PDA

View Full Version : Изневяра..



04-24-2007, 18:23
Интересно ми е мнението ви за изневярата. Особено на хората с по-дълги връзки, защото има моменти на омръзване, писване и т.н. Имам подобни проблеми, но не искам конкретни съвети, а просто мнения.. Благодаря предварително..

koalka
04-24-2007, 18:29
Не може човека до теб да ти писне, ако го обичаш истински.

sun_flower
04-24-2007, 18:31
iznevqrata e za tezi koito ne znaqt kakvo sikat spored men,i ne sa sigurni kolko zna4i 4oveka do tqh

mechtaq_za_teb
04-24-2007, 18:34
Iznevqrata e predatelstvo,pone za men i proshka za neq nqma.Shtom vednyj 4oveka do teb si e pozvolil da ti izneveri,toi ne te obi4a ili pone ne osyznava kakvo ima.

04-24-2007, 18:35
Кажи ми колко е била най-дългата ти връзка без да ти омръзне.. 99% съм сигурен, че при всички идва момент на писване и на искане на нещо друго/различно..

GalleNo_MoMi4eNce
04-24-2007, 18:36
Edisntvenoto neshto koeto mrazq s cqlata si dusha sa iznevqrata i lujata!Za da te izlyje edin chovek znachi che ne te eobichal dostatychno!A tova che ti e izneveril znachi che ne znae kakvo iska!!!!!!

04-24-2007, 18:38
изневярата е лицемерие... наи-много на сжета го мразя това..и мразя и себеси понякога щот съм го правила ](*,) ](*,) :smt011

MalKa_BLuDnica
04-24-2007, 18:39
изневярата е лицемерие... наи-много на сжета го мразя това..и мразя и себеси понякога щот съм го правила ](*,) ](*,) :smt011

забравих да се логна ](*,) ](*,)

LetiCherry
04-24-2007, 20:35
Съгласна съм с коалка!

Изневярата е не6то ужасно, няма оправдание за нея и не бих простила. Мисълта, 4е е правил не6то с някоя и после идва при мен ме отвра6тава! Ако оби4а 4овек не би наранил лубмия, ако иска да спи с друга да се раздели с мен и да прави каквото 6те!

Котарана
04-24-2007, 21:38
Ами аз имам връзка с един мъж вече близо 3 г. и 7-8 месеца на 18 съм в момента.Досега за толкова време не съм му изневерявала по никакъв начин.Не ми е омръзнал обичам го ужасно много, вярвам на всяка негова дума толкова добре го познавам и знам че също ми е верен.Но въпреки това не бих простила изневяра по добре раздяла отколкото да съм с човек койтo ме лъже и явно не ме обича достатъчно.

ooops
04-24-2007, 22:53
Iznevqrata e predatelstvo,pone za men i proshka za neq nqma.Shtom vednyj 4oveka do teb si e pozvolil da ti izneveri,toi ne te obi4a ili pone ne osyznava kakvo ima.+1
\:D/

koalka
04-25-2007, 05:35
И най-малкото, че от изневярата няма никакъв смисъл, освен ако не искаш да нараниш човека до себе си.Но тогава ще е лицемерно да твърдиш, че го обичаш.А и алкохола не е оправдание.

04-25-2007, 05:43
alkohola povqrvai mi moje da e vinoven za mnogo ne6ta... super mn si obi4am momi4eto, s koeto hodq, no znam, 4e sled malko pove4e vodka stavam neadekvaten bukvalno i ne znam kakvo pravq.. za tva i ne piq tolkova.. a ako i izneverq nqkoi den 6te e samo i edinstveno zaradi alkohola..

koalka
04-25-2007, 05:46
Еми, добре, хубаво, ама тогава защо пиеш толкова много?Защо е нужно да се напиваш, след като ще направиш някоя глупост???

PeAcH
04-25-2007, 07:00
Iznevqrata e ne6to naistina mnogo gadno,sprqmo 4oveka do teb.Nemoje da obi4a6 nqkoi i vsa6toto vreme da hodi6 s drug,taka unijava6 kakto sebe si,taka i 4oveka,kogoto obi4a6,no za sajalenie ima takiva slu4ai i to ne malko.

so^scared
04-25-2007, 09:10
абе вие тук сте много наивни- защо сте убедени че когато ви се случи няма да простите? Който обича-прощава! И аз така говорех преди, но и на мен се случи- човекът , с когото съм от много време ми изневери, но аз простих, защото въпреки че опитах, се убедих че немога да живея пълноценно без него. Мисля че нещата никога няма да бъдат както преди, но това е- да обичам е моята болка, наказание и тегло, защото допуснах да се влюбя..

bungle
04-25-2007, 09:15
Да, и аз съм на мнение, че който обича истински - прощава. Бих простила. Предполагам. .. Зависи с кой ми изневери, де. Ако е с човек, когото познавам, не бих.
Ииии, една жена да изневери е много по-страшно, отколкото един мъж. Защото жените не изневеряваме случайно.

`Death`Whore`
04-25-2007, 09:17
Ще простя, ако е било просто секс. Аз просто секс не мога да правя поне на този момент, но ако той може и каже, че това не значи, че не ме обича, ще простя.

malkoto_sladur4e
04-25-2007, 09:50
Да изневериш-това е опетняване на цялата обич която е съществувала между двама партниори и просто затриване на всичко хубаво!Изневярата е най-отвратителното нещо на тоя свят! И съм казвала и в други мои мнения..изневерят ли ви - :smt014 :smt084 :smt071 :smt070 :smt068 :smt067 :smt066 :smt065 :smt063 :smt074 :smt075 :smt021 :smt022

Satyr
04-25-2007, 10:18
Даммм, изневярата е предателство.
В това число влиза всичко за което сте се договорили! Понякога паметта изневерява, друг път гаджето и се започват едни съмнения.. Истина е, че не може да се предвиди, какво може да причина една изневяра, като цяло, трябва да се знае върху какво се гради едно доверие, че после да се каже, че е изневерил на принципи, на интереси, на любовта, всичко е договор, двупосочно сключен, за изпълнение и очакване на подобно или нещо конкретно от другата страна.
Тук може да се очакват и странични ефекти като ревност и други такива, в тези случаи, договора за вярност се разпада много по-рано от предвиденото :-D
Сухо се изразих, но това ми е мнението относно изневерите, имам си мнение по въпроса за кога и как да започна да градя доверие относно нещо, първо се пробва в общи условия - като например да хпанеш и пийнеш с гадже, поне три пъти, след това си правя изводи, до тогава сме добри познати.

stra6no_sexy
04-25-2007, 10:55
Изневярата за мен е нещо непростимо,защото ако даден човек те обича ИСТИНСКИ няма дори и да си помисли за изневяра.След изневяра (поне при мен е така) никога повече не може да имаш предишните отношения с този човек.ТОВА Е ПРЕДАТЕЛСТВО,ОТ КОЕТО МНОГО БОЛИ И ТРУДНО СЕ ЗАБРАВЯ!

BAYO
04-25-2007, 10:56
Мога да простя, да. Но само веднъж. Случи ли се втори път и не дай си боже да разбера, тогава се трансформирам в човек, който само гаджето ми е виждал - отмсътителен до болка. Струпват и се 9 живота в един, защото я убивам буквално за секунди... метафорично казано де :D Исках да кажа, че тва което го правя, го правя с думи и нищо повече. Убедил съм се че няма нищо по - болезнено да чуеш ИСТИНАТА, когато си съгрешил с нещо. :smt014

bqsna_teenagerka
04-25-2007, 18:46
ИЗНЕВЯРА-НЕЩОТО КОЕТО НЕ БОХ ПРОСТИЛА НИКОГА

kobrichka
04-25-2007, 18:57
Изневярата за мен е предателство,предателство което аз няма да простя.Ако обичам човека да себе си истински той няма да ми омразне.По-добре ако настъпи етап в които да сме си омразнали по-добре ще е да се разделим отколкото да се стига до изневери.Поне според мен е така.