PDA

View Full Version : Дай си мнението Тук!!!! Бързо(относно пиърсинГ)



04-24-2007, 14:45
Здравейте!!! Значи отдавна искам да си направя пиърсинг,но наще не ми даваха :? и сега след много умоляване ми позволиха само че на носа #-o та мисля че там вече е минала модата да се слага и мн се чудя :-k та искам да знам вие кво мислите за обиците на носа

Baby_b
04-24-2007, 14:52
Лично мен въобще не ми харесват теа обеци на носа. Мисля че веч са доста демоде както се казва 8-[

MaRiNeLkaA
04-24-2007, 15:12
Emi vij sega men me kefi na nosa ama zavisi kav ti e nosa...az imam piarsing na pupa i sega 6te si slagam na nosa...na nosa ne e demode..ti tva za teb li go prai6 ili za drygite...? :smt017

N0_feAR
04-24-2007, 15:15
Emi vij sega men me kefi na nosa ama zavisi kav ti e nosa...az imam piarsing na pupa i sega 6te si slagam na nosa...na nosa ne e demode..ti tva za teb li go prai6 ili za drygite...? :smt017
Точно така. Ти тоя пиърсинг го искаш заради себе си или заради другите,един вид да се изфукаш.!?!?Я стига с тея глупости.Щом те кефи къв е проблема.Няма такива екстри при пиърсинга-кое модно и кое не.

Swinkenhoffer
04-24-2007, 15:20
Emi vij sega men me kefi na nosa ama zavisi kav ti e nosa...az imam piarsing na pupa i sega 6te si slagam na nosa...na nosa ne e demode..ti tva za teb li go prai6 ili za drygite...? :smt017
Точно така. Ти тоя пиърсинг го искаш заради себе си или заради другите,един вид да се изфукаш.!?!?Я стига с тея глупости.Щом те кефи къв е проблема.Няма такива екстри при пиърсинга-кое модно и кое не.
true, true...
но независимо от всичко... първо помисли дали ще ти отива.

Sazi
04-24-2007, 15:46
Men li4no mnogo me kefqt hora,koito imat piarsing i ne mislq,4e mu e minala modata.Ako ti haresva si produp4i i az bih si slojila obica na nosa ako na6te mi davaha... :smt004

lunnoto_momi4e
04-24-2007, 18:13
Виж са-за пиърсинга няма мода.Носиш си тва което ти отива и което ти харесва.Ако мислиш че на носа ще ти стои добре-ок,дупчи се.Но знай че трябва много да се разправаш с тоя пиърсинг като го пробиеш-то на носа е като на хрущяла,а аз си имам много ядове с обичката ми на хрущяла,затова съм си го спестила.Но ако наистина го искаш-давай,дупчи се!

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-24-2007, 19:27
li4no men ne me kefi... obecata na nosa e mn`ciganskko neshto :roll: :roll: takova edno :smt017

AliceSw
04-24-2007, 20:00
мина модата на гнусните камъчета по носа :lol:

халка е яко,
но само ако имаш достатъчно правилен нос...

Glezanka
04-24-2007, 20:03
Na men lichno ne mi hareswat obecite na nosa.No w kraina smetka koi sme nie che da se wliqesh ot nasheto mnenie?Toz nos zaradi nas li go dupchish ili zaradi sebe si?I btw,ako imash neprawilna forma na nosa wuobshte ne se i zamislqi da go dupchish.

foxy-to
04-24-2007, 20:13
na nosa ne e demode, oba4e ne ste li zabelqzali 4e stana golqma moda pri cigankite? tai 4e.... pomisli si pak dali da e na nosa ili nqkade drugade. edna poznata ima na zarnoto i e mn mn mn qko i perverzno :) probvai tam

tainstvenata
04-25-2007, 06:58
ам направи си щом искаш .. Има хора,които мн. харесвам,но има и такива на които не им отива,но има и лесно ако не се харесаш,сваляш я и дупката ще зарасне .. :)

SwEeT_CanDy_f
04-25-2007, 11:35
Emi vij sega men me kefi na nosa ama zavisi kav ti e nosa...az imam piarsing na pupa i sega 6te si slagam na nosa...na nosa ne e demode..ti tva za teb li go prai6 ili za drygite...? :smt017

A много ли боли на пъпа? Щото мен само там ме кефи, ама съм чувала, че много боли и още си ме е шубе...

`Death`Whore`
04-25-2007, 11:37
Сега е най-модерно да си сложиш поне по 3 на всяка срамна устна /сама избираш дали на големите или малките/ и 1-2 на клитора.

zzztop
04-25-2007, 11:42
Те това се казва - да си нямаш друга работа.

Аз лично съм имал обеца на едното ухо но ми се счупи иглата и се отказах да нося. Та това дали да си сложа или не не беше койзнае каква дилема. Реших и готово. А сега за тия железа дето висят от най-необичайни места от тялото, за мен лично са грозни и особено на някое младо и привлекателно момиче стоят като амулет против вампири /момчета/. Доста са отблъскващи, а и освентова тез дупки са лесно възпалими и може бая дертове да ти навлекат на главата.

Ти си решаваш...............

$tedinka$^^^26@05!!!!!
04-25-2007, 11:46
Абе
всеки
втори
има
на носа
обаче ако толкова ти харесва дупчи и не се интересувай толкова от мнението на другите!

zzztop
04-25-2007, 11:51
Абе всеки втори има на носа
обаче ако толкова ти харесва дупчи и не се интересувай толкова от мнението на другите!

Брей кои са тези? Аз имам над 250 души в ГСМ-то и нито един от тях няма пиърсинг, поне не на видно място.

martyivanova
04-25-2007, 20:26
Tam opredeleno ne mi haresva veche ...

teenkopele
04-26-2007, 05:37
мина модата на гнусните камъчета по носа :lol: ...

Тези най-много ме дразнят.

:arrow: Пиърсинг на носа...радва ме, стига да не е от тези по-горе.

LqLqLq``
04-26-2007, 09:08
na nosa ne e lo6o;] li4no men nai me kefi na pupa i na ezika :twisted:

crazy_black
04-26-2007, 09:52
На носа изобщо не ме кефи ... поне за мен. Но пък и зависи от това как е сложена и каква е обецата. Една приятелка има две халки и стои много яко :wink: Аз лично на носа не искам да си слагам понеже ще ми станат много :roll:

{{{ElEk7rA}}}
04-26-2007, 16:14
Emi vij sega men me kefi na nosa ama zavisi kav ti e nosa...az imam piarsing na pupa i sega 6te si slagam na nosa...na nosa ne e demode..ti tva za teb li go prai6 ili za drygite...? :smt017

A много ли боли на пъпа? Щото мен само там ме кефи, ама съм чувала, че много боли и още си ме е шубе...
az imam obeca na p1pa i sama si q probih prosto ei taka bez nikakvi obezbolqva6ti.otna4alo ima malko bolka no ne e mn silna, no na sledva6tiq den ve4e ni6to ne 4uvstva6
taka 4e nqma ot kakvo da te e strah

malkoto_sladur4e
04-27-2007, 09:10
Ne si slagai ! Ne e hubavo na nosa... [-X

bonboni
04-28-2007, 17:21
i men ne me kefi na nosa!!! na ezika i na pypa si e supqr ama na nosaaae bahti chalgarskoto :smt012

Reed
04-28-2007, 17:48
Не,не ми харесва на носа.Както виждаш от картинката ми ми харесва на устната.Иначе най-ме кефи на веждата.Жалко че наще не дават,иначе с удоволствие.А ти си прави,където на теб ти харесва 8)

denito_93
07-08-2007, 07:57
of hora az ytre 6te hodq si dyp4a nosa ako njqkoi ima neka mi kaje dali 6te boli za da sam podgotvena :smt010 :smt009

gabrielka@a
07-08-2007, 08:57
Здравейте!!! Значи отдавна искам да си направя пиърсинг,но наще не ми даваха :? и сега след много умоляване ми позволиха само че на носа #-o та мисля че там вече е минала модата да се слага и мн се чудя :-k та искам да знам вие кво мислите за обиците на носа
Ми на мен лично не ми харесва на носа....Хубаво е на пъпа,езика или на веждата (зависи дали веждите са добре оформени)

rakiQ
07-08-2007, 09:35
има опасност да засегнеш нерв.... леля ми такаааааа....нешо страшно ..по-добре недей на носа

Presley
07-08-2007, 11:33
Ми на носа не е лошо,но вече стана банално-всеки втори има.Но пък по-добре се въполэвай то въэможността :-D

07-08-2007, 11:37
Въобще не ми харесват на носа!Сигурно не мойш после да си бръкнеш в носа кат хората ,че да си извадиш суполчето

lovergirl81
07-08-2007, 13:00
PURVO ZALEPI NEKVO KAMU4E TAM KADETO GO ISKA6 PIERSINGA ILI KUKTO SE PI6E. za6toto tree purvo da znai6 dali ti hodi ! ako ti hodi togava supeeeer ! slagai vednaga !

Keira
07-08-2007, 15:26
Въобще не ми харесват на носа!Сигурно не мойш после да си бръкнеш в носа кат хората ,че да си извадиш суполчето

:lol: :lol: :lol: Това ме уби :lol: :lol: :lol:

А иначе мен поне не ме кефи на носа. Ако си сложиш халка забрави за по-големи обици и тн. на ушите ( поне според мен ) За да си сложиш трябва най-малкото да имаш правилна форма на носа. Но ние не можем да решим вместо теб :arrow: ти преценяваш дали да си сложиш или не :wink: А за модата ... ми дори и сега да е модно ( не съм сигурна ... мисля че не е много ) след време ще утихне и какво ... ще си махнеш пиърсинга ли? :smt011

N0_feAR
07-08-2007, 19:21
не мисля, че стои лошо. Но не смяташ ли, че ти трябва да го решиш това. Сама прецени дали ще ти отива и не мисля, че има някаква мода за пиърсинг. Ако го искаш си правиш, кат нещеш няма да си правиш ако ще всеки срещнат на улицата да има. И ако искаш да си правиш на носа обичка си помисли хубаво дали наистина го искаш или просто искаш да го направиш щото ваште само там са ти позволили и да не вземат нещо да се отметнат....и все пак хубаво си помисли.

mil4eto_
07-09-2007, 08:21
На мен на носа ми е най-гадно.Стои ми като пъпка.
:evil:
А защо не помислиш дали има смисъл да си слагаш обича,при положение,че незнаеш дали ти харесва.
:-k

Exothermic
07-09-2007, 12:14
Винаги съм мразела такива обици на носа.
По-яко е на веждата или в крайчето на долната устна.Щом си успяла да обедиш родителите си за обица на носа ,ще можеш и за такава на др място,където наистина искаш.По-добре не си дупчи носа!

§
07-09-2007, 13:11
Прочетох 1вите два коментара и се отчаях..какво като е минала модата еее ??? и защо ще се ръководиш по нея ? щом ти харева си сложи ...не бъди модерен ..бъди просто себе си ..със здраве ..

IceCold{Frozen`Heart}
07-09-2007, 13:21
li4n men stra6no me kefqt vsqkakvi piarsingi. ako ti e hubav nosa si napravi. jalko 4e va6te ne ti davat na vejdata ili na ezika - tam e nai-qko :)

07-09-2007, 15:51
Аз съм твърдо против пиърсинга. :wink: