PDA

View Full Version : icq 6



tra^la^la
04-24-2007, 14:11
искам да попитам това icq има ли пак разни интересни акртинк ида се слагат когато си някъде на кафе или нещо от сорта примерно и къде трябва да се намират.

quench
04-24-2007, 14:41
абе то има,ама да знаеш,че при айсикюто броят на бъговете е в геометрична пропорционална прогресия спрямо версията ;)

Swinkenhoffer
04-24-2007, 15:23
инсталирането на ай си кю 6 е една от най-големите грешки, които съм правила някога. безумно тъпа е!! като дизайн и лиготии - ок, ама иначе... докато си отворя някое съобщение в чудо се виждам и е адски объркано някво, не ме кефи. а не мога да се върна към старата версия. :?
емотиконите са почти толкова гадни, колкото тези на скайп... а скайп е най-гействената програма на света.
силно възмутена съм общо взето. :lol:

04-24-2007, 15:53
и аз до сега не съм чула нищо обро за новото ай си кю :( а и до колкото съм запозната ако инсталираш новата версия неможеш да се върнеш към старата
мен 5-ицата си ме радва мн (като изключим грозните емотикони)

04-24-2007, 16:00
ICQ от много време не правят готини месинджъри. По-добре миранда, копете или SIM.



емотиконите са почти толкова гадни, колкото тези на скайп... а скайп е най-гействената програма на света.

Изключително гейско е да си говориш някой нали? ](*,)

Swinkenhoffer
04-24-2007, 16:04
Изключително гейско е да си говориш някой нали? ](*,)

ъ?!? о.О казах си мнението за скайп, а не че е гейско да говориш с някого. :lol:

FairyNymph
04-24-2007, 17:54
Даже не знаех, че има ай си кю 6, а като не ви харесва - триете и си записвате 5цата наново..може ли някой, който е с новото да направи скрийншот и да го покаже,моля O:)

shadow4e
04-24-2007, 18:03
Аз пък не намирам игрите...


Инсталнах си я днес и ми харесва повече като цяло, но нещо не ми се появяват всички неща... А имотиконките са по-готини от старите определено, миналите бяха много грозни.

hamilcar
04-25-2007, 03:29
Даже не знаех, че има ай си кю 6, а като не ви харесва - триете и си записвате 5цата наново..може ли някой, който е с новото да направи скрийншот и да го покаже,моля O:)

http://www.icq.com/download/icq6/whats_new.html

http://img262.imageshack.us/img262/3998/ss2mc1.jpg