PDA

View Full Version : Как да привлека вниманието му



confused~ girl
04-24-2007, 14:55
Проблемът е 4е харесвам едно много готино мом4е,но то у4и другаде и живее в друг квартал.Имам му само телефона и скаип но мн рядко влиза в скаип а не мога да му се обадя и да кажа : аз те харесвам!знаете ли как мога да привлека вниманието му #-o Освен това си има гадже ,но това не е голям проблем защото едва ли и е верен

divo_kotence
04-24-2007, 15:04
еми можеш да му се обадиш,но няма да му казваш че го харесваш,а ще го поканиш на кафе...

04-24-2007, 15:10
da no ako mu go kaja toi sigurno shte predpoloji che go haresvam :roll: osven tova edin moi sau4enik go poznavam ot mn vreme ama toi e pulen irzud :(

divo_kotence
04-24-2007, 15:15
ем аз като каня момче което харесвам на кафе обикновено казва "здравей,как си,искаш ли отидем някъде на кафе че ми е скучно и няма с кой" и става номера :-D

04-24-2007, 15:51
Dobre shte go probvam dano samo da se navie i da ne se razocharova ot mene :D

TuZAra
04-24-2007, 16:52
Е какво стана

MartiSSima
04-24-2007, 19:24
Просто започни с мили смс-и нищо любовно, дръж го в напрежение, нека се чуди от кого са тези смс-чета.След време сама ще разбереш какво да му пишеш, ако те отреже не се занимавай няма смисъл да си тровиш нервите.Ако обаче прояви интерес към теб намекни му за среща и т.н.Пожелавам ти успех![/u][/i][/b]

UnBornKb
04-24-2007, 20:21
Съгласна съм с всички писали преди мен ... но на мен ми направи впечатление част от поста ти - имал си приятелка, но едва ли и бил верен.
Дали ако се получи нещо между вас, ще бъде верен на теб? Помисли..

Just_say_no
04-24-2007, 20:27
Съгласна съм с всички писали преди мен ... но на мен ми направи впечатление част от поста ти - имал си приятелка, но едва ли и бил верен.
Дали ако се получи нещо между вас, ще бъде верен на теб? Помисли..
ne e hubavo da si drugoto momi4e :| togava idvat nepriqtnostite

radito
04-24-2007, 20:38
ем аз като каня момче което харесвам на кафе обикновено казва "здравей,как си,искаш ли отидем някъде на кафе че ми е скучно и няма с кой" и става номера :-D
да бе ебаси тъпото. няма с кой и му се обаждаш като резерва на него. аз ако съм няма да изляза с тебе!
а по темата :arrow: драсни му някое готино смс-че или му се обади ако си по-смела, ама без да казваш така както тая мацка дет я цитирах :wink:

04-24-2007, 21:14
thanks u all shte probvam s esems4eta :D

sexi_lady_666
04-24-2007, 21:41
SmS i ne samo pokana za kafe i t n svalai go qkata i az sa svalqm edin i ako stane ne6tu 6te skusam miloty :smt005 :smt005 :smt005 s tva mom4ence sme kolegi i e mn sladko i krasivo ;)ma kvo vi zanimavam s tapizmite mi :smt005 :smt005 :smt005

04-25-2007, 06:50
Мацка защо не му се обадиш и не кажеш : Еи!!Как си?От много време не сме се виждали и за това риших да те поканя на кафе...дори и да осети че го харесваш няма лошо , защото нали все пак целта ти е да тръгнеш с него.Покажи му че се интересуваш от него и той може сам да започне да те търси.....а и за т`ва че живее в друг квартал---преди и аз си падах по едно момче,живееше в другия край на града,та аз си намерих там компания и всеки ден бях там.В последствие моята компания започна да излиза с неговата и така....след извесно време тръгнахме.Айде успех мацка , дано сум ти била полезна

BAYO
04-25-2007, 12:21
Ми освен да му се обадиш или да му изпратиш няколко смса, едва ли моеш да направиш нещо, при положение, че не се виждате често. :smt009 :smt014