PDA

View Full Version : Луднаха по приятеля ми... :(((



MartiSSima
04-24-2007, 13:41
Абе сигурно ще кажете много банална тема, ама за мен хич не е банална ами си е направо огромен проблем!
От скоро ходя с приятеля си, но вече неиздържам...дойде ми до гуша една камара момичета да му се лепят защото имал хубава кола, пари и визия.Не искам да изтъквам качествата му или аз пък да се хваля с него напротив...но вече не се трае.Постоянно смс-и,постоянно му звънят и въпреки че знаят че си има приятелка (аз).Ок намирам нормално едно момиче като види хубаво момче да му се лепи ама това е денонощно...Не мога да възприема 14-15-16 годишни момиченца да му говорят за секс...и да се наддумват...Дайте някакъв съвет какво да правя, че така не е работа. (освен изключи си GSM-a)
Моля ви дайте компетентни мнения не остроумни отговори и тъпизми!Благодаря! ](*,) [-o<

Adwokat
04-24-2007, 13:47
Ем хващаш ги една по една и бой вашто мами курвенско и си готова.. :)

04-24-2007, 13:49
Или взимаш колата на тати и ги газиш групово :-D

MartiSSima
04-24-2007, 13:50
Adwokat хахах то добре бой ама по някое време ще ми трябва друг чифт ръце...

mechtaq_za_teb
04-24-2007, 13:55
malee i pri men e taka.Neprekysnato mu zvanqt,zagovarqt go :smt013 Draznq se,ili po to4no se drazneh 6toto i bez tova neshtata s nego ne vyrvqt.Tova,koeto mojesh da napravish e ili da ne im obryshtash vnimanie ili da govorish s nego i da mu kajesh 4e ne ti e osobeno priqtno nqkakvi si momi4eta da go tarsqt pri polojenie 4e si ima priqtelka...

I'm crazy
04-24-2007, 13:55
Не им обръщай внимание...ей, гаджето ти да не е некоя мутра :lol: .

cherinka
04-24-2007, 13:55
Или го остави, или просто игнорирай другите момичета, защото колкото по-малко мислиш за тях, толкова по-малко ти пречат.
Друг варянт е временно ти да дигаш телефона на приятеля ти и казваш нещо от сорта на "Кyрво, не се занимавай с мъжа ми, че ще пострадаш много лошо".
Ако го направиш на няколко момичета - те нормално, че няма да ти повярват. Тогава пребиваш (примерно) едната и... абе филм голем измислих.
Мисълта ми е да направиш така, че да имат страх от теб, и докато той е с теб, да не смеят да се доближат до него. Трудно е, но не е невъзможно.

MartiSSima
04-24-2007, 14:03
cherinka благодаря за компетентното мнение =D> , лошото е, че той е човек на който постоянно му звъни телефона и пътува доста не че ме бърка ако на някой него приятел кажа така де...все пак моето си е мое и си го пазя като очите!
I'm crazy споко не е мутра но има достатъчно познанства с тях...чесно казано не видях нищо смешно в това което съм написала, ако не ти е интересно горе в дясно има едно X-че натискаш там и затваряш цялата страница.

04-24-2007, 14:06
курвоооооооооооооооооооо само гледай как че си намери по убава от тебе и че те заебе

I'm crazy
04-24-2007, 14:06
cherinka благодаря за компетентното мнение =D> , лошото е, че той е човек на който постоянно му звъни телефона и пътува доста не че ме бърка ако на някой него приятел кажа така де...все пак моето си е мое и си го пазя като очите!
I'm crazy споко не е мутра но има достатъчно познанства с тях...чесно казано не видях нищо смешно в това което съм написала, ако не ти е интересно горе в дясно има едно X-че натискаш там и затваряш цялата страница.ЕЙ, щом съм решила да пиша тук начи си има причина.не се пали толкова [-(

MartiSSima
04-24-2007, 14:12
I'm crazy хех такова съм си просто мразя недомлъвките, нищо друго!
Алоооооооооо Госта аз да не съм майка ти, че така ми говориш БЕ!Като не те вълнува темата ми не пиши, е ти ако си падаш по *урви и ги сменяш през 10 мин нормално е да скачаш от клон на клон като маймуна!!!

04-24-2007, 14:20
ако те е наебал до 1 седмица че те заебе

MartiSSima
04-24-2007, 14:27
Мноо хубу

04-24-2007, 14:51
Накараи гаджетото ти да ги разкара и да им покаже 4е за него има само една и никоя друга :wink:

divo_kotence
04-24-2007, 14:59
ако гаджето ти наистина държи на теб едва ли ще му пука за тях,изобщо няма да им обръща никво внимание...

HopeLesss
04-24-2007, 15:21
Ако той държи на теб и те обича няма от какво да се притесняваш. А това да ги псуваш и да ги заплашваш, камо ли да тръгнеш да се биеш, е супер селяндурско и само ще се изложиш. Той си е твой и те може само да го гледат отстрани. А пък според мен, приятеля ти отдавна е трябвало да реши проблема, като им каже с две думи, че е с теб... и толкоз.

sherry
04-24-2007, 15:37
Той ако реши да ти изневери с някоя от тях, ще го направи. Няма да разбереш, а и няма да го спреш. Когато някой иска нещо, постига го. Ако има силни чувства, няма да им обръща внимание, ти си с него, не те! Да му пишат колкото си искат, да не ти пука!

juSTkiddy
04-24-2007, 15:45
Ами трябва да си сигорна в чуваствата му за да не ти пука какво правят някфи си там..Ти сигорна ли си че те обича??..Ако е така няма какво да се хващаш на тези глупости щото богатите момченца с пари и коли секи ги иска и нищо ама нищо неможеш да направиш ;)

koalka
04-24-2007, 16:48
Боя според мен не е решение на проблема.Да си гледат работата!Ако той е наистина свестен и не се занимава с тях, обича те-няма от какво да се притесняваш, колкото и да го търсят.Кажи му да ги реже-в смисъл, да им казва, да си гледат работата и да не го търсят повече.Така в един момент ще се откажат.

sh3_1s_7h3_0n3
04-24-2007, 17:12
абе, наистина може като му звънне някоя да вдигнеш телефона вместо него... но не за да се заяждаш 'курво-мурво' и разни такива... а питаш кой е, к'во иска... и молиш учтиво (до колкото ти е възможно) да не го търси повече или нещо такова.

имах един приятел (само приятел!) дет' така му се лепеше една и той не можеше да се отърве от досадницата и една вечер бяхме в няк'ъв бар с още др хора... и по едно време тая му звъни..и аз вдигнах... и таз' блокира щот' не очакваше... питах я к'ва е, що е... и тя почна да увърта и ме пита аз коя съм..и аз чистосърдечно излъгах 'гаджето му'... оная хипер мн спече... (ама аз се държах мн мило...нещо, което тя явно не очакваше...) след 20минс мацката пак се обади... но тоз моя приятел тотално беше изпушил от тая... и почна да я нарежда...накрая аз взех телефона от ръцете му и я помолих повече да не го търси... и да не ни се бърка във 'връзката' и за да си нямаме проблеми да си държи лапите далеч от него... ама говорех толкова мило и любезно, че всички покрай нас се попикаваха от смях щото не вярваха на ушите си к'ви работи нареждах... тая се опита няк'ви сплетни да ми вкарва, глупости ама накрая се отказа...

тъй че мацка... мисълта ми е, че с един престорено мил гласец и любезно държание с няколко такива недоносчета...можеш да се справиш без проблем... но трябва да имаш съдействие и от приятеля си... а не той да си седи пас и да гледа сеир как няк'ви женки се избиват едва ли не за него...

успех :smt006

MartiSSima
04-24-2007, 17:38
flirt4e_{f} да ти отговоря, по принцип с него се познаваме много отдавна но едва началото на този месец излезнахме и нещата взеха да стават от прекрасни по прекрасни.Не искам пак казвам да се изтъквам с него или каквото и да било но той е момче което (както казах) има и пари и кола и т.н а знаете, че малките момиченца и *урвите се лепят на това.Той в самото начало го каза не искам да ме разбираш погрешно но до сега никоя с която съм бил не е правила такива неща като теб (подаръци, картички и т.н) било е винаги обратното, каза никоя до сега не ме е привличала така както ти и колкото и рано да е мога спокойно да ти кажа, че те обичам а ако връзката ни стане още по сериозна да продалжа живота си с теб...Незнам как ви звучи това, но аз го обичам много!
Относно коментарчето на sh3_1s_7h3_0n3 мисля че имаш право, аз също мразя селските изпълнения обаче качат ли ми се на главата...ще хвърчат глави!