PDA

View Full Version : Проблем - 1ви път



04-24-2007, 19:40
От известно време си имам сериозна прителка, която обичам невероятно много и бих направил всичко за нея. Проблема е че досега бях нещо като женкар .. в смисъл не съм излизал със страшно много момичета, но никога не ми е пукало за тях особено в сексуално отношение.
Сега идва сложното - приятелката ми е девствена, а от 1-2 месеца става дума за секс ... постоянно ми казва, че иска да го направи с мен и мен малко ме притеснява да не я нараня ... винаги се старая да съм максимално нежен с нея и тя винаги казва, че й харесва невероятно много докъто е с мен, но досега до проникване не сме стигали (винаги си измислям извинение) ... страх ме е да не я нараня защото члена ми е малко по-голям от на повечето момчета, които познавам и с които съм споделял (18-19см) и не искам да я боли .. не искам да остане с лошо усещане за първия си път (аз вече тази грешка я направих) и също не искам да сгреши ако го направи с мен ... въпреки, че тя постоянно повтаря, че е сигурна ... вече 3 месеца сме заедно и ако отлагам още може да си помисли, че имам някакви проблеми (в интерес на истината никога не съм бил особено сексуален и никога не съм изпитвал силна нужда от това, но откакто съм с нея само усещането да я целуна е невероятно ... мисля, че е защото я обичам) ...
Също така разбрах че момичетата в по-ранна възраст немогат да изпитат оргазъм (тя е на 17) и се притеснявам да не стане така, че тя да не изпитва удоволствие ... просто съм невероятно притеснен и много ме е страх да не сгреша ... моля ви дайте ми съвет какво да правя ... не бих имал нищо против да чакам колкото е нужно, но ... незнам вече какво ще си помисли тя ..

MaKiNgMeCraZy
04-24-2007, 19:55
Аз до сега не съм чувала момиче, което да е изпитало оргазъм при първия си път.. Така че за т'ва не се притеснявай .. Когато дойде момента просто бъди нежен .. А щом се притесняваш да не я заболи .. е няма начин ще я позаболи /някой не ги боли, но са малко/.За да е минимална болката е хубаво тя да се е отпуснала максималко, да е сигурна в т'ва което прави и да не мисли че ще боли.И след като ти е 20см пишката .. да не вземеш да си я ръгнеш цялата .. па да не говорим и от раз да го направиш.. е т'ва е от мен :) Успех

Glezanka
04-24-2007, 19:55
Shtom tq e ubedena,che iska ti da si i purwiq i e na shto gode na zrqla wuzrast-17 god za da misli trezwo s mozuka si,zashto da ne go naprawite?Razbiram pritesneniqta ti,zashtoto e mn otgoworno kogato si purwi na edno momiche.Prosto budi po-wnimatelen i nejen,tq udowolstwie ot purwiq put nqma da izpita,moje bi i sledwashtite nqkolko puti,no nali wse ot nqkude trqbwa da se zapochne ... otlaganeto ne e reshenie.Prosto deistwaite,a ti ne se shashkai tolkowa mnogo,poweche wnimanie oburni na lubownata igra za da q predrazpolojish i sled towa nejnichko i poleeekichka ... :) Kusmet !

MIMATA_8811.
04-24-2007, 19:55
parvo badi siguren v neinoto mnenie po vaprosa,6tom e kazala 4e go iska i e gotova,ve4e e vapros na tvoqta gotovnost.pogovorete si dali naistina i na dvamata vi e do6lo vremeto da napravite takava golqmaa kra4ka vav vrazkata vi.tova 4e ste zaedno ot tri meseca ne e predpostavka 4e ste gotovi.ako si imal i drugi polovi kontakti s momi4eta.zna4i trqbva da znae6 kak si se 4uvstval s tqh i te s tebe.nai-vajnoto ne6to e da q predrazpoloji6,badi vnimatelen,vslu6vai se v neq,pomogni i da se otpusne,mnogo e vajno za edno momi4e da se 4uvstva sigurna v partniora do sebe si.ako iska da sprete ne se smu6tavai,a mi q iz4akai dokato stane napalno sigurna,4e go iska.povqrvai mi i az ot na4alo bqh smutena,priqtelqt mi me iz4aka dokato az kazah,4e sam gotova i taka vsi4ko stana mnogo po-lesno.povqrvai mi momi4etata sme ne po-malko smuteni ot vas.vse pak uspeh v na4inanieto.poslu6ai me

LiloTa
04-24-2007, 19:58
ti si k1smetliq...6tom momi4eto e sigyrno...spokoino...vsi4ko 6te mine dobre...Когато едно нещо се прави с любов...то ВИНАГИ е красиво! taka 4e b1di spokoen...i...yspeh :)

aniezina
04-24-2007, 19:58
=D> Браво! И аз искам приятел като теб! :-D
По темата- ти сам казваш че трябва да си извънредно нежен! Трябва да знаеш че първия ви път, ще се изпълняват единствено нейните желания, и тя ще казва какво да се прави, или какво не, в смисъл, че трябва да я усещаш дали я боли, дали и е удобно и т.н. защото е много вероятно да премълчи известна част от неудобствата, за да не я сметнеш за тъпа или задръстена, заради твоя голям опит с момичета. Наистина в началото няма да изпитва истински оргазъм, но с времето и опита и това ще стане :wink: за сега просто ще и е много хубаво. Бъди нежен, изслушвай я. Преди да започнете поговорете, изслушайте се един друг. Предрасположи я с една страхотна игра преди да започнете. Поеми нещата в свои ръце, но не я пришпорвай! :D
ОХ, дано съм успяла да ти обясня, защото по принцип нямам дарбата да разяснявам нещо достатъчно разбираемо... :lol:
Успех! :smt006

04-24-2007, 20:06
аз дотолкова се спекох, че питах едно от момичетата, с което слава богу след това останахме много добри приятели и тя каза, че съм се справил много добре, но на нея далеч не и беше за първи път .. в смисъл тя е по-голяма от мен .. пък и вече съм много по-уверен ..
просто ме притеснява идеята, че може да не харесам на приятелката си .. говорил съм с нея по въпроса дали е готова и тя твърди, че е ... също съм забелязал нещо .. не съм много по-голям от нея (с една година) и забелязвам не само при нея а и при повечето момичета на нашата възраст, че не знаят нищо за другия пол ... може би защото много чета или защото имам много приятелки-момичета но аз знам невероятно много и в някои отношения повече от самите тях .. страх ме е защото знам, че първият път няма да изпита оргазъм да не си помисли, че е защото аз съм неспособен ... и да не иска повече да пробваме след това ... просто незнам ... не съм се притеснявал толкова преди първия си път (аз тогава изобщо не се притеснявах, защото бях пийнал)

jony
04-24-2007, 21:03
Чисто о просто прецени дали няма да я зарежеш след това. Ако имаш подобни намерения-недей. В противен случай просто няма от какво да се притесняваш-нито от размер нито от нещо др.
Давай :-D

AliceSw
04-24-2007, 21:10
щом толкова ти пука за нея, предполагам си готов да направиш някакви усилия за тоя първи път

трябва ти само терен и тя при тебе цяла нощ, ак направиш цялата вечер незабравима, дори и да има някаква болка тя ще се забрави на момента...вечеря, свещи, цветя, сещ' се...пък и щом и тя го иска, значи е преценила, че няма нищо страшно и така нататък :-)

Ramires
04-24-2007, 21:24
Благодаря страшно много за подкрепата! Вече съм много по-спокоен!
(аз пуснах темата)

koalka
04-25-2007, 06:00
Може да изпита оргазъм-клиторен, така че ще е задоволена.
Наистина опитай се да го направите, все пак ти си опитния, тя ще се чувства по-сигурна, ако поне ти знаеш какво правиш и си уверен.Това ще окаже въздействие и на нея.Важното е знаеш-да си мил и нежен.

krem4et0
04-25-2007, 06:26
След като и двамата го желаете-направете го. не очаквай обаче още от първия път да постига максимално удоволствие. За жената е необходимо време.ц бъди нежен, внимателен, бавен и мил. И ако тя каже-спри-спираш. В никакъв случай не продължаваш. Не се тревожи-след като е девствена тя няма с кого да те сравни дали си добър или не си. Успех!

Glezanka
04-25-2007, 06:27
Shtom kato si mislish,che tq moje bi si nqma i ponqtie za polowinata neshta koito ti znaesh-pogowori malko s neq na tema sex,spodeli opit,kakwo ti hareswa,i t.n.

Ramires
04-25-2007, 18:18
Благодаря страшно много за всички съвети! Бяха невероятно полезни! Направихме го и след това просто си говорихме с часове ...
даже нямах идея, че ще стане днес ... беше гаден ден и за двамата и просто легнахме да си починем ... ама така се стекоха нещата :oops:
След разговора разбрах не само, че не я е боляло много, а и че е било едно от най-красивите неща, които са й се случвали :)
Щастлив съм невероятно много, че всичко стана добре и камък ми падна от сърцето!!!

Благодаря за помощта!! Страхотни сте!!

Lady_Chocolight
04-25-2007, 18:31
Аз до сега не съм чувала момиче, което да е изпитало оргазъм при първия си път.. Така че за т'ва не се притеснявай .. Когато дойде момента просто бъди нежен .. А щом се притесняваш да не я заболи .. е няма начин ще я позаболи /някой не ги боли, но са малко/.За да е минимална болката е хубаво тя да се е отпуснала максималко, да е сигурна в т'ва което прави и да не мисли че ще боли.И след като ти е 20см пишката .. да не вземеш да си я ръгнеш цялата .. па да не говорим и от раз да го направиш.. е т'ва е от мен :) Успех

Защо да не изпита оргазъм? Аз мисля, че е редно поне веднъж да я задоволи без проникване - през форплея, защото оргазмът ще отпусне съзнанието и по важно - мускулатурата й, което ще улесни акта.

Ramires
04-25-2007, 18:37
@Наде - Дървен Философ - благодаря, за това и сам се бях сетил :) мисля, че помогна :)

bqsna_teenagerka
04-25-2007, 18:53
виж,ти ще внимаваш...и ще караш полека....мисля 4е няма какво да ти обяснявам подробности...ти си ги знаеш щом тя иска предразположия действай леко и ако я заболи спри.... :roll: пробвай в друга поза...щом тя иска да го направи и ти гласува доверие зна4и ти няма за какво да се притеснявашш..направи й удовлоствие! :wink: