърнато.само че не бива да бъркаме пошлостта на предаването и силикона с възможностите на хората.да,Деси е чалгарка,но може да пее и това не може да й се отрече.колкото и да не ни се иска / _\,,/ :Р / тя е нещото,което голяма част от българите харесват.кой да спечели ли?Катето трябваше да спечели,както и да е..

на така наречените ВИП-ове изобщо не им дреме.и Деси и Катето и Азис и Венета и всички в тая къща са осрани с пари.дори Деси каза на Христина "Честито!" и целуна детето,когато излизаше.според теб какво още трябваше да направи,за да не й ВГОРЧИ взимането на парите?!..

колкото до Зурлева..да тя я гледаше доста отвратително.
но си мисля,че ако аз бях на мястото на Христина щях да я гледам още по-отвратително..изобщо..не мога да разбера за какво точно я съжалявате тая?! ..

и да,ограничена е.

scion_of_Storm
04-28-2007, 08:44
Може ;p Ама вие ме изядохте :smt007 ;p
Между другото, колкото и да не харесвам чалга, това не ме прави сляп. Деси наистина има хубав глас и пее повече от добре.

MusicIsTheKey
04-28-2007, 08:44
То всички такива простотии са гаври. Какво, миналите не бяха ли? Ми не знам, на Нова тв не им е изгодно точно нея да пласират на финал, защото сега другите "звездички" ще ги заядат. Аз си казах, казвам го и преди. Не съм за никого от тая простотия, не съм й бил. Зрителите си избират. Сега, дали е бил манипулиран вота или не, откъде да знам ебаси, да не съм им гледал отчетите. Но блещукащите ни личности можеха поне да останат и да изчакат награждаването и подобните простотии. Musicisthekey, ти си против Христина, I assume, така че мнението ти няма как да не е повлияно. ;p Нищо де, нали всеки си мисли различно. Аз си казах- това беше цирк, миналите издания бяха цирк, и другите ще бъдат цирк :)


Аз съм против Христина,но не съм за Деси Слава :)
От време на време гледах Vip Brother и смея да кажа,че Христина се държеше ужасно. Беше една ревнива,досадна и гадна майка,която само се правеше,че се грижи за детето си,а всънщност не беше точно така.
Като цяло,всичко ми е безразлично и не ме интересува,просто си изказах мнението.
Въпросът беше,дали наистина зрителите избират?Защото явно не е така. :)


Какво точно се е случило зад огледалата на Къщата в Бояна, никога няма да се разбере, защото статутът на предаването не позволява да бъдат съобщавани точни данни за обажданията на зрилетите, а само съотношения.[Източник нет.инфо]

Мисля,че ако вотът не беше подправен,нямаше да има проблем,да се докаже,че наистина Христина е спечелила.



Поздрави. :)

scion_of_Storm
04-28-2007, 08:50
В интерес на истината, никъде не ви противореча :d Христина въобще не съм я гледал, щом казвате, ок. Това за Випа си е вярно, да, могат да си манипулират както искат и каквото искат. Всеки път - "Зрители имаме по-малко от 1 % разлика!!", айде бе :)

_donna_
04-28-2007, 08:54
айде,айде..да си стиснем ръцете и да подпишем договора.
пообсъдихме,поразбра се и се посъгласихме,че тва са лайна .. :Р

scion_of_Storm
04-28-2007, 08:56
Хахахах, много ясно, простотии са откъдето и да си погледнеш. Ама си осигурихме малко загряващо спорче тая сутрин, което си е яко. Човек треа да е във форма :mrgreen:

mon4eto
04-28-2007, 09:00
Vsi4ko be6e naglaseno o6te ot samoto na4alo-sami pro4etete za6to:


Веднага след края на предаването във форумите се появиха мнения, че вотът е манипулиран, за да може отново семейството на малката Яница, чиито кръстник е продуцентът на шоуто, да спечелят пари.


Потребителите на форумите стигнаха в разсъжденията си до там, че създателите на шоуто имат интереси в туризма и се надяват Здравко, който ще се кандидатира за кмет на Приморско, да им помогне да закупят парцели край морето.

DoPye
04-28-2007, 09:06
абе как може тоя вампир да спечели

то не че и това другото не беше грозно ама по добре то да беше спечелило не тая селянка

sa6ik
04-28-2007, 10:37
Как може тая дива селянка да дойде в големия град и да спечели наградата :-k :-k

Reed
04-28-2007, 10:51
palna parodiq!!!Vip Brother da spe4eli edna selqnka,koqto ne moje da govori normalno i dori za obiknoven Big Brother ne stava.napravo proval toq pat.opredeleno reitinga na tva predavane 6te pada s vseki izminal sezon.
do kolkoto pomnq 1vite Brotheri ima6e hora pred ka6tata,koito skandiraha i t.n.sega kvo stana.osvirkaha pobeditelkata :mrgreen: palna parodiq vze da stava tva reality show.da ne govorim za manipulacita na vota....bezsmisleno e...
Е,и кво като не е ВИП?Нима ти си знаела преди оная Росица,а не си знаела за Христина?Може да не е Вип ама е на светлинни години от Деси Слава по интелект!

aleks4y_f
04-28-2007, 12:09
Under_my_skin evala =D> az sum na absolutnto su6toto mnenie desity ne e mnogo napred s intelekta [-X (primer: Milano e v Avstraliq xexe :mrgreen: )

04-28-2007, 12:36
Здравко са му много парите! Ама той ги е получил, защото тия от НОВА са яли и пили в неговото хотелче безплатно. Истината е, че Христина я избраха не хората, ами продуцентите!

Vi]{1tO`
04-28-2007, 15:13
Emi az jiveq v edin grad s Zdravko i 4estno kazano mom4eto nee losho drazni me tapata Hristina mnogo e mrazq ai v4era 4e tq spe4e li !!! vsi4ko beshe naglasenooooo Mafiqqqq tapo iskah da spe4e li desi ne taq selenka ai do nqkade tq nee vinovna 6toto tq nez za kvo stava vapros na vun !! Ama Zdravko e al4en i to mnogooooo kato vidi pari i o4ite mu stavat kato farove :smt007

04-28-2007, 16:24
Ами тогава пък няма да гледам блудкавата ГРЪЦКА телевизия НТВ, тя за мен не съществува от 2000 година и без това.

Prosto Az !
05-01-2007, 11:43
evala hora ! taq prosta pa4avra Hristina i prostiq i myj da mrat! A - i Veneta Raikova ! Evalaaaa =))))) korupciqqqq mafiqqqq uUUUUu :smt005

BWald0rf
05-01-2007, 13:34
Кфо стана с тоя Вип Брадър бе..Нали имаше някфи истории за измама ...Някой знае ли нещо по въпроса :P