PDA

View Full Version : след последната вечер...а сега на къде



vlvlvl
04-24-2007, 20:08
сигурно ще ви се стори като поредната сълзлива история,но за мен това не е така.спестете си коментарите от сорта на "гръмни се,разкарай се"и прочие ](*,) много съм объркана в момента...историята на кратко изглежда така....двама приятели - момиче и момче.момичето лудо влубено в момчето,а момчето адски несериозно страшно красиво и готино с куп обожателки!От както се запознали момичето и момчето ставали все по-близки приятели и така вече 2 години!През това време като били заедно на купони дискотеки и в задушевна обстановка се гушкали,целували с ч дума забивали!От 7 месеца даже започнали и да спят заедно,всички мислели че ходели,защото те така се държали въпреки че били само приятели!Имали моменти на сърдене но после се оправяли и всичко пак било наред и така до сега....Сега когато преди 2 седмици момичето казало че ще ходи на рожден ден извън града,момчето искало да отиде но не можело,работата му попречила.Момичето се върнала на другия ден веднага му звъннала,видяли се но той не бил човека,който я бил изпратил предишния ден!Почнали и проблемите...седмица в която се виждали малко и не разговаряли много и така докато преди 3 дни отново на рожден ден момчето казало на момичето че ходи с друга.Другата е бивша на момчето от преди 2 години!Момичето било в такъв шок,че единственото което могла да каже без да се разплаче бил въпроса "защо?!"...момчето отговорило-"просто съм свикнал с нея....ако искаш сега нещо да правим ще си остане между нас,ако не- не".Момичето нищо не отговорило обърнало глава и се втренчило в телевизора.Момчето почнало да я гали да я гушка и накрая я целунало....вечерта прекарали заедно!И всичко май свършило...от 3 дена не са се чували,нито виждали....Момичето незнае какво да прави.Лута се някъде в ямата на болката...

:smt010 :smt009 Ако можете да посъветвате това объркано момиче(аз)...какво да прави с себе си,с момчето ..... ще съм ви благодарна :smt006

Just_say_no
04-24-2007, 20:15
:smt010 :smt010 :smt010 leleee milata.... ama tva e ujasno. po dobre go zabravi. edva li te zaslujava sledkato e sposoben da ti pri4ini vs tva

harakiri
04-24-2007, 20:19
:smt010 :smt010 :smt010 leleee milata.... ama tva e ujasno. po dobre go zabravi. edva li te zaslujava sledkato e sposoben da ti pri4ini vs tva
И аз така мисля.Пробвай са даго забравиш.

LetiCherry
04-24-2007, 20:23
Според мен вие не сте били приятели, ами гаджета и сте си имали връзка - все пак целували сте се, гу6кали сте се, дори сте спели заедно! ЗА него товя явно е бил добър вариант...Гадно ми е да го кажа, но мисля, 4е той явно си те е използвал. Ти си била винаги там когато му се е целувало и *****. Не мисля, 4е е бил искрен, когато ти е казал, 4е се е върнал при нея за6тото е свикнал!!! това е било преди 2 години, ами не е ли свикнал с теб?! Къде те слага теб в тая ситуация?! И какво е това - ако иска6 можем да продължим, ама тайно?! Да бе, ти да не би да няма6 4увства! И да ти кажа 4естно - това НЕ е мъж на място! Съвземи се, достатъ4но те е правил на луда! Разкарай го! Не става за ни6то! А как си се целувала с него след като ти е казал за гаджето си. Явно иска да има избор, кеф му е с едната, кеф му е с другата...Теб такава ситуация устройва ли те?! [-X

UnBornKb
04-24-2007, 20:24
Според мен вие не сте били приятели, ами гаджета и сте си имали връзка - все пак целували сте се, гу6кали сте се, дори сте спели заедно! ЗА него товя явно е бил добър вариант...Гадно ми е да го кажа, но мисля, 4е той явно си те е използвал. Ти си била винаги там когато му се е целувало и *****. Не мисля, 4е е бил искрен, когато ти е казал, 4е се е върнал при нея за6тото е свикнал!!! това е било преди 2 години, ами не е ли свикнал с теб?! Къде те слага теб в тая ситуация?! И какво е това - ако иска6 можем да продължим, ама тайно?! Да бе, ти да не би да няма6 4увства! И да ти кажа 4естно - това НЕ е мъж на място! Съвземи се, достатъ4но те е правил на луда! Разкарай го! Не става за ни6то! А как си се целувала с него след като ти е казал за гаджето си. Явно иска да има избор, кеф му е с едната, кеф му е с другата...Теб такава ситуация устройва ли те?! [-X

=D> =D> =D> Евала !

Digital
04-24-2007, 20:24
спестете си коментарите от сорта на "гръмни се,разкарай се"и прочие
Трудна работа. :roll:

И да ти кажа 4естно - това НЕ е мъж на място! Съвземи се, достатъ4но те е правил на луда! Разкарай го! Не става за ни6то!
И кво кат го разкара бе на него му е през ку*а. Плюс това явно другите обожателки не мислят че не става за нищо. :lol: А сега де, кой е по-тъп. Той или те ? :smt005

azazas
04-24-2007, 20:27
az mislq 4e toi e bil s tebe samo za da te izpolzva zarejigo 6e si nameri6 nqkoi koito te obi4a

LetiCherry
04-24-2007, 20:29
спестете си коментарите от сорта на "гръмни се,разкарай се"и прочие
Трудна работа. :roll:

И да ти кажа 4естно - това НЕ е мъж на място! Съвземи се, достатъ4но те е правил на луда! Разкарай го! Не става за ни6то!
И кво кат го разкара бе на него му е през ку*а. Плюс това явно другите обожателни не мислят че не става за нищо. :lol: А сега де, кой е по-тъп. Той или те ? :smt005


:arrow: Не е луд този, който яде баницата, а този, който му я дава! :wink:

koalka
04-25-2007, 05:54
Прекарали сте последна вечер заедно, а сега е време да го забравиш.Още от началото не е трябвало да си мислиш, че ще бъде нещо сериозно и да разчиташ, че няма да е с друго момиче.Не се учудвам, че е станало така.Защо не сте тръгнали, питала ли си се?Защото той не е искал, искал е секс.А сега изневерява и на другата си приятелка, това показва какво момче е.И какво като има много обожателки, това не го прави мъж.
Трябва да го забравиш, освен ако не искаш да те разиграват.Огледай се-има много по-свестни момчета.

04-25-2007, 08:01
jenkar...

MartiSSima
04-25-2007, 08:45
Мила какво да ти кажа и аз незнам...просто съм без коментар.Единственото което ще ти каже е гледай напред!Колкото и да те боли от един вид предателството и измяната му бъди силна!!!Не е трябвало да постъпва така с теб!Това показва колко е слаб!Няма смисъл да съжаляваш.Остави го да бъде щастлив...но до кога...едва ли ще е дълго!Пожелавам ти успех и не се отчайвай.Пиши какво е станало!Успех мила!

04-25-2007, 08:47
Oh, poznato mi e.
Мъжете понякога сме големи дръвници.

Понякога не вярваме на Истинската Любов, когато е далече,
заместваме я с някоя, която за нас не е истинска, но за другото момиче е..
И когато осъзнаем грешката си, не си я признаваме.
Излъгали любимата си, че сме и били верни, излъгали другата, че я обичаме истински,
опитвайки се да излъжем себе си, че не сме допуснали ужасна грешка..

В моя случай съдбата ме перна много лошо през краката,
(претърпях злополука) и за капак- една вечер те двете ми идват на гости (запознали се в мое отсъствие) Нищо не казаха, само ме гледаха. разплаках се, и през сълзи си признах, че макар да съм допуснал ужасна грешка и че съжалявам, обичам само едната от тях- тази, която
другата наричаше "бившата", но за мене беше, е и ще си остане Вечната.
Те си тръгнаха и останах сам, с разбито тяло, разбито сърце и разбита душа.

И това ме накара да осъзная какво съм имал и съм заложил така лекомислено на картата на късмета.
И ме накара да осъзная, че предпочитам да живея без жена до себе си, отколкото с някоя, която се опитвам да обичам, а нощем сънувам
друга-Истинската.
Осъзнах го и се научих да намирам красотата в простите неща, в листата на дърветата и песните на птиците,
да намирам доброто във всеки един човек и най-вече- да бъда Искрен.
Със другите и най-вече със себе си.
Тялото ми се оправи, но една празнота в душата си остана..
и нито музиката, нито приятелите, нито нищо не успя да я запълни...
и дори си мислех че така заслужавам, щом съм предал Любовта.
Но Тя ми прости. Върна се при мен, и този път можех да я погледна в очите без да се разплача и без да се чувствам предател. Казах и че тя е единствената жена, която съм обичал истински и че друга няма нито да намеря, нито да търся. И този път Тя не мълчеше , а каза
"Обичам те!"
....и сякаш се родих отново.....

Надявам се другата да ми прости , но още повече се надявам да си намери някой , дето да е по-мъж от мен и да я обича истински- така както тя заслужава. Можехме да бъдем добри приятели, а сега
избягваме да се виждаме. сигурно съм разбил сърцето и, и не мога да го поправя. Дано някой друг да успее.

Защо ви разказвам това, защото ситуацията е подобна.
И често се случва, и то заради нас най-вече.
Но помнете- човешко е да се греши, Божествено е да се прощава.
Понякога е по- лесно да простиш на друг, отколкото на себе си.
Но ако не си простл на себе си, няма как и другите да простят на теб.
с две думи-
не го търси(дали ще го забравиш или не си е твоя работа), прости му, прости на себе си и затвори тази страница от живота си. Почни на чисто.
Намери си някой друг , дето да е искрен с теб, като ти казва, че те обича и направи така, че да те помни, когато не си до него, за да не влезеш на свой ред в ролята "бившата", а да си останеш завинаги 'Вечна'

BAYO
04-25-2007, 11:23
Ще карам на кратко, ш'тот ако зема да пиша тва което мисля, ще ми отнеме доста време, а и никой няма да чете. Та......

2 варианта

а) Продължаваш напред, без да се обръщаш назад, защото както казваше дядо ми (лека му пръст), ако много често въртиш глава назад, в миналото, да гледаш кво е било и как е било, ще те заболи врат. Оставяш всичко и продължаваш, колкото и НЕВЪЗМОЖНО да ти се вижда това сега, след седмица или след месец.

б) Изчакваш, за да видиш, как ще се развият нещата между двамата, защото той има вече няк'ва база за сравнение м/у теб и нея. Ако не му харесва това, какво става м/у тях, няма да изкарат много и можеш да опиташ пак.

И все пак ... съжалявам за случилото се, всеки от нас е имал подобен момент, но в крайна сметка миналото и хубавите младежки години никога не се връщат.

sladkoto__angel4e__
04-25-2007, 11:26
zareji go,toi ne te zaslujava!

Stopman
04-25-2007, 11:33
оставяш го да си е** майката и повече не се занимаваш.Щом не оценява това,което има значи не го заслужава.Това което прави е просто непростимо и какво като има обожателки много, ако пак някоя ще търпи такова отношение може пак да помисли.(освен ако не е някоя наистина обсебена дето е готова на всичко) просто не си заслужава да хабиш нерви ииии да плачеш за него.Щом си е свикнал с оная преглъщаш го и продължаваш, опитвайки се да го забравиш.Ще срешнеш доста по-добри така че не се хващай все едно ти е единствения шанс в живота :wink:

goodnbad
04-25-2007, 14:49
прости му, прости на себе си и затвори тази страница от живота си.
tova mi haresa! ostanete si priqteli vse pak ne malko ste bili zaedno no se opitai da go iztrugne6 ot syrceto si :roll:

vikipf
04-25-2007, 14:53
Е как да не сте ходели, щом дори сте спали заедно... !?! Тва че не е имало "Искаш ли да ходим?" и т.н. Нищо не значи... Ми кво да правиш... Майната му... Ако бях на твое място бих отишла при гаджето му и да и кажа каквъв всъщност е "възлюбеният и"....

04-26-2007, 06:42
Според мен вие не сте били приятели, ами гаджета и сте си имали връзка - все пак целували сте се, гу6кали сте се, дори сте спели заедно! ЗА него товя явно е бил добър вариант...Гадно ми е да го кажа, но мисля, 4е той явно си те е използвал. Ти си била винаги там когато му се е целувало и *****. Не мисля, 4е е бил искрен, когато ти е казал, 4е се е върнал при нея за6тото е свикнал!!! това е било преди 2 години, ами не е ли свикнал с теб?! Къде те слага теб в тая ситуация?! И какво е това - ако иска6 можем да продължим, ама тайно?! Да бе, ти да не би да няма6 4увства! И да ти кажа 4естно - това НЕ е мъж на място! Съвземи се, достатъ4но те е правил на луда! Разкарай го! Не става за ни6то! А как си се целувала с него след като ти е казал за гаджето си. Явно иска да има избор, кеф му е с едната, кеф му е с другата...Теб такава ситуация устройва ли те?! [-X =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

=D> =D> =D> Евала !

04-26-2007, 12:44
сигурно ще ви се стори като поредната сълзлива история,но за мен това не е така.спестете си коментарите от сорта на "гръмни се,разкарай се"и прочие ](*,) много съм объркана в момента...историята на кратко изглежда така....двама приятели - момиче и момче.момичето лудо влубено в момчето,а момчето адски несериозно страшно красиво и готино с куп обожателки!От както се запознали момичето и момчето ставали все по-близки приятели и така вече 2 години!През това време като били заедно на купони дискотеки и в задушевна обстановка се гушкали,целували с ч дума забивали!От 7 месеца даже започнали и да спят заедно,всички мислели че ходели,защото те така се държали въпреки че били само приятели!Имали моменти на сърдене но после се оправяли и всичко пак било наред и така до сега....Сега когато преди 2 седмици момичето казало че ще ходи на рожден ден извън града,момчето искало да отиде но не можело,работата му попречила.Момичето се върнала на другия ден веднага му звъннала,видяли се но той не бил човека,който я бил изпратил предишния ден!Почнали и проблемите...седмица в която се виждали малко и не разговаряли много и така докато преди 3 дни отново на рожден ден момчето казало на момичето че ходи с друга.Другата е бивша на момчето от преди 2 години!Момичето било в такъв шок,че единственото което могла да каже без да се разплаче бил въпроса "защо?!"...момчето отговорило-"просто съм свикнал с нея....ако искаш сега нещо да правим ще си остане между нас,ако не- не".Момичето нищо не отговорило обърнало глава и се втренчило в телевизора.Момчето почнало да я гали да я гушка и накрая я целунало....вечерта прекарали заедно!И всичко май свършило...от 3 дена не са се чували,нито виждали....Момичето незнае какво да прави.Лута се някъде в ямата на болката...

:smt010 :smt009 Ако можете да посъветвате това объркано момиче(аз)...какво да прави с себе си,с момчето ..... ще съм ви благодарна :smt006 A I SI SPINOZNA

04-27-2007, 10:17
сигурно ще ви се стори като поредната сълзлива история,но за мен това не е така.спестете си коментарите от сорта на "гръмни се,разкарай се"и прочие ](*,) много съм объркана в момента...историята на кратко изглежда така....двама приятели - момиче и момче.момичето лудо влубено в момчето,а момчето адски несериозно страшно красиво и готино с куп обожателки!От както се запознали момичето и момчето ставали все по-близки приятели и така вече 2 години!През това време като били заедно на купони дискотеки и в задушевна обстановка се гушкали,целували с ч дума забивали!От 7 месеца даже започнали и да спят заедно,всички мислели че ходели,защото те така се държали въпреки че били само приятели!Имали моменти на сърдене но после се оправяли и всичко пак било наред и така до сега....Сега когато преди 2 седмици момичето казало че ще ходи на рожден ден извън града,момчето искало да отиде но не можело,работата му попречила.Момичето се върнала на другия ден веднага му звъннала,видяли се но той не бил човека,който я бил изпратил предишния ден!Почнали и проблемите...седмица в която се виждали малко и не разговаряли много и така докато преди 3 дни отново на рожден ден момчето казало на момичето че ходи с друга.Другата е бивша на момчето от преди 2 години!Момичето било в такъв шок,че единственото което могла да каже без да се разплаче бил въпроса "защо?!"...момчето отговорило-"просто съм свикнал с нея....ако искаш сега нещо да правим ще си остане между нас,ако не- не".Момичето нищо не отговорило обърнало глава и се втренчило в телевизора.Момчето почнало да я гали да я гушка и накрая я целунало....вечерта прекарали заедно!И всичко май свършило...от 3 дена не са се чували,нито виждали....Момичето незнае какво да прави.Лута се някъде в ямата на болката...

:smt010 :smt009 Ако можете да посъветвате това объркано момиче(аз)...какво да прави с себе си,с момчето ..... ще съм ви благодарна :smt006 A I SI SPINOZNA



kak pa razbra?

sun_flower
04-27-2007, 13:01
Davai napred i se opitai da go zabravi6

05-01-2007, 12:48
:P :roll: :o :( :-) :-D :-D :-D :-D

BAYO
05-01-2007, 13:04
Смело напред и само напред ... и нагоре!!! 8)